Добродійка• 07 июля в 12:45
Посоветуйте интересный игровой набор для детского сада
Нужно принести в старшую группу (дети 5-6 лет будут играть). Больше интересует для мальчиков, чтобы не одноразовый
Снегопадка• 07 июля в 13:21
Ответ дляMs. Анонимная
Купіть настільні ігри, різні
Настільні ігри вихователі можуть не хотіти грати з дітьми. Це більше складний процес, який вимагає навчання дітей та організації зберігання, ніж купити парковку з ліфтом і машинками.
Снегопадка• 07 июля в 13:27
Мячи для улицы (если воспитатели согласны). Охлаждающие наборы для улицы (если есть доступ к воде и воспитатели согласны).
палатка-укрытие для группы
коврик гимнастический из Икеи - он не только для спорта, дети его могут превращать в крепость, в прилавок магазина, стол, кресло, стенку, халабуду.
тележка
обустроить станцию для лего (если такого нет), при помощи труфаста
палатка-укрытие для группы
тележка
Ms. Анонимная• 07 июля в 13:50
Ответ дляСнегопадка
Діти самі можуть гратися в настільні ігри.
Снегопадка• 07 июля в 13:58
Ответ дляMs. Анонимная
На початку ці ігри треба дістати, прочитати правила, навчити дітей дотримуватись черги. Не всі діти мають необхідні навички, хоча це, безперечно, дуже хороша ідея - щоб у садочку була така постійна практика.
Я у вересні хотіла принести настільні ігри хорошої якості в садочок - мені вихователька сказала, що у них і так їх дуже багато. Потім я регулярно запитувала сина - він сказав, що вони так і не грають.
Ms. Анонимная• 07 июля в 14:04
Ответ дляСнегопадка
Так це проблема виключно у вашої дитини
Моя дитина теж в садку, в них купа настільних ігор в які грають діти.
Уно, убонго, шашки, різні броділки, доміно, супер фермер, тріо, і тд
Дітям 4-5 роки.
Ms. Анонимная• 07 июля в 14:05
Ответ дляСнегопадка
Чому ви не запитаєте вихователя про те, чому діти не грають в гри в садочку? :)
Снегопадка• 07 июля в 15:12
Ответ дляMs. Анонимная
Так це проблема виключно у вашої дитини
Дітям 4-5 роки.
Це не проблема моєї дитини. Я сказала, що ситуація в садках може бути різна. І не всі вихователі мають ресурс реалізовувати ідеї батьки, які б хороші вони не були.
Хтось має сили на настільні ігри, а хтось водить дітей на екскурсії. Під час війни у вихователів не завжди є можливості на все. Всі ці питання мають бути узгоджені з людиною, яка відповідатиме за вручений садочку подарунок
Ms. Анонимная• 07 июля в 16:59
Ответ дляСнегопадка
Ми говоримо про настільні гри, це база для кожного садочку.
Якщо вашим вихователям не хочеться на роботі працювати в займатися дітьми, а ви все це списуєте на війну, то мені шкода вашої дитини
Снегопадка• 07 июля в 20:18
Ответ дляMs. Анонимная
а мені шкода вашої дитини, мама якої любить вигулювати біле пальто на форумах)))
Ms. Анонимная• 07 июля в 20:43
Ответ дляСнегопадка
В чому саме біле пальто?
В тому що мої діти мають вихователів, які ними займаються?