Підкажіть будь ласка хто стикався з пролемою. Намагалась викупити з Michael Kors (доставка через Мист Амерка), картка бану Восток, Моно - відміняє транзакцію. Спискують кошти і через 1 сек повертає.
Спробувала Пей Пал - кошти з карти списало (банк Восток), на Пей Палі пише "не завершено", а на сайті Банку навіть замовлення не сформувало, нічого... просто речі в корзині і все, типу пробуй платити далі... але кошти списані, і немає номеру замовлення.
Спробувала Apple Pay (на ШУ бкли рекомендації), так само, кошти списало з банку (Восток), а на сайті написало що не може провести транзакцію, вибачте, спробуйте ще раз. І ніякого замовлення немає.
Питання, чи повернуть кошти і Пей Пал і Епл Пей ? Як довго треба чекати ?
Питання 2 - як все таки можна зробити замовлення і в чому тут проблема ?
Янка-угомонись• 01 декабря в 13:20
Гроші повертаються до 14 днів.
Не всі можуть викупити Корса.
Як пощастить.
Не всі можуть викупити Корса.
Як пощастить.
Рік назад і я купувала ... платила вже не памятаю, мабуь теж приватом ... і все ок. А от зараз не пропускає ...