Путающаяся• 30 ноября в 12:19
Сортова картопля. Де купити на посадку? З власного досвіду, будь ласка. Київ.
пару років назад втратились, а вона по урожайності ніяка(
Аль де Барановна• 30 ноября в 12:24
А Ви не хочете з насінням заморочитися?
Тільки перший рік врожаю не буде. Насіння висівати треба на розсаду, як помідори, у лютому. Потім садити розсаду, клубні перші будуть дрібні. А вже на наступний рік врожай нормальний.
Обіцяють 5-6 років гарного врожаю, а потім поступово клубні дрібнішатимуть.
У мене знайомі так робили.
Путающаяся
• 30 ноября в 12:25
Ответ дляАль де Барановна
А Ви не хочете з насінням заморочитися?
У мене знайомі так робили.
де я писала про насіння?
КАПСЛОЧНИЦА• 30 ноября в 12:29
Ответ дляПутающаяся
де я писала про насіння?
Чого ви такі злі? Людина просто хотіла дати пораду, вдруг би зацікавило. Там же не написано- купляйте насіння. Вже перехотілось тут щось радити
Аль де Барановна• 30 ноября в 12:42
Ответ дляПутающаяся
де я писала про насіння?
Ви не писали, що шукаєте саме клубні.
Картоплю розмножують двома способами.
З насіння точно буде сорт. Насіння картоплі у Києві точно продається і я знаю, у якому магазині воно якісне.
У мене є й знайомі по форуму, які продають клубні. Але ну його лісом, давати Вам контакти. Вони ж не у Києві живуть.
Картоплю розмножують двома способами.
Аль де Барановна• 30 ноября в 12:47
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Я знаю, де купити насіння, є досвід знайомих.
У Києві не так багато народу має городи і гарну сортову картоплю.
Якби автор конкретніше поставила запитання, то я б у тему і не зайшла.
Нехай шукає.
Київ великий, тут і саджанці кімнатних апельсинів можна купити, і бананів, і екзотичні рослини різні.
Ще ж декілька ботсадів є у місті (я знаю чотири, впевнена, що це не всі).
Нехай шукає.
Цирк на дроті• 30 ноября в 13:57
Ответ дляЗапасная спина
В Чернігові є центр сеоекції
не зліть автора!!!! у чернігові,,,
Столічна штучка• 30 ноября в 14:08
Купували завжди в Немішаєво. В дослідному інституті. Але не знаю як зараз там. На початку війни їм добре дісталося. Врожаї перші 4 роки просто неймовірні були. Потім знижуються
Запасная спина• 30 ноября в 20:05
Ответ дляЦирк на дроті
не зліть автора!!!! у чернігові,,,
Не бачу проблеми замовити нп
Цирк на дроті• 30 ноября в 22:01
Ответ дляЗапасная спина
Не бачу проблеми замовити нп
автор побачить))))