Пиши-пропало• 28 ноября 2025

Схоже що в мене РХП(

Постійно хочеться їсти, ще на роботі якось стримую себе, а от прихожу додому і починається(
98 кг наїла це треш
Щось не спиться• 28 ноября 2025
Вам хочеться не їсти,а отримати задоволення від їжі та зняти стрес.Це психологічна проблема.
Кукусикиииииии• 28 ноября 2025
А вот мне хочется поесть и выпить. вот где треш
100pudov• 28 ноября 2025
Так, авторе, схоже на це. Але ж цей розлад є наслідком іншого стану - або це якісь психологічні проблеми, або порушення сну. Спробуйте зрозуміти що було початком і тоді буде легше прибрати наслідки
Застряла• 28 ноября 2025
Иногда мы думаем, что нам хочется кушать, а нам хочется пить
Чеширская кошечка• 28 ноября 2025
і треба обов´язково снідати і обідати нормально. тоді не хотітиметься нажиратися ввечері.
ввечері їжте щось некалорійне, типу салат. щоб довго і нудно його жувати.
Гомосноб• 28 ноября 2025
У мене інша проблема: не можу себе заставити щось поїсти...
Вилами по воде• 28 ноября 2025
Так, це РХП. Ви відчуваєте якісь емоції, і замість того, щоб їх прожити, ви їсте.
Басноплетка• 28 ноября 2025
Ответ дляГомосноб
депресія?
Гомосноб• 28 ноября 2025
Ответ дляБасноплетка
депресія?
Не знаю... наче і ні.
Гомосноб• 28 ноября 2025
Сьогодні ще не снідала. Тільки кава, чай.
Сільський ансамбль• 28 ноября 2025
Ответ для100pudov
А якщо не можливо прибрати психологічні проблеми і налагодити сон, що тоді робити, У тих хто живе майже чотири роки під вибухами й у постійному напрягу, не може бути психіка в порядку, а їжа чи не єдиний спосіб отримати приємні емоції і відчуття. тому такий стан в багатьох.
Сільський ансамбль• 28 ноября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Все одно , скільки б не їв вдень, ввечері жор.
Всюди влазю• 28 ноября 2025
Ответ дляКукусикиииииии
А мне хочется выпить и покурить
Усатая полосатая• 28 ноября 2025
Я делаю так, хочется что-то съесть после ужина - чай, через два часа снова заглядываю в холодильник - зелёный чай, без сахара естественно, отвлекаешься пока пьёшь, зато вес почти идеальный.
100pudov• 28 ноября 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Ні, не в багатьох. Не всі заїдають стрес та й взагалі не всі однаково стресують. Банально, але в Харкові та у Львові війна відчувається по-різному і сплять там по-різному. Хтось знімає стрес медитацією, хтось залізо в спортзалі тягає, хтось танцює або вокалом почав займатися. В мене є знайома яка зайнялась грою на барабанах.
А ще є люди, які замість того щоб жерти, визнали свої проблеми та звернулися до психіатра.
100pudov• 28 ноября 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Значить вас чай влаштовує. Мені чай не заходить, тому в мене в холодильнику завжди є чищена мита морква у зіппакетах. Поки прожую, то вже і не хочеться їсти
Сільський ансамбль• 28 ноября 2025
Ответ для100pudov
Так я саме про тих, хто в Харкові. І будь який психіатр скаже прибрати постійний стрес, а це неможливо. АД здається збільшують апетит, щось таке читала.
Сільський ансамбль• 28 ноября 2025
Так і є, пишуть на антидепресантах апетит росте і вага збільшується.
100pudov• 28 ноября 2025
Ответ дляСільський ансамбль
А жити без корекції стану можливо? Тим більш, що не завжди при зникненні стресогенного фактору психіка відновлюється до нормального стану. На жаль більшість процесів при такому тривалому стресі вже незворотні
100pudov• 28 ноября 2025
Ответ дляСільський ансамбль
А як щодо флуоксетину?
100pudov• 28 ноября 2025
Ответ дляЗастряла
Херня, яку кажуть доморощені дієтологи
Само_достаточная• 28 ноября 2025
Ответ дляВсюди влазю
А мне хочется выпить и покурить
не отказывайте себе в удовольствии
Чеширская кошечка• 28 ноября 2025
Ответ дляСільський ансамбль
значить, незбалансоване харчування
або просто звичка така
мій чоловік, як почав снідати і обідати як людина, перестав нажиратися на ніч і схуд на 10 кг.
Из Кукуева я• 28 ноября 2025
Потому что бжу не соблюдаете, наверняка едите слишком углеводов и заработали себе инсулинорезистентность, отсюда и зверский аппетит. Самое простое начать есть по принципу гарвардской тарелки три раза в день.
Царевна в уггах• 28 ноября 2025
Ответ дляКукусикиииииии
И мне хочется выпить. Я себе пообещала до нового года даже пробку не нюхать. Потому что прям пугающе-удивительная тяга к винчику. А запасы дома ого-го, и Франция, и Португалия, и Испания, и Н.Зеландия....
Ещё и магическим образом ютуб подкидывает видосики про вред алкоголя.