За ким я буду?• 22 ноября 2025
Традиція в деяких храмах зав’язувати рушники
Розкажіть про це, хто розбирається
Творю чудеса• 22 ноября 2025
В храм приходят молиться богу, и быть рядом с людьми которые также ищут бога. Свечки, полотенца и прочее богу не нужны
Краля-Галя• 22 ноября 2025
Ответ дляТворю чудеса
Так, не срывайте церковные бизнес планы
Творю чудеса• 22 ноября 2025
Богу также не важно в чем вы пришли и не надо спец одежды. Просто одежда не вульгарная должна быть
Краля-Галя• 22 ноября 2025
Ответ дляТворю чудеса
Та ну что ж вы так, ей богу)
Творю чудеса• 22 ноября 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Хіба попи після сауни
Шалунішки
Что делает поп, то его личная ответственность
Атятя_тётя• 22 ноября 2025
Ответ дляТворю чудеса
Так я про рушники))
Краля-Галя• 22 ноября 2025
Ответ дляТворю чудеса
Но этот человек несет смыслы в массы. Это как педофил рассказывает про целомудрие
Творю чудеса• 22 ноября 2025
Ответ дляКраля-Галя
Поп это такой же человек, и осуждать никого не надо. Слушайте проповедь и стремитесь к свету, а с попом бог разбереться сам
Творю чудеса• 22 ноября 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Цікаво, по темі щось буде?
Тема ваша не имеет ничего общего с богослужением
За ким я буду?
• 22 ноября 2025
Ответ дляТворю чудеса
Творю чудеса• 22 ноября 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Вам не нужны ничьи платки, и никто их заавязывать не должен)
Инста_Богиня• 22 ноября 2025
Ответ дляШеллар
У нас таке є, жінки, переважно старшого віку, приносять свої вишиті рушники, щоб прикрасити ікони. Але це не традиція, а просто бажання прикрасити церкву, під час Великого посту їх прибирають.
Це наврядчи називається словом зав´язувати, там же нема вузлів.
Я так підозрюю, мова про те, що в деяких забобонних храмах на території чи всеретині є велике розп´яття і люди там починають щось в´язати як символ молитви, а потім це переростає в ’загадати бажання’
Просто болталка• 09 декабря 2025
Я вязала, замуж не вышла, детей не родила, но отношения с этим мужчиной стали очень крепкими и доверительными, вернулся ко мне. Вязала на Покрова. Я замуж сама не хочу уже, только детей хочу. Вязала этот рушник на Подоле, на икону Богородицы 9 лет назад
Просто болталка• 09 декабря 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Цікаво, по темі щось буде?
Я ответила, у вас тема оказывается старая
Просто болталка• 09 декабря 2025
Вижу тут воообще не в курсе что это такое… да уж
Что вас интересует автор, задавайте. Если что чтоб повязать рушник на икону в день Покрова я в очереди стояла 2 часа, она была очень длинной, люди со всей Украины приезжают туда. Там находится эта икона. Название церкви на фото. То ли икону туда привозят на праздник, то ли она там всегда не знаю. Находилась она справа, по бокам две колонны на которых и вешали эти рушники
Просто болталка• 09 декабря 2025
Но когда вязала, я детей кстати не просила, тогда еще рано было об этом думать. Знаю много историй кто в течении года замуж выходил после этого обряда
За ким я буду?
• 09 декабря 2025
Ответ дляПросто болталка
Дякую. Але все так само тема актуальна)
Колись я ще вчилася, я чула, що є така церква, де дівчата просять собі хорошого чоловіка, скоріше всього мова йшла саме про цю,… я сходила (не згадаю, але скоріще всього, що це тут), молилася, просила і на наступному курсі вийшла заміж. Щоправда з потім таки розлучилися. Але за рушники я тоді ще не чула, бо не робила такого точно.
За ким я буду?
• 09 декабря 2025
Ответ дляПросто болталка
Пройшов тривалий час, зараз мені знову ця тема актуальна стала. Я поїхала влітку і зав’язала рушник. Єдине, що зробила це в першій частині церкви, що ближче до входу. Прийшла, побачила, що там багато рушників і зав’язала свій. Там ікони були не Богородиці, а інші. Потім пройшла далі і побачила, що біля ікони Богородиці також є рушники, тобто вони і там, і там…. Але я думаю, як колись мене почули і без рушника, коли я просто зайшла до церкви, то так само і зараз я буду почута
За ким я буду?
• 09 декабря 2025
Розкажіть про ці історії, зливи знаєте… Мені цікаво і це надихає