Бяки-козяки• 15 ноября 2025

В них була вдома мівіна і бульйон з галіни бланки, тому я любила приходити в гос

в гості до моєї однокласниці. Памʼятаю це був клас 3
А у вас які приколи були?
Я такая - жду трамвая• 15 ноября 2025
Колись прийшла до подруги і її мама пригостила мене гоголем-моголем, ніколи такого не пила, специфічне.😬
Ще ходила з мамою до її подруги -сусідки і постійно гралась в неї цієї ризовою Дюймовочкою, так вона мені подобалась, думала одного разу вона мені її подарує, в неї двоє хлопців, ну нащо вона їм, ні, так і не подарувала, стояла в них на полиці, пройшло 30 років, а я пам´ятаю.
вентиляторная• 15 ноября 2025
Я по гостям не люблю ходить и никогда не любила
Капуста Маша• 15 ноября 2025
У моєї сусідки була саморобна книжечка з купою фантиків від Барбі Як я мріяла зібрати таку ж, але залишалось тільки ходити до неї в гості.
Намазюкана нішою• 15 ноября 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
мабуть це її була улюблена іграшка чи пам´ять про минуле
Я такая - жду трамвая• 15 ноября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Так, була колекція цих ризових іграшок, стояли акуратно, як сувеніри.
Инфотуфелька• 15 ноября 2025
Галина бланка.. Ох.. кубики 🥲
Рекламама• 15 ноября 2025
У подруги була ціла коробка від печива, наповнена заколочками і резинками. Це був надзвичайний скарб