Істеріомама• 06 декабря в 15:36
Коли можна на вулицю з вітрянкою?
Сьогодні третій день, висипання активні, вилазять нові.
Істеріомама
• 06 декабря в 15:50
Ответ дляНамакушка
хамство. Жалоба
Себе забань, ходить самостверджується, потім бігає жалітись
Істеріомама
• 06 декабря в 15:52
Ответ дляЛеди_в_ночи
Дочекатися закінчення хвороби, а тоді, якщо нема ускладнень, то можна гуляти. Що тут не зрозумілого?
Ну так, на якому етапі зрозуміло, що хвороба закінчилась? Сліди від прищів ще довго будуть. Лікар сказала просто сидіти дома десять днів, і після десяти днів вже не заразна людина
Леди_в_ночи• 06 декабря в 15:53
Ответ дляІстеріомама
Сипле днів 7-10.
Радять змащувати прищі,щоб бачити чи є нові.
Плекаю думи• 06 декабря в 15:54
Ответ дляІстеріомама
Лікарка мала на увазі карантин десять днів, а не прогулянки. Якщо не з ким не контактувати, то гуляйте на здоров´я.
Файна пані• 06 декабря в 15:54
Ответ дляІстеріомама
Дитина заразна ще 4 дні після останнього висипання. То ж сидіти Вам поки сипле + ще трішки
Істеріомама
• 06 декабря в 15:56
Ответ дляПлекаю думи
Не факт, бачу, що треба буде таки уточнити в лікаря
Плекаю думи• 06 декабря в 15:57
Ответ дляІстеріомама
Навіщо питаєте тоді
Дюйм оф о4ка• 06 декабря в 16:00
Ответ дляІстеріомама
если у вас хорошая память, можно на глаз запоминать новые прыщики, как только их нет - засекаете 5 дней и всё. Если память плохая - мажете зеленкой/фукорцином. 10 дней, как сказал врач - не вариант, многих сыпет и 7, и 8 дней.
Істеріомама
• 06 декабря в 16:01
Ответ дляПлекаю думи
Навіщо питаєте тоді
Питаю, бо мала надію, що тут адекватні люди допоможуть інформацією, а не оте все. А та інформація від адекватних, досить неоднозначна, тому доведеться уточнювати у лікаря, де правда. Так зрозуміло, чому тут питала?
А що таке?• 06 декабря в 16:13
Ответ дляІстеріомама
Я уже написала, что через 5 дней после последнего высыпания.
Обычно сыпет 5,6 дней плюс 5, поэтому приблизительно врачи считают 10-11 дней. Вам проще отследить самой когда перестанет сыпать + 5 дней.
Злива інформації• 06 декабря в 16:15
Если нет температуры и не будет активных игр, то почему бы не выйти.
Без образів• 06 декабря в 16:16
Я гуляла з дитиною. Вітрянка була в дуже легкій формі (було щеплення).
Стріляний птах• 06 декабря в 16:16
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Навряд чи це спровокує ускладнення. Просто можна заразити когось.
Мы до войны собирали в школе на лечение девочке. У нее было осложнение после ветрянки
Кондуктор троллейбуса• 06 декабря в 16:19
Ответ дляСтріляний птах
Ускладненнч не через те, що дівчинка гуляла. Ускладнення просто іноді трапляються
Стріляний птах• 06 декабря в 16:22
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ну, так зачем рисковать. Организм ослаблен. И , вообще, ветрянка очень заразная.
буреЛОМКА• 06 декабря в 16:26
Я а прошлом году болела, мне врач сказала что через 3 дня от начала симптомов уже все ок
Кондуктор троллейбуса• 06 декабря в 16:26
Ответ дляСтріляний птах
В прогулянці немає ризику для здоров´я. Свіже повітря корисне. Ризик є лише для тих, хто контактує і не хворів.
Манка Я• 06 декабря в 16:28
Окно, балкон и пока там. Считайте последние высыпания и 5 дней от них. И пока помогайте иммунитету: чай с лимоном, имбирь. Ветрянка зараза такая
Плекаю думи• 06 декабря в 16:34
Ответ дляІстеріомама
Ви навіть з ’адекватними’ не можете спілкуватись. Хамка.
Плекаю думи• 06 декабря в 16:35
Ответ дляСтріляний птах
А в чому ризик? Яку небезпеку має для людини свіже повітря?
Істеріомама
• 06 декабря в 16:36
Ответ длябуреЛОМКА
Навряд чи, зараз як раз активна фаза, лікар каже, що найзаразніша -рідина з пухірців, в дитини тільки позавчорашні почали лопатись
буреЛОМКА• 06 декабря в 16:37
Ответ дляІстеріомама
Я вам говорю слава врача.
У меня на второй день пропала температура, мне сказали что нет никаких ограничений, и я могу спокойно везде ходить
Істеріомама
• 06 декабря в 16:41
Ответ длябуреЛОМКА
Я вам говорю слава врача.
Наш педіатр сказав -10 днів, ніяк з температурою не повʼязував.
Істеріомама
• 06 декабря в 16:41
Ответ дляПлекаю думи
Схоже, що вам все не так, ну, що ж-буває
сладкий_ноябрь• 06 декабря в 16:55
Модна вже сьогодні!
Дитячі майданчики, магазини, торгові центри, дитячі кімнати вас вже чекають з нетерпінням 😂😂😂😂
Істеріомама
• 06 декабря в 17:47
Ответ длясладкий_ноябрь
Модна вже сьогодні!
І вам того ж самого😂
НуКаНаКа• 06 декабря в 17:54
Ответ дляІстеріомама
Люди, що з вами таке?
Автору всеодно. Вона почує інших?
НуКаНаКа• 06 декабря в 17:55
Ответ дляІстеріомама
Все так і є.
А що таке?• 06 декабря в 18:26
Ответ длябуреЛОМКА
Смените врача, если это семейный или с ним подписана декларация.