Не рахую, а вважаю• 27 октября в 11:33

Покрасити стіни

маю руки, та дуже мало коштів )
Потрібно пофарбувати кімнату хочу так щоб було красиво, стіни криві
Чи може є якісь лайфхаки
Зараз йду шукати в інтернеті)
Можливо якісь узори гіпсові зробити чи щось подібне
Буду вдячна за поради
автор Не рахую, а вважаю • 27 октября в 11:34
Плінтус теж хочу поміняти.
Бо дуже страшний
Ніби не дорого коштує він
Чарочка діда• 27 октября в 11:50
Якщо стіни криві, то не фарбувала би однозначно. Для чого витрачати матеріали? Буже видно кожну нерівність. Зайва праця
Я цього року робила ремонт в квартирі, теж криві стіни та мало грошей. Але потрошку збирала та робила декоративну штукартку ’мапа світу’. А після фарбувала. Виглядає шикарно.
ПуГоФФка• 27 октября в 11:50
яки поради якшо нема грощей???. покупайте банку краски-кисточку и красьте!
Чарочка діда• 27 октября в 11:51
Ответ дляПуГоФФка
Порада- просто не робити в даному випадку! Бо буде жахливий результат
автор Не рахую, а вважаю • 27 октября в 11:51
Ответ дляЧарочка діда
Ви не знаєте що зараз у кімнаті.
Фарбувати однозначно треба.
Знайшла структурну фарбу.
ПуГоФФка• 27 октября в 11:52
Ответ дляЧарочка діда
ну афтар уже за краской побежала!!!
Чарочка діда• 27 октября в 11:57
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ви не знаєте що зараз у кімнаті.
Фарбувати однозначно треба.
Знайшла структурну фарбу.
Ну якщо вас вже не звернути з цього шляху, то можете зайти сюди. Там великий вибір різних видів фарб. Харківський виробник, з яким я була весь цей рік. Зараз релокували підприємство на захід щоправда. Якість відмінна, ціна доступна, поради в чаті на сайті, швидка доставка. Я рахувала по цінам, якщо б робила з матеріалів з епіцентру, то вже збанкрутіла би.
https://skyfarb.com/stroitelnye-kraski/
Не служанка• 27 октября в 12:01
Штукатурка карта мира скроет любые неровности стены
автор Не рахую, а вважаю • 27 октября в 12:05
Ответ дляНе служанка
Спасибо большое
Это то что нужно
автор Не рахую, а вважаю • 27 октября в 12:06
Ответ дляЧарочка діда
https://skyfarb.com/stroitelnye-kraski/
Так я там вже дивилась
Ціни нормальні.
Ви кажете якість дійсно хороша?
То це ідеальний варіант для мене
Чарочка діда• 27 октября в 12:17
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Так я там вже дивилась
Ціни нормальні.
Ви кажете якість дійсно хороша?
То це ідеальний варіант для мене
Так. Я брала грунтовки, фарби різноманітні для стін, для дерева (фарбувала двері). Шпаклівку рідку для виготовлення декоративної штукатурки. Цілий рік купувала, бо робила частинами, по фінасовій можливості
Проработник• 27 октября в 15:00
У нас в під´їзді забудовник фарбував структурною фарбою, ямки вона не закриває. Зараз приїду додому сфотографую
Мстящий за Зайца• 27 октября в 15:12
Кривые - в смысле не в плоскости или плоскости без прямых углов?
Если первый вариант - погрунтовать грунтовкой глубокого проникновения для минеральных оснований (если основание такое) и пошпаклевать. Можно старт, потом финиш, можно сразу финишной гипсовой шпаклевкой. Неплохая у Knauff. Дать высохнуть, еще раз погрунтовать, покрасить валиком. Максимально возможная толщина слоя шпаклевки указана и на мешке, и на сайте производителя. Учитывайте это, оценивая кривизну своих стен.
Если плоскости не под 90° и Вас это не устраивает - выбить старую штукатурку и перештукатурить по нормально выставленным маякам. Ну и дальше шпаклевать и красить. Будет идеально.
Мстящий за Зайца• 27 октября в 15:16
Ответ дляПуГоФФка
Ага, после кисточки на кривизну стен будет уже сообще пофиг
Мстящий за Зайца• 27 октября в 15:17
Ответ дляЧарочка діда
https://skyfarb.com/stroitelnye-kraski/
Так она продается и в эпицентре.
Вы ее сами у себя дома тестили?
Мстящий за Зайца• 27 октября в 15:20
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Спасибо большое
Это то что нужно
Вы не поняли) это сбивается старая штукатурка, наносится новая, а по ней уже шпателем малякается рельеф. Минимальный слой штукатурки на ровное (не заваленное) основание - 6мм. Вот и посчитайте расход. Там доооооохренища получится. +доставка, ибо мешки по 25-30кг развесовкой.
Проработник• 27 октября в 15:20
Ось дивіться, фото з нерівностями на стінах.

Мені якось попадалось відео де фактуру роблять по сатенгіпсу зубчатим шпателем, то то було гарно.
автор Не рахую, а вважаю • 27 октября в 15:21
Ответ дляПроработник

Повірте гірше не буде.
Ви не бачите що зараз є тут…
Це жах …
Мстящий за Зайца• 27 октября в 15:22
Ответ дляПроработник

Есть валики для краски фактурные. А можно просто ворс взять подлиннее и будет примерно так.
Мстящий за Зайца• 27 октября в 15:24
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Повірте гірше не буде.
Ви не бачите що зараз є тут…
Це жах …
Тут еще нужно учитывать, что если имеющийся жах, а именно штукатурка, с плохой адгезией к стене, Вам вообще нет смысла ничего сверху лепить. Будут выброшенные деньги и зря потраченные силы. Про моральные молчу даже
Проработник• 27 октября в 15:28
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Повірте гірше не буде.
Ви не бачите що зараз є тут…
Це жах …
Я вірю, мала ремонт в старій хрущовці де все було криво/косо і стара штукатурка відпадала місцями. Але мені треба було швидко і максимально дешево, то просто по старим стінам нанесли грунт і поклеїли вінілові шпалери на флізеліновій основі. Але там де були великі перепади все рівно довелось частково шпатлювати. Шпалери гарно все замаскували. І купувала я їх по дуже низькій ціні, зі старих коллекцій. Навіть на стару радянську плитку, яка намертво трималася на кухні, теж зверху поклеїла шпалери. Теж тримаються вже 3 роки і візуально кривизна не кидається в очі.
Чарочка діда• 27 октября в 15:40
Ответ дляМстящий за Зайца
Так она продается и в эпицентре.
Вы ее сами у себя дома тестили?
Так. І на розетці. Просто я замовляла напряму через їх сайт. Бо мені були потрібні консультації щодо товарів, а їх накраще надасть саме виробник.
Я не тестила, я використовувала) Успішно. Задоволена