Директриссимо• 21 октября в 13:08
А як вам ім´я Захар?
Зоя Жорівна• 21 октября в 13:12
Племінника назвали, йому ніяк не йде.
В моєму розумінні це сильний, плечастий хлопець, здоровий такий. А мій племінник ніжний, маленького росту, худий.
А от однокласник сина Захар, то прямо його. Іде і земля під ним труситься, серйозний такий.
Дощ шпарить, а він в одній футболці і видно, що ні грама не змерз.
Але ми називаємо, то не знаємо яка буде дитина
Дело было давно• 21 октября в 13:19
В мене син Захар.
Причому, ми коли з чоловіком лише коли пойнайомились, він мені сказав, що в нього точно буде син і будуть звать його Захар. Я ще подумала, тю... дивний, але от маємо сина Захара 😂😂😂
ИзЮмрудная• 21 октября в 13:25
Примерно также как Игнат, Остап.
Из давних времен.
Главное, чтобы родителям нравилось имя их ребенка.
Из давних времен.
ОхиИВздохи• 21 октября в 15:47
Мне очень нравится имя Захар. Сына бы обязательно так назвала. И девочку - Захара!
Но это сугубо личные причины.
Все эти Назары, Макары, Максимы не нравятся категорически!
Но это сугубо личные причины.