Вимагаю спілкування• Изменено 23 ноября 2025

Посоветуйте хороший влажный корм для стерилизованных котов

В последнее время стал плохо есть сухой корм, стал немного вялый.
Боюсь, что у него болезнь почек.
вре_Динка• 23 ноября 2025
Сейворі норм вологий
Тантрический кекс• 23 ноября 2025
Моя кошка большинство с влажных кормов выедает соус, кусочки остаются, поэтому не покупаю.
Ласунка• 23 ноября 2025
Який даєте сухий корм? І яка порода кота? Чи стерилізований ?
автор Вимагаю спілкування • 23 ноября 2025
Ответ дляЛасунка
Так. Фест Чойс для стерилізованих.
Без породи).
Ласунка• 23 ноября 2025
В нас теж двортер*єр)
Беремо сухий корм JOSERA DailyCat, перед цим був JOSERA SensiCat. Трохи змінюємо, бо звикає. Основний корм у нас сухий. Під вечір даю консерви Гурме (соуси або соковиту насолоду, паштети не любить). десь 1/3 банки - 1 порція. Ще Optimeal хороший корм як сухий, так і вологий. Раз в тижденб +/- даємо телятину (переморожену мінімум 4 дня), можна ще курку, сердечки. Свинину категорично заборонено.
Спробуйте дати інший корм, хоча б трохи візьміть на пробу. До речі, різко переводити на новий не можна, треба перші пару днів змішувати зі старим. Додайте трохи вологих кормів в раціон. Подивіться, що сподобається.