Гл. Амурная• 24 ноября в 14:46
Дівчата, як Ви перете куртки з позначкою waterproof?
Раніше просто прала рідким порошком як і пуховики, з часом куртки не так відштовхували воду як при покупці.А зараз купила нову куртку і вичитала що потрібно прати спеціальним засобом для водовідштовхувальних тканин. Ви також такі засоби купляєте?
Невгамовна сила• 24 ноября в 14:51
Перу засобом для мембрани, якщо це мембрана, а не ватерпруф клейонка. У ватсоні брала домол для спортивного одягу.
Рожки-да-ножки• 24 ноября в 17:22
Да,специалтные. Еще есть средство для импрегнации при стирке.
Либо химчистка.