Марфа Українівна• 29 ноября 2025

Пришёл сегодня кешбек и уже нельзя телефон пополнить

А что только коммуналка осталась?
Я в шоке
ничевока• 29 ноября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Вартість тарифу залежить ще від телефону. У кого телефони простіше, там і тарифи дешеві. А дорогим телефонам вони не роблять знижки на тарифи
Вартість тарифу сильно залежить від лояльності користувача. Якщо людина з одним оператором на одному номерів 10 років, то і цінник у неї... Всерівно не піде. А як на два місяці припинити користуватися, так пропозиції одна краща іншої - усе для вас)
Капуста Маша• 29 ноября 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Щоб вам було куди запхати свого носа!
Не смердить?
Від вас смердить звісно. Це треба у вихідний бути такою злою і на всіх кидатися
Меня много• 29 ноября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Я теж працюю. Залежить ✅
Залежить лише в тому випадку, коли у вас смартфон і ви використовуєте інтернет, тоді , звісно, дорожче, але ж ви, коли купуєте сім-карту, чи змінюєте тариф, то що не бачите, що вибираєте. Чи перейшли на тариф по 150 грн, а у вас останній айфон і вам відразу 500 до сплати?
Цибулька зла• 29 ноября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Ви користуєтесь їх мережею. Вони бачать про ваш пристрій

Відкрийте хоча б гугл, раз не розбираєтесь в елементарному

ЩО БАЧИТЬ ОПЕРАТОР ЗВ’ЯЗКУ ПРО ТВОЇ ПРИСТРОЇ

✅ Оператор бачить

Оператор бачить технічні дані, які передає сам телефон під час реєстрації в мережі:

1. IMEI твого телефону
• Унікальний номер пристрою.
• Використовується для ідентифікації моделі.

2. TAC (перші 8 цифр IMEI)
• За цими цифрами оператор точно знає модель і підмодель телефону.
Наприклад:
TAC → iPhone 16 Pro Max/ Samsung S23 / Xiaomi 12T.

3. Тип пристрою
• Смартфон / модем / планшет.

4. Підтримку технологій
• 2G / 3G / 4G / 5G.
• Які частоти підтримуються.

5. Операційну систему
• Android / iOS — так,
• конкретну версію Android або iOS — інколи, залежить від оператора (часто ні).

6. Мережеву поведінку
• Яким чином пристрій реєструється в мережі.
• Який режим використовує (VoLTE, VoWiFi тощо).
Ещё раз, оператор при общении с ним в чате это видит, или если я приду в магазин и скажу какие у вас есть тарифы, предложите? Или если я с компа зайду не со своей учётной записи в Гугле?
И какой принцип, чем дороже телефон , тем тариф что?
Не рахую, а вважаю• 29 ноября 2025
Ответ дляКапуста Маша
Яж попереджувала, смердить!
А ви все таки впхали!
І пальто біле випачкали)
Капуста Маша• 29 ноября 2025
Ответ дляничевока
Я користуюсь КС дуже давно, зараз маю пакет все разом - тел, тв і домашній інтернет. Так от, той рік в мене був тариф 470 грн, а в цьому році позвонила оператор і запропонувала тариф за 350 грн, бо я деякими функціями не користуюсь і нема сенсу їх оплачувати. Для мене це була приємна несподіванка)
Бамбарбия! Кергуду.• 29 ноября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Ржака
Капуста Маша• 29 ноября 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Яж попереджувала, смердить!
А ви все таки впхали!
І пальто біле випачкали)
Здоров´я вам
Меня много• 29 ноября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Я теж працюю. Залежить ✅
Де саме?
Допоможіть знайти• 29 ноября 2025
Ответ дляничевока
Ця система вже давно не працює. Хочеш йти- йди.
Ніхто не тримає. Хоч 20 років будь на операторі. Зараз це не важливо
Цибулька зла• 29 ноября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Держит, предлагают скидки.
ничевока• 29 ноября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Можливо. Але минулого року все ще прекрасно працювала. І в цьому році теж спрацює, незалежно від того, що ’не працює’. це всесвітня корпоративна практика. Звісно, українські компанії її не використовують)))
Фісташкова кава• 29 ноября 2025
Поздно вы в шок впали. Эта инфа была ещё 22.11.25
Фісташкова кава• 29 ноября 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Я её оплатила уже с горем пополам
Ещё 6 месяцев впереди. 6 платежей.
Фісташкова кава• 29 ноября 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Так что с проездым? Можно проезд оплачивать?
Нет
КучМала• 29 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Удалено администрацией...
Фісташкова кава• 29 ноября 2025
Ответ дляЦибулька зла
Откуда они знают, какой у вас телефон?
Это написано в приложении оператора,зайдите гляньте. Ваш телефон имеет IMEI код, где зашифровано всё.
Цибулька зла• 29 ноября 2025
Ответ дляФісташкова кава
В каком приложении, у меня его нет.
Жена_КотораяСтена• 29 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
У меня Лайф 120
меняйте тариф
У меня Водафон ’год без абонплат = за 600грн’, то есть выходит 600/12 = 50грн/мес. 10гб интернета.
Матери подключила в апреле ’год без абонплат = за 900грн’. 900/12 = 75грн/мес тоже норм.
Ромашкинная• 29 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
На ВСУ задонатить
Удалено администрацией...
Говорю відверто• 29 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Удалено администрацией...
Если бабуля какая-нибудь болеет,что у нее в приоритете?
КучМала• 29 ноября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Не буде дорогих тарифів у людей з дешевими телефонами. Взяти однакових користувачів, але з різними телефонами, тариф буде вищим там, де дорожчий телефон. І я не про 5-15тис. Ви ж знаєте напевно, що є набагато дорожчі моделі.
А закінчували ви школу чи ні- мені це не цікаво.
Гарного дня ⭐️
Боже какой бред
У мамы телефон кнопочный, цена от силы 1,5 грн. Тариф 300
У меня телефон за 50 к и тариф 240
Фісташкова кава• 29 ноября 2025
Ответ дляЦибулька зла
В каком приложении, у меня его нет.
Зато у оператора ваш телефон привязан по уникальному IMEI номеру устройства. Из которого видна ваша модель телефона.
Эта модель светится в приложении оператора .Скачайте приложение,и увидите.
Говорю відверто• 29 ноября 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Нет,автор
Как нефиг делать• 29 ноября 2025
Ответ дляГоворю відверто
Автор не бабуля и не болеет
Ромашкинная• 29 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
На ВСУ задонатить
Пусть миндич донатит с али бабой
Говорю відверто• 29 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Автор не бабуля и не болеет
Так вы и не конкретно об авторе писали.О,бля,опять с похмелья подтянулись
КучМала• 29 ноября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти

✅ Оператор бачить

1. IMEI твого телефону
• Унікальний номер пристрою.

2. TAC (перші 8 цифр IMEI)
Наприклад:

3. Тип пристрою
• Смартфон / модем / планшет.

4. Підтримку технологій
• 2G / 3G / 4G / 5G.
• Які частоти підтримуються.

5. Операційну систему
• Android / iOS — так,

6. Мережеву поведінку
Горе от ума
Фісташкова кава• 29 ноября 2025
Как оператор определяет модель телефона

IMEI: Это уникальный идентификатор устройства, который оператор может использовать для получения информации о модели телефона, статусе устройства (например, блокировка SIM-карты) и другом связанном с ним статусе.

Анализ трафика: Оператор может анализировать характеристики передаваемого трафика. Например, если устройство использует ’необычный’ TTL для передачи данных, это может указывать на то, что это не смартфон, а модем, раздающий интернет.

Автоматизация: Операторы используют автоматизированные системы для проверки IMEI и связанных с ним данных, что позволяет им автоматически идентифицировать модели телефонов, даже при массовой обработке устройств.
Цибулька зла• 29 ноября 2025
Ответ дляФісташкова кава
При чем тут это вообще, изначально речь шла о более дешевом тарифе для автора. То есть она идёт в магазин и покупает симку, если 300 грн дорогой тариф, каким боком тут марка телефона?