Весела бджілка• вчера в 22:34

Думаєте, далі буде ще більша жопа?

Советничаю тут• сегодня в 02:25
Для чого тягати цей старий скрін? Вже його показували рік тому. Боти облінилися працювати
Тішуся неперетішуся• сегодня в 02:24
Ответ дляСвій варік
Про туалеты, которые надо будет рыть во дворах многоэтажек, уже было?
Кличко собирал уже глав осбб по этому поводу?
Прикольно так с этажа 15-16 гонять по ступенькам в туалет на улице
Тішуся неперетішуся• сегодня в 02:30
Ответ дляКвітка папороті
Интересно, кто фиолетовых морд тут налепил, реально такие волшебные? да даже если Европа потянет, у нас уже воевать некем. Фиолетовые ж морды туда не пойдут!
Я тоже удивляюсь тому, кто их ставит
Ну разве что заграничный фронт
Заела_пластинка• сегодня в 02:32
Ответ дляЧупа-чупс
Удалено администрацией...
Уже даже Трамп прямым текстом говорит, что нихера не дает. А только продает и выгодно. Успокойтесь уже, даватели. Америка ничего не перестанет, пока лобби оружейников получает новые заказы. Ботам столько денег и не снилось, чтоб аналитику про них разводить.
Нашли в капусте• сегодня в 03:05
Ответ дляПетриківна
Мы должны объединятся, договариваться, разделять ресурсы. А что будут делать они? Драться в парламенте как конченные макаки?
Воровать как в последний раз
Злюка-закусюка• сегодня в 04:42
Ответ дляПозаземний розум
Ну я вообще тоже так настроена, если что в Днепре сижу без света и отопления :(
Наверно, боитесь, что если оставшуюся часть Донбасса просто так сдадут, то потом у рашистов появятся силы, не дай бог, и на другие области? Они явно не остановятся. Крым им просто так уже отдали, и что вышло из этого.
Ковбой Хагис• сегодня в 06:47
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Зараз мова про те глухий кут про який заявляє зе, з якої статі він референдум провів ? Може мені наплювати на Донбас і території. Я не хочу з дитьми 3 та 5 років сидіти по підвалам , бо він не торгує територіями, але продав надра
Ситуація така.
Мужик насілує жінку, і коли мужика хочуть відтягти від неї, жінка кричить ’нє не можна, де гарантії що він знов не нападе на мене’
Ізнасілування продолжається 5 рік.
Сука як всі могли зійти з ума одночасно, полюбому розпилювали шось у повітрі, бо інакше те, що його брєдні підтримують і повторюють як мантру, пояснити не можна
Позаземний розум• сегодня в 07:18
Ответ дляЗлюка-закусюка
Не хочу озвучивать чего я боюсь
Крым отдали просто так и вышло что с Крымом и населением Крыма все ок.
Ковбой Хагис• сегодня в 07:24
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ну от ми нічого нікому і не винні, а то якісь борги перед нам нав´язують, кожен сам за себе
Так вже ж сказали, що кожен українець винен 8200 доларів
Тобто, влада розтягнула по кишеням допомогу, а у простих українців тепер борг, який постійно росте, бо ще ж невідомо, коли той кінець
Ковбой Хагис• сегодня в 07:25
Ответ дляШвендяю містами
Влада, потоки грошей які можна освоїти, війна зараз списує все, а так може і відповідати доведеться.
Логічно, якщо залишаться руїни та мінімальна кількість населення, то і відповідальності не буде
Ковбой Хагис• сегодня в 07:28
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Сподіваюсь чоловік їх вже зупиняє на передовій?
Навіщо ви їх ховаєте за чоловіками? Таким, як та коментаторка, ніяких чоловіків, навіть своїх, не шкода, а є ще такі, які на початку вторгнення залишали 18-річних синів, бо ті не могли виїхати і тікали самі. Тільки якщо вона сама на фронті, тоді може щось триндіти, в інших випадках, ні
А шо сталося?• сегодня в 07:30
Ответ дляМаю натхнення
Есть о чем подумать
Как жительница донбасса у котрой в краматорске осталось 3 квартиры - пусть бы эти пидары подавились моими квартирами - пусть они подавятся уже тем Донбассом - дайте только моему ребенку нормально жить на оставшейся территории. Сколько можно уже этот п..ц терпеть? И я уверена, что многие мои земляки такого же мнения.
Ковбой Хагис• сегодня в 07:32
Ответ дляГалябалована
Пічки на дрова не дорогі
Вода в будь якому випадку є якщо не в вас то в сусідів в криниці
У черкаській області в деяких селах вже як рік зникла вода в криницях. Люди все покинули і виїхали. Так що є різні села
Плету корзинки• сегодня в 07:34
Ответ дляДама_из_рекламы
Не чем воевать, не чем воевать серьёзно? Полно мужиков ходит, взять даже этот форум, здесь даже третья часть не воюет
Воевать дальше чтобы что? Продолжать вымучивать отрицательное наступление? Самураи блин ...
Была вот недавно на разбитой подстанции. Укрепили трансформатор габионами с песком по периметру. Дрон сверху упал. Габионы целые, трансформатор в хлам. Но ниче, держимся, відбудуємо незламно
tala-li• сегодня в 07:47
У кого жопа, у кого попа уже слипается от ’сладкого’
Декларація Галущенка не показує сотні тисяч доларів на освіту сина у Швейцарії – ’Схеми’
вАлнуюся сильнА• сегодня в 07:51
Ответ дляКовбой Хагис
Ситуація така.
Ізнасілування продолжається 5 рік.
Вже відсотків 90 таки зрозуміли, трішки посидівши без світла та під обстрілами масованими, що до чого і воювати вже не хочуть. Є ще частина упоротих марафонщиків, але я вважаю їх просто хуторами людьми, тому не рахую. Але ж проблема в тому, що нас ніхто не питає. Майдану немає, протестів немає, значит зеля робить все шо йому хочеться під соусом «нарід так бажає»
Бодіпозітівна• сегодня в 07:53
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Боже дай щоб той проклятий зе шабаш хтось зупинив
Точно зе?
Бодіпозітівна• сегодня в 07:55
Ответ дляМама Чели
і 6 сердечок ще ботва проставила. тобто 6 ботих ще тут втіхаря пасуться, помовкують проте.
Вже 77 накрутили
Бодіпозітівна• сегодня в 07:58
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А з чого ви взяли що Донбасом все закінчиться?? Він хоче якусь новоросію, Миколаїв , Одесу, Харків, Запоріжжя. З чого ви взяли як віддати Донбас то ви вийдете з підвала??
бибизяна• сегодня в 09:09
Ответ дляПсихологічка
А путін з кацапами нідочого?
Нидочого
бибизяна• 2 часа назад
Ответ дляШалена невинність
То ж всі пробують… але по перше не у всіх вийде, а по друге ситуація сильно бʼє по емоційному стані та здоровʼї в цілому
Та скоро весна) Морозов не обещают, все выживут. Откуда паника?
Добра всем!• 2 часа назад
Ответ дляЧупа-чупс
Удалено администрацией...
Я уже жду не дождусь этого
Добра всем!• 2 часа назад
Ответ дляГарнюнька
Или когда США введут нормальные санкции против рашки и ее экономика посыпется. Но Штаты хотят торговать, поэтому проще нагнуть нас.
Зачем США вводить санкции себе в ущерб?
Добра всем!• 2 часа назад
Ответ дляТектологиня 80lv
тогда нас быстренько оккупируют, вот и сказочке конец((((
И?
Бандитка Сью• 2 часа назад
Ответ дляДобра всем!
И?
еще немного и большинству будет всё равно уже оккупируют или нет
Душа компанії• 2 часа назад
Ответ дляПоЗиТиВнАя
а до рашки у вас питань нема?
ПоЗиТиВнАя• 2 часа назад
Ответ дляДуша компанії
а до рашки у вас питань нема?
Ідіть задавайте рашці питання на передовій, медсестрою чи їсти готуйте помагайте ЗСУ , ставайте до лав збройних сил, , А я Задаю наші владі питання до якої дуже багато.
Душа компанії• 2 часа назад
Ответ дляПоЗиТиВнАя
це все добре, але ж у вас розуміння причинно-наслідкових зв´зків
не буде атак на енергетику - не буде необхідності вкотре відновлювати її
тож питання до рашки, яка почала цю війну - це першочергове і головне питання
ПоЗиТиВнАя• 2 часа назад
Ответ дляДуша компанії
Ще шобла зробила все аби електрика була незахищена від атак і все щоб ці атаки продовжувались
Закуйовджена життям• 1 час назад
Естественно. Разве есть предпосылки для улучшения?