Простецкая• 18 ноября 2025
Хто має власний бізнес
і ви вимушені робити на генераторах щоб видавати продукт - Ви підіймаєте ціни ? Наприклад кавʼярні , ресторани .. дякую
Результат:
вже голосів:
13 (38.24%)
Так , звісно
8 (23.53%)
Я не маю біз,но це не допустим
7 (20.59%)
Ні , це тільки мої проблеми
6 (17.65%)
Я не маю біз, Но за підняття
Чорнобаївка• 18 ноября 2025
Ответ дляЛагшмивара
Останній раз коли мені банк пропонував гос кредит під 0 %, виходило 4% в місяць.
Кстати, там в условиях про страховки не написаны, но наверняка они есть
А ещё вам дают кредит по 25% годовых, но обещали компенсировать из спец фонда (не компенсируют все на вашей совести)
Лагшмивара• 18 ноября 2025
Ответ дляОлександр-0cb8
4 менше 18, ні? Чи мова про валюту?
Ви порівнюєте 4% в місяць проти 18% річних. Це 5 чи 6 клас. 4% за місяць х місяців 12=48 % річних.
48 менше ніж 18?
Олександр-0cb8• 18 ноября 2025
Які 4% в місяць? На кредитках навіть відсотки менші, я вам що швидкогроші кидав. Хоч почитайте. 0% річних, є можливо якісь разові комісії
Чорнобаївка• 18 ноября 2025
Ответ дляЛагшмивара
48 менше ніж 18?
4% это вообще что-то дофига.
По кредитке потребительский сейчас итого меньше
Чорнобаївка• 18 ноября 2025
Ответ дляОлександр-0cb8
По вашим ссылкам комиссия 1.5%, плюс вы ответственны, если фонд не перечислит деньги будет 25% годовых
Плюс ещё страховка будет на ещё процента на 2-3
Олександр-0cb8• 18 ноября 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Ця програма вже діє декілька років, уже всі все купили і фонд все платить. Умови різні по банках, їх там більше 30 у програмі, шукайте де краще. Я мабуть Вам нити заважаю, як все погано? Так і скажіть я не буду вже нічого писати. Мав намір допомогти порадою, бачу що дарма.
Чорнобаївка• 18 ноября 2025
Ответ дляОлександр-0cb8
И что?
Вам кто-то может гарантировать что и дальше будет действовать?
Это не совет, вы пытаетесь рассказать как все прекрасно. Может кто-то вас прочитает поведеться и очень в плохой ситуации окажется.
Надо адекватно описывать все риски
Лагшмивара• 18 ноября 2025
Ответ дляЧорнобаївка
4% это вообще что-то дофига.
Приховані платежі. Нотаріальне оформлення + страховий платіж 2% але на місяць +за перерахування грошей коміссія. Я як перерахувала, то ні. не треба.
Олександр-0cb8• 18 ноября 2025
Ответ дляЧорнобаївка
И что?
Надо адекватно описывать все риски
А вам може хто гарантувати шо у Вашу кавярню завтра шахед не влетить? Якщо вже так рахувати - то одразу закрити бізнес та поїхати.
Чорнобаївка• 18 ноября 2025
Ответ дляОлександр-0cb8
А вот прикиньте останетесь вы без бизнеса и с кредитом под 25% годовых, вообще отлично)
Чорнобаївка• 18 ноября 2025
Ответ дляЛагшмивара
В этом и дело.
В такое можно играть, когда прибыль компенсирует риски, но сейчас мало у кого это происходит
Лагшмивара• 18 ноября 2025
Ответ дляЧорнобаївка
В этом и дело.
Отож. До нас ракета в будівлю що арендували прилетіла рознесла все. .Кілька місяців робота зупинилась. А банк це не цікавить. Максимум що отримали це допомогу по безробіттю тимчасово. А були б проценти, то це був би кінець всього. Не тільки бізнес би зупинився, а й без квартири б лишились. Без роботи, без квартири.
Олександр-0cb8• 18 ноября 2025
Навіщо брехати? Одноразова комісія 1,5% від суми кредиту, 0% на місяць. Ще раз кажу, якщо Вам просто понити - не вводьте других в оману.
Лагшмивара• 18 ноября 2025
Ответ дляОлександр-0cb8
Ми після прильоту ракети не закрились. Був би кредит, то закрились би тоді.
Олександр-0cb8• 18 ноября 2025
Для підприємців держава робить досить багато в цих умовах, що склалися. Ви по складу характеру не підприємець, взагалі дивуюсь звідки у Вас бізнес. Ви так боїтесь всього. А що якщо ракета придетить, а що якщо фонд не заплатить, а що якщо платежі там якісь... Думаю немає в вас нічого - Ви просто троль місцевий, а я дурак повівся тут розпинаюсь. Всього вам найкращого.
Два-три тижні і фсьо• 18 ноября 2025
Ответ дляОлександр-0cb8
Ви ж не так рахуєте, до чого тут прибуток? Це витрати просто. Якщо Вам потрібно зберігати продукти - ви придбаєте холодильник, якщо робити каву - кавамашину. Тут те саме, потрібне живлення купуєте інвертор+акб, генератор тощо. Я навіть і не думав, що є бізнес що ще не купив. Уже декілька років із кожного джерела інформації казали - готуйтесь, запасайтесь. Тепер коли вже стало дорого Ви прокинулись. Не можете потягнути разові витрати - візьміть кредит, якщо вже зовсім не рентабельно - закривайтесь.
Приплюсуюсь, в нас невелика фірма, з минулих років є генератор, три екофлоу, старлінк, в цьому році нічого не купували, поза минулому році світла в Києві по 8 годин не було, як бізнес працював
Чорнобаївка• 18 ноября 2025
Ответ дляОлександр-0cb8
Я не заметила налоги повысили, работу ограничивают.
О знания не сдерживают, уже имеем пример с гиг контрактами.
И ещё кучу всего.
Мой характер вы не знаете. А риск менеджмент это основа основ, чтобы с голой ж не остаться
И ещё кучу всего.
Вилосипедниця• 18 ноября 2025
Ответ дляЧорнобаївка
У меня был свой бизнес раньше, студия танцев.
Думаю, в нынешних условиях я бы просто закрылась и не тянула это дальше.
Вовремя выйти тоже надо уметь
А Вы занимались Студией Танцев потому что любили это дело, оно Вас наполняло? Или по каким-то другим причинам?
Вилосипедниця• 18 ноября 2025
Ответ дляЛагшмивара
Смішна людина. Як собі можна підняти зарплату, якщо людина працює в 0? Це означає, що вона ходить на роботу просто заради розваги, або надії що колись знову буде заробляти.
Вы думаете, она работает ради удовольствия и надежды, а её персонал готов «зубы на полочку положить»? Если цены вокруг растут, а она не поднимает зарплату, как будет выживать её персонал и она?
Почему я Вам кажусь смешной в свете реалий сегодняшнего дня?
Вилосипедниця• 18 ноября 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Угу, кредитные деньги можно брать когда есть перспективы роста, а не летящая в .. экономика.
Какие кредиты под 0%?
Лучшее, что может сделать государство - прогнозируемые условия и низкая налоговая нагрузка.
Остальное это ловушка
Какие кредиты под 0%?
Остальное это ловушка
Полностью согласна 👍
Чорнобаївка• 18 ноября 2025
Ответ дляВилосипедниця
Это на тот момент было мое хобби.
Было довольно удобно, что у меня есть зал, куда я условно могу прийти в 6 утра и потренироваться. Да и преподавать было ок.
Дохода это не очень много приносило (у меня студия была с 16 по 21 год)
Вилосипедниця• 18 ноября 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Это на тот момент было мое хобби.
Так жаль, что закрываются такие люди как Вы(((
Я так понимаю, теперь Вы не в Украине? Или нашли что-то другое, чем заняться в своё удовольствие?
Лагшмивара• 18 ноября 2025
Ответ дляВилосипедниця
Бо я працюю теж в 0. Працюю, ходжу на роботу, даю роботу переселенцям, що не можуть знайти собі роботу в іншому місці, та тим хто працює зі мною 15 років. А ви кажете, що мене не існує.
Вилосипедниця• 18 ноября 2025
Ответ дляЛагшмивара
Да ну, что Вы((( конечно, Вы существуете 🥹
А где я говорила, что Вас не существует? Может Вы не правильно меня поняли?
Нога на ногу• 18 ноября 2025
Ответ дляВилосипедниця
За это время себе или персоналу зарплаты поднимали? В среднем, какая зарплата у Вашего персонала? Людям хватает на жизнь?
Я давно не имею ни прибыли, ни зарплаты.
Хотя сама тащу всю бухгалтерию.
Коллективу я предлагала два варианта: сокращение части персонала с перераспределением обязанностей и повышением зарплаты.
Или работа за прежнюю зарплату, но без сокращения людей и с тремя выходными в неделю.
Как вы думаете, что люди предпочли?
Хотя сама тащу всю бухгалтерию.
Как вы думаете, что люди предпочли?
Нога на ногу• 18 ноября 2025
Ответ дляЛагшмивара
Так само. Зарплату плачу, сама по нулях. Чекаю білу полосу.
На самом деле моя черная полоса началась во время ковида.
И все глубже засасывает в какую то черную дыру.
Нога на ногу• 18 ноября 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Вовремя выйти тоже надо уметь
В вашем бизнесе минимум оборудования.
Есть много бизнесов, где простой губителен для оборудования. Остановишься - и через год это уже металлолом.
Нога на ногу• 18 ноября 2025
Ответ дляОлександр-0cb8
3 банки вистачить? Чи більший перелік дати?
Ха-ха-ха.
Я прорабатывала этот вариант, когда надо было купить мощный инвертор.
Только вот этот кредит можно получить на покупку оборудования в определенных компаний. Вы ж понимаете какие это компании?
И что цены в них гораздо выше.
Или вы такой наивный?
И что цены в них гораздо выше.
Или вы такой наивный?
Вилосипедниця• 19 ноября 2025
Ответ дляНога на ногу
Хотя сама тащу всю бухгалтерию.
Как вы думаете, что люди предпочли?
Хотя сама тащу всю бухгалтерию.
Как вы думаете, что люди предпочли?
Думаю предпочли оставить всё как есть. Изменения, для людей смерти подобны(