З родзинкою• 06 декабря 2025
Что подарить детям на НГ?
Имеются 2 девочки-подростка. Бюджет неограничен, но сами дети ничего особо не хотят. Что вы планируете дарить? Накидайте идей, плз
Холодная каша• 06 декабря 2025
Якщо бюджет необмежений - подаруйте путівки в табір на зимові канікули.
З родзинкою
• 06 декабря 2025
Ответ дляХолодная каша
НГ планируем встретить дома семьей
Холодная каша• 06 декабря 2025
Ответ дляЗ родзинкою
НГ планируем встретить дома семьей
Є зміни на початок січня
Свисток ля-минор• 06 декабря 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Русняві свята не святкуємо!
Вы забыли 💊
Холодная каша• 06 декабря 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Русняві свята не святкуємо!
Та да, новий рік наступає лише в росії ж
Анютины ласки• 06 декабря 2025
Бедные богатые детки. Уже ничего не хотят. Ничем не удивишь.
Хобби у них есть? Кружки? Может, что-то с этим связанное
Яжбоматусяблін• 06 декабря 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Вы забыли 💊
Самі прийміть. Україна святкує Миколая і різдво разом з усім цивілізованим світом, а не савєцько-руснявий новий год з мордою в олів´є і галубим аганьком.
Капитошечка• 06 декабря 2025
Можете яхту подарить или бунгало на островах, если бюджет не ограничен.
Свисток ля-минор• 06 декабря 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Одной 💊 явно маловато будет. Тут курс нужен
Ромашкинная• 06 декабря 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Но он наступает, с оливье или без) и весь мир начиная с востока его встречает .
ЗновЗдоров• 06 декабря 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Русняві свята не святкуємо!
Китайский отмечаете?
Яжбоматусяблін• 06 декабря 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Українці споконвіку не святкували ніяких нових годів, разом з п´яним дєдам марозам і снєгурачкай, я звісно маю на увазі нормальних, свідомих українців, патріотів, а не завезених руснявих посіпак.
Яжбоматусяблін• 06 декабря 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Китайский отмечаете?
Ніякий, святкуємо різдво, як наші предки споконвіку. І Миколая.
Жинси на дитину• 06 декабря 2025
Ответ дляЗ родзинкою
НГ планируем встретить дома семьей
До НГ или после на каникулах
Ромашкинная• 06 декабря 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Из землянки УПА вещаете?)
Холодная каша• 06 декабря 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
А що робити нерелігійним людям?
МУСЯкомарова• 06 декабря 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Наші всі предки святкували Новий рік з іронією долі і олів´є з шампанським під куранти?!
Яжбоматусяблін• 06 декабря 2025
Ответ дляХолодная каша
А що робити нерелігійним людям?
А до чого тут релігія? Це наші традиції!
Яжбоматусяблін• 06 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Наші ні, а русняві так.
Мелочунь• 06 декабря 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
А цивілізований світ знает, что вы с ним праздновать собрались? Он вас пригласил?
Свисток ля-минор• 06 декабря 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Ага, конечно. На проводе типичная свідома патриотичная патриотка на диване🤡
Диван заграничный ?
Холодная каша• 06 декабря 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Різдво - день народження Ісуса, Святий Миколай - християнський святий. Я, наприклад, людина не релігійна, мені ці свята не близькі, а от Новий рік - зміна календарного року, підбиття підсумків попереднього - зрозуміле та раціональне свято.
МУСЯкомарова• 06 декабря 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Наші ні, а русняві так.
Ви несете повний брєд, різко стали українцями за останні 4 роки.
Тішуся неперетішуся• 06 декабря 2025
Буду дарить то что хотят , мои всегда заказывают для хобби, чем то ж интересуются спорт и так далее для этого и дарите