Бабуся Бетман• 18 ноября 2025

Статус дитини що постраждала внаслідок воєнних дій

Статус дитини що постраждала внаслідок воєнних дій, хто оформляв? Чи не буде потім якихось підводних камнів, адже в довідці вказують що дитина зазнала психологічного насилля.
So_so• 18 ноября 2025
И что?
Рожева юбка• 18 ноября 2025
А что дает этот статус? У нас по моему пол Украины детей пострадало 🥺 не слышала , что такое оформляют
Мати тріля• 18 ноября 2025
Ответ дляРожева юбка
Ну ви не чули, а, наприклад, в нашому невеликому ліцеї в центрі Києва є декілька дітей з цим статусом (не Дай Бог нікому). Щодо того, що він дає, то бачила, що безкоштовне оздоровлення принаймні. Інших моментів не знаю
Арина85• 18 ноября 2025
Ответ дляРожева юбка
ЦЕй статус дає тількт безкоштлвне харчування в закладах освіти наразі.
Дається він не всім, а тількт дітям яки проживали на території ведення бойових дій
Сіґеле-міґеле• 18 ноября 2025
Ответ дляМати тріля
Интересно как. Такой статус нужно автоматически тогда давать всем детям Харькова, Херсона и т д
Арина85• 18 ноября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Херсон так, на території Харькова , дякувати Богу, бойових дій не було
Сіґеле-міґеле• 18 ноября 2025
Ответ дляАрина85
А то что было в 22 году? Когда били с Циркунов и самолеты и все что угодно ? Это не нанесло травму?
Арина85• 18 ноября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Треба дивитися по переліку територій, але як я памятаю, то Харкова там немає
Бабця в мештах• 18 ноября 2025
Ответ дляАрина85
У Чернігові усі діти з цим статусом, для усіх безкоштовне харчування .
Арина85• 18 ноября 2025
Ответ дляБабця в мештах
Чернігів був в оточенні
ElizAb• 18 ноября 2025
Ответ дляАрина85
Мы проживали на 0 почти в 2022 году и никто ничего не дал
Арина85• 18 ноября 2025
Ответ дляElizAb
Ну він не дається автоматично, треба подавати заявку
Педиатор_я• 18 ноября 2025
Не чекайте чогось великого від такого статусу. Згадайте минуле. В СРСР подібні льготи отримали тільки під кінець, коли вже ті діти були на пенсії. Тобто їх залишилось не так багато. В України набагато менше можливостей в цьому плані. Тому будуть тільки якісь незначні льготи.
Арина85• 18 ноября 2025
Ответ дляПедиатор_я
ну знаєте у мене 2 дітей в садочку, це за місяць біля 5000 економія на оплаті харчування, не мало як на мене
Мати тріля• 18 ноября 2025
Ответ дляАрина85
Так питання не про бойові дії (не плутайте з УБД), а воєнні дії, а вони були і Харкові, і в Дніпрі, і в Києві
Арина85• 18 ноября 2025
Ответ дляМати тріля
Є затверджений перелік територій де цейстатус надається
Страждають безперечно всі, і не можно визначити хто більше , хто менше, але є закон, який на сьогодні діє
ElizAb• 18 ноября 2025
Ответ дляАрина85
Ну вот не приняли, сказали нет такого распоряжения
Білий Лосик• 18 ноября 2025
Служба по делам детей по месту жительства или пребывания ребенка.Это Харьков.Могу перечень документов сбросить
Мати тріля• 18 ноября 2025
Ответ дляАрина85
Який закон? Є тільки постанова, яка регулює це питання Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів
Там немає обмеження по території. Наведу вам приклад: дитина живе в Чернівцях, її батько зник при виконанні бойового завдання в Запоріжжі, або перебуває в полоні - дитина може отримати такий статус!!!!
Мати тріля• 18 ноября 2025
Дівчата, документи, які потрібно для оформлення можна подивитися в тій постанові, яку я назвала вище. Там є перелік. Також в дії можна подивитися - все розписано, але за довідками доведеться побігати (якщо це психологічне насилля, то висновки психолога. Додому до вас будуть приходити соцслужби, перевірять місце проживання). До речі, в тій постанові дуже детально розписано про психологічне насилля - це до питання автора
Сито для думок• 18 ноября 2025
Ответ дляБабця в мештах
Ага, усі(( Якби ж так просто все було. Дехто 2 роки чергу чекає, щоб статус отримати.
ЧупакабраЗеБест• 18 ноября 2025
Ответ дляСито для думок
мне за неделю сделали. киев
Рожева юбка• 18 ноября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
А танки катались по Харькову - это тоже не в счет))
Кучерявочка• 18 ноября 2025
Ответ дляСито для думок
Яка частина міста, що вашим дітям не дали? Коли подали?
Сіґеле-міґеле• 18 ноября 2025
Ответ дляМати тріля
Дурдом. Т е проснуться в пять утра от того что грады лупят это в порядке вещей, еще и за справками надо бегать
Полонянка SexShop-а!• 18 ноября 2025
Ответ дляБілий Лосик
Київщина, там місцевість, що є в переліку. Тільки проживання сказали замало. начальник відділу сказала. а які у вас докази. що діти постраждали?
Білий Лосик• 18 ноября 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
У меня их и не спрашивали даже
-Ань-• 18 ноября 2025
Ответ дляБілий Лосик
Вам справді потрібно, щоб по вашому дому шастали сторонні особи, щось писали про вас і ваших дітей, ставили на облік?
Автор в правильному напрямку мислить: невідомо, як цей статус аукнеться в майбутньому. Може ’постраждалих’ на пристойну роботу не візьмуть. Всі хочуть ’нормальних’, а не ’постраждалих’, які на обліку стоять.
-Ань-• 18 ноября 2025
Ответ дляМати тріля
І потім цей статус можна перекрутити, що ви непутьова мама, яка не може самостійно справитись (знайти спеціалістів) з психологічною травмою вашої дитини. Біжить в соцслужби.
А соцслужби теж не допомагають, тільки статус оформлюють і на облік ставлять.
Може потім дітей постраждалих повідбирають у батьків і віддадуть на виховання професіоналам - щоб постраждалі діти нарешті перестали страждати.
-Ань-• 18 ноября 2025
Ответ дляСито для думок
І всі ці 2 роки дитина страждає, а батьки просто чекають.
В іграх з державаю треба бути дуже обережними. А краще зовсім не гратись.