Ума Палата• 13 ноября 2025
Фріланс! Дуже просимо пройти коротке опитування.
Маємо ВЕЛИКЕ прохання. Кафедра інженерії програмного забезпечення Житомирської політехніки бере участь у міжнародному проєкті ENTEEF – Fostering Entrepreneurship through Freelancing, який досліджує розвиток підприємництва через фріланс.
Якщо ви, ваші колеги чи знайомі коли-небудь виконували або виконують роботу у форматі фрілансу, будь ласка, долучіться СЬОГОДНІ до короткого опитування. Це займе зовсім небагато часу.
Щоб відповідь була зарахована, потрібно пройти всі запитання.
Опитування анонімне, і тільки в разі Вашого бажання можете залишити e-mail, щоб учасники проєкту могли відправити Вам узагальнені результати опитування.
Детальніше про проєкт:
Опитування:
Детальніше про проєкт:
Опитування:
Ума Палата
• 13 ноября 2025
Ответ дляОднозначно
Хорошая попытка, товарищ налоговик, но нет
Можна вибрати графу ’Не бажаю розголошувати’
Однозначно• 13 ноября 2025
Ответ дляУма Палата
Навіщо їм/вам ця інформація?
Ума Палата
• 13 ноября 2025
Ответ дляОднозначно
Навіщо їм/вам ця інформація?
Тут є інформація, можна перевести за допомогою перекладчика
Ума Палата
• 13 ноября 2025
Ответ дляОднозначно
Навіщо їм/вам ця інформація?
Діяльність
По-перше, ми проводимо ретельне дослідження, щоб отримати повну картину світового ринку фрілансерів. По-друге, ми проводимо дослідження, щоб зрозуміти ключові компетенції фрілансерів. По-третє, ми розробляємо тест, який може визначити прогалину в компетенціях, яку людина повинна заповнити, щоб стати фрілансером. Далі, ми розробляємо 12 масових відкритих онлайн-курсів (MOOC), які дозволяють покращити компетенції, пов´язані з фрілансерством. Нарешті, ми розробляємо систему сертифікації курсів на основі концепції мікрокредитів.