Простецкая• 18 ноября в 18:00
Хто має власний бізнес
і ви вимушені робити на генераторах щоб видавати продукт - Ви підіймаєте ціни ? Наприклад кавʼярні , ресторани .. дякую
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так , звісно
Ні , це тільки мої проблеми
Я не маю біз,но це не допустим
Я не маю біз, Но за підняття
Невгамовна Бу• 18 ноября в 18:02
У мене є улюблена кав´ярня під будинком. Під час відключень вони роблять лише чай та дріп каву яку я терпіти не можу. Я б краще доплачувала 10-15 грн, але щоб була звичайна кава
ПростоБелка• 18 ноября в 18:05
Свой бизнес, если поднять цены то конкуренция, которая перебьет. Но работаем в минус или ноль, чтоб быть на плаву хотя бы. Но это не кофе. В вашем случае не знаю, но вижу что кофе как раз не поднимали, а вот рестораны и продукты очень сильно выросли в цене.
Послушная• 18 ноября в 18:08
Инвертор с аккумуляторами стоит около 30 тысяч, я думаю для бизнеса это вполне подъемные деньги
Вилосипедниця• 18 ноября в 18:15
Ответ дляПослушная
Видно у Вас свой бизнес, который успешно развивается в Украине 🤩
Чем занимаетесь? Что-то с обороной связано?
Нога на ногу• 18 ноября в 18:15
Ответ дляПослушная
Я последний год работаю в 0.
Плюс мне в карму, что зарплату персоналу плачу. Ну и налоги.
Но цены не повышаю. Итак продажи мизер.
Вилосипедниця• 18 ноября в 18:17
Ответ дляНога на ногу
Я последний год работаю в 0.
Но цены не повышаю. Итак продажи мизер.
За это время себе или персоналу зарплаты поднимали? В среднем, какая зарплата у Вашего персонала? Людям хватает на жизнь?
Простецкая
• 18 ноября в 18:19
Ответ дляПослушная
А что он потянет ? Домашню кофе машину ?
Хочу в БАНю• 18 ноября в 18:22
У мене виробництво, 80% часу працюємо на генераторі. І так, ціни підняли, бо інакше буде взагалі робота у мінус
Послушная• 18 ноября в 18:22
Ответ дляПростецкая
До 4,2 кВт
Чорнобаївка• 18 ноября в 18:28
Ответ дляПослушная
Небольшой бизнес может приносить прибыли меньше 30 тыс
Чорнобаївка• 18 ноября в 18:30
У меня был свой бизнес раньше, студия танцев.
Думаю, в нынешних условиях я бы просто закрылась и не тянула это дальше.
Вовремя выйти тоже надо уметь
Меряю от 0• 18 ноября в 18:32
Ответ дляПослушная
Дивлячись який бізнес. У нас виробництво, куча шокерів на заморозку, тістоміси, морозильні камери і т.д. Є генератор за 3 тис.євро. Не справляється на всі потреби. Ціни не піднімали
Лагшмивара• 18 ноября в 18:31
Ответ дляНога на ногу
Я последний год работаю в 0.
Но цены не повышаю. Итак продажи мизер.
Так само. Зарплату плачу, сама по нулях. Чекаю білу полосу.
Олександр-0cb8• 18 ноября в 18:33
Ответ дляЧорнобаївка
Ви ж не так рахуєте, до чого тут прибуток? Це витрати просто. Якщо Вам потрібно зберігати продукти - ви придбаєте холодильник, якщо робити каву - кавамашину. Тут те саме, потрібне живлення купуєте інвертор+акб, генератор тощо. Я навіть і не думав, що є бізнес що ще не купив. Уже декілька років із кожного джерела інформації казали - готуйтесь, запасайтесь. Тепер коли вже стало дорого Ви прокинулись. Не можете потягнути разові витрати - візьміть кредит, якщо вже зовсім не рентабельно - закривайтесь.
Чорнобаївка• 18 ноября в 18:34
Ответ дляОлександр-0cb8
А за счёт чего вы это траты будете расширять?
Если не за счёт прибыли, то чего?
Лагшмивара• 18 ноября в 18:35
Ответ дляВилосипедниця
Смішна людина. Як собі можна підняти зарплату, якщо людина працює в 0? Це означає, що вона ходить на роботу просто заради розваги, або надії що колись знову буде заробляти.
Прокачую сідниці• 18 ноября в 18:38
Ответ дляЛагшмивара
А мені смішно чути, що працює в 0, а з/п персоналу платить. Бо це брехня.
В чому проблема самій замінити когось з персоналу і отримувати хоч ту одну з/п?
Олександр-0cb8• 18 ноября в 18:38
Ответ дляЧорнобаївка
Если не за счёт прибыли, то чего?
Інвестиції, кредитні кошти, гранти, держпрограми підтримки. Держава дофіга робить для Вас. Кредити під 0% при офіційній інфляції у 18% тілько чого варті.
Чорнобаївка• 18 ноября в 18:41
Ответ дляОлександр-0cb8
Угу, кредитные деньги можно брать когда есть перспективы роста, а не летящая в .. экономика.
Какие кредиты под 0%?
Лучшее, что может сделать государство - прогнозируемые условия и низкая налоговая нагрузка.
Остальное это ловушка
Какие кредиты под 0%?
Остальное это ловушка
Лагшмивара• 18 ноября в 18:41
Ответ дляПрокачую сідниці
Уви, це не брехня, це реальність нашого бізнесу на сьогодні. А може ще й в мінус спрацювати. Тобто залізти в ничку відкладену до 2022 року, взяти звідти гроші і заплатити людям зарплати.
Олександр-0cb8• 18 ноября в 18:41
Ответ дляЧорнобаївка
Какие кредиты под 0%?
Остальное это ловушка
Какие кредиты под 0%?
Остальное это ловушка
Кредиті под 0% при инфляции 18% - значит что вы отдадите меньше чем возьмете. Дают в гос банках (Приватбанк, Ощад). Меньше оправданий - работайте. Тот кто ищет решения - находит.
Чорнобаївка• 18 ноября в 18:42
Ответ дляОлександр-0cb8
Давайте ссылку на кредит под 0%
Лагшмивара• 18 ноября в 18:44
Ответ дляОлександр-0cb8
Кредит під 0%, із оформленням залога у нотаріуса і страховки під відсотки?
Лагшмивара• 18 ноября в 18:47
Ответ дляОлександр-0cb8
3 банки вистачить? Чи більший перелік дати?
Останній раз коли мені банк пропонував гос кредит під 0 %, виходило 4% в місяць.
Олександр-0cb8• 18 ноября в 18:48
Ответ дляЛагшмивара
4 менше 18, ні? Чи мова про валюту?
Чорнобаївка• 18 ноября в 18:48
Чорнобаївка• 18 ноября в 18:49
Ответ дляОлександр-0cb8
4 менше 18, ні? Чи мова про валюту?
4 это НЕ 0