Заходьте, і дайте будь ласка пораду- чи декорували б ви стіни? Картини/ постери якісь сучасні?
v.melnik_km• 24 ноября в 20:11
Звичайно, хочеться затишку. І саме деталі добавлять акценту і душі Вашому крутому інтерʼєру💫
a.ostroverh• 24 ноября в 20:12
Я бы сначала мебель всю установила, текстиль на окна (если он там запланирован)
А потом уже декор
Потому что сейчас трудно что-то советовать, это ж только начало самое (но база очень хорошая)
Я - точно да, мне в минимализме не комфортно и не уютный, не за что визуально зацепиться виглядом
Но то я)
А потом уже декор
Но то я)
Valentina shop2020• 24 ноября в 20:14
Ответ дляcandy07
Дитячу не покажу...у дівчат постійний безлад
В ванной комнате страшно ,темно как в подвале
Карамелінка• 24 ноября в 20:18
Классно! Поздравляю с завершением ремонта) по себе знаю, что это такое..
Я перепрошую, а що це на останньому фото за кубік посеред кімнати? Це гардероба чи що? І там дзеркало? Враження, що прохід . Не знаю, мені здається будуть в то дзеркало всі заходити .
А по темі. Гарно. Сифон прибрати. Розставити меблі, текстиль і потім для затишку фото/ картини за потребою
Марина-58d4• 24 ноября в 20:25
Я за мінімалізм, тому у мене буквально дві картини у всій квартирі, і то вже набридли і не подобаються
Ответ дляtessik
Гардеробна.