Хвильоватиша• 22 ноября в 20:36

Киев, есть у нас где-то магазин арабской парфюмерии

С тестерами? Много всего в закладках, но не хочу без затеста покупать.
П.с админушки, дорогие, очень нужен раздел "парфюмерия".
дама_из_декрета• 22 ноября в 21:25
Attar есть в магазинах парфюмерии, можно затестить. Lataffa видела не в Украине. По затесту купила мужу парфюм, в итоге пользуюсь сама))
З понеділка на дієті• 23 ноября в 16:47
Знаю магазин в інстаграм, де величезний вибір, відливанти від 3мл і залишки у флаконах. Сама б хотіла сходити в такий магазин офлайн-( І окрему тему парфумерії я просила років 3 тому, не захотіли-( Гляньте, що я придбала без затесту , вчора посилка з Нотіно прийшла
автор Хвильоватиша • 23 ноября в 16:47
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Спасибо!
Как вам парфюм?
З понеділка на дієті• 23 ноября в 17:54
Ответ дляХвильоватиша
Спасибо!
Как вам парфюм?
Уже добу як на одязі чутно, не погано, але я уявляла його більш в шоколадні ноти і шафран, видно, трошки не моє. А ще якась ’бакаристість’ тут віддається, порозношую ще, в колекції залишу все одно. А ось цей екземплярчик в залишку я взяла в тому магазині в інстаграм, от цей мені смачнющий
автор Хвильоватиша • 23 ноября в 18:17
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Флаконы у них красивые.
Благодарю, попробую на затест заказать, в холод хочется гурманики