Готова до другої• 15 ноября в 15:25
Піжама флісова. Яка тепла?
Хто має гарну флісову піжаму, щоб був щільний теплий фліс, порадьте фірму будь ласка. Я мала пару піжаи, вони були такі теплі. А зараз купила декілька, фліс тоненький, не гріє взагалі. Тепліше звичайно ніж просто хебешка, але зочеться одягнути дві
Боневтікла• 15 ноября в 15:26
Я фланель люблю. Для меня лучшие в Юникло. Флис электризуется, неприятно в нем спать.
Капитанша• 15 ноября в 15:27
Ви спати будете в ній? Вони ж не дишуть і потіє під руками миттєво.
Готова до другої
• 15 ноября в 15:41
Ответ дляКапитанша
Ні, по дому ходити
Своего не предлагать• 15 ноября в 15:46
в мене флісові піжами прімарк. Для дому ідеальні, і на довго вистачає. Хоча повсякденний одяг прімарк не ношу і не сприймаю, то ширпотреб.
Басноплетка• 15 ноября в 15:50
Купите пижаму Тедди, материал лохматый, теплый и не трещит как синтетика, наощупь приятный.