фрау Гітта• 23 ноября 2025
Як вам ім´я Аліна?
Що асоціюється з цим іменем?
Томатико• 23 ноября 2025
У мене по життю всі Аліни-дурочки. От реально. Нормальні не траплялися
Зоркая Зорро• 23 ноября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Всі знайомі Аліни мають проблеми в особистому житті
Не согласна,у сестры дочь очень удачливая в личной жизни,живет красиво,дорого,богато и всей семье помогает
Цигарний шланг• 23 ноября 2025
Жіноче ім´я асоціюється та як звуть мою доньку.
Людина робить ім´я, а не навпаки.
Из Виа-гры• 23 ноября 2025
По жизни только 3 раза встречала Алин. В личной жизни все были не счастливы. Мировоззрения, как на мои понятия, то странные.
Свою дочь так бы не назвала.
Самая СоветЧиваЯ• 23 ноября 2025
Мені ім´я Аліна дуже подобається
Можливо це частково пов´язано з тим, що знаю неймовірної краси дівчину з цим ім´ям, знала з дитинства, в неї життя склалось дуже добре, хороші батьки забезпечені батьки, всі з нею завжди дружили, з 13 років зустрічалася з першим хлопцем і з ним же одружилася. Він і його батьки дуже забезпечені, з дитинства подорожує, не знає, що таке працювати за мінімальну зарплату, влаштувалася на хорошу роботу, з 20 років заміжня, є хатні робітниці, живе так як дехто лише мріє
Трохи заздрю їй(
АБВГДейка• 23 ноября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Знаю Аліну, якій дуже пощастило з родиною і сама вона класна жінка.
Не любовница• 23 ноября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
А в мене навпаки Аліни, яких знаю, щасливі в шлюбі і фінансово забезпечені.
Парова машина• 24 ноября 2025
Мені дуже подобається. Якщо народжу доньку- назву саме так. Не розповсюджене зараз. Всі знайомі Аліни - щасливі і успішні.