candy07• 24 ноября в 20:08

Це ж я вас ще в гості не запрошувала...

Заходьте, і дайте будь ласка пораду- чи декорували б ви стіни? Картини/ постери якісь сучасні?
Bambi-kids• 24 ноября в 20:10
НІ
25Lida• 24 ноября в 20:10
Ото ви заморочились з підставкою під раковину. Грандіозна споруда
katenka_• 24 ноября в 20:10
Так
v.melnik_km• 24 ноября в 20:11
Звичайно, хочеться затишку. І саме деталі добавлять акценту і душі Вашому крутому інтерʼєру💫
nutty• 24 ноября в 20:11
Я - нет.
автор candy07 • 24 ноября в 20:11
Ответ для25Lida
То податок. Хлопці будівельники мені подарували.... за всі мої вибрики
a.ostroverh• 24 ноября в 20:12
Я бы сначала мебель всю установила, текстиль на окна (если он там запланирован)
А потом уже декор
Потому что сейчас трудно что-то советовать, это ж только начало самое (но база очень хорошая)

Я - точно да, мне в минимализме не комфортно и не уютный, не за что визуально зацепиться виглядом
Но то я)
автор candy07 • 24 ноября в 20:12
Дитячу не покажу...у дівчат постійний безлад
Plushaa• 24 ноября в 20:12
Да, конечно, сейчас очень пусто и не обжито, зеркала, ковер, картины, декор нужен
katenka_• 24 ноября в 20:13
Ответ для25Lida
Сифон люб´язний, з усіма вийшов привітатись)
nutty• 24 ноября в 20:13
Ответ дляcandy07
А тумбочки? ((
автор candy07 • 24 ноября в 20:13
Ответ дляPlushaa
Покажіть що пасуватиме моїй квартирі
Боюсь розцяцькувати і зіпсувати
автор candy07 • 24 ноября в 20:14
Ответ дляkatenka_
Це да. Хай радіє злиденне скоро його сховається в тумбу:)))
Valentina shop2020• 24 ноября в 20:14
Ответ дляcandy07
В ванной комнате страшно ,темно как в подвале
автор candy07 • 24 ноября в 20:14
Ответ дляnutty
А тумбочки? ((
Які тумбочки? Я щось вже тут за них нила?
автор candy07 • 24 ноября в 20:15
Ответ дляValentina shop2020
Як в сраці у ворога;))) а мені нра
nutty• 24 ноября в 20:16
Ответ дляcandy07
Прикроватные. Не знаю ныли или нет ))
Карамелінка• 24 ноября в 20:18
Классно! Поздравляю с завершением ремонта) по себе знаю, что это такое..
автор candy07 • 24 ноября в 20:18
Знайшла дитячу і кухню. Заходьте, скрізь заглядайте- радите, критикуйте
автор candy07 • 24 ноября в 20:19
Ответ дляnutty
Прикроватные. Не знаю ныли или нет ))
Ага.дошло.це дуже старе ліжко. Замінило його на більш сучасне і вже до нового тумбочки підберемо
автор candy07 • 24 ноября в 20:20
Ответ дляКарамелінка
Дякую сонечко
Леска• 24 ноября в 20:20
Сучасно, свіжо. Тепер головне втриматися і не захламитися
автор candy07 • 24 ноября в 20:21
Ответ дляЛеска
Ото ж. Того й питаю- чи варто оздоблюватись. Картинами/ картами дерев´яними.що там ще на стіни тулять. Панелі 3д
mavka.cy• 24 ноября в 20:26
я би пухнасті килими настелила. для мене це затишок
tessik• 24 ноября в 20:25
Я перепрошую, а що це на останньому фото за кубік посеред кімнати? Це гардероба чи що? І там дзеркало? Враження, що прохід . Не знаю, мені здається будуть в то дзеркало всі заходити .
А по темі. Гарно. Сифон прибрати. Розставити меблі, текстиль і потім для затишку фото/ картини за потребою
Леска• 24 ноября в 20:25
Ответ дляcandy07
Зробіть кілька акцентів, що б було цікавіше. Але і міру.
Якби було анонімно то показала б свої акценти. Теж основа сіра
natapri• 24 ноября в 20:25
В мене такого коліру шпалери, теж думала раніше картини, постери...
А зараз нічого не хочу, подобається так
Марина-58d4• 24 ноября в 20:25
Я за мінімалізм, тому у мене буквально дві картини у всій квартирі, і то вже набридли і не подобаються
mavka.cy• 24 ноября в 20:25
і картини, так. І великі рослини. Хоч вони у вас і так є
автор candy07 • 24 ноября в 20:27
Ответ дляtessik
Гардеробна.