ТигрЛьвович• Изменено 13 ноября в 07:46

Почему в Украине такие маленькие зарплаты и пенсии?

Их ни на что не хватает! Бизнесменов, айтишников и прочих нуворишей вынесем за скобки. У большинства по стране зарплаты меньше двадцати тысяч. У пенсионеров меньше пяти тысяч пенсия. Цены конские, коммуналка конская, всё дорого. Это уровень чёрной Африки. По вашему ситуация когда нибудь измениться? Сколько нас суммарно осталось? Миллионов двадцать? Люди не тянут жизнь на такие гроши и просвета не видно!
Кидстаффовна• 14 ноября в 00:16
Ответ дляСтриптизерка
Це не бізнес, вибачте. Точніше, це не той бізнес, який впливає на ситуацію. Те, що панянки з рук в руки перекачують залучені бюджетниками до регіону кошти, це не про ’бізнес’.
Проведу аналогію. Колись моя дитина потрапила в онко. І настав період, коли скінчилист навіть позичені кошти. Попросили людей про допомогу, але в нашому містечку жили в основному небагаті люди. Так от більшу частину грошей назбирали по 10-20-50 грн. І тільки 10-15% це були суми по 500-1000.

Я про те, що якщо такого малого бізнесу багато, а його багато, то нормально бюджет би поповнився.
От тільки немає сенсу це людям робити в нинішніх реаліях.