Весела бджілка• 08 декабря 2025

Думаєте, далі буде ще більша жопа?

Привіт з ботойбіччя• 09 декабря 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Боже дай щоб той проклятий зе шабаш хтось зупинив
На зустрічі міністрів фінансів країн G7 США та Японія дали зрозуміти, що не зможуть профінансувати Україну за запропонованою схемою ЄС з використанням заарештованих російських грошей.

Про це повідомляє газета Politico із посиланням на європейських дипломатів. За оцінками ЄЄ, наступного року Україні потрібно закрити дефіцит бюджету в 71,7 млрд євро, і без нових надходжень країні доведеться починати скорочувати витрати вже з квітня.

То може не чекати і вже зараз скоротити те, що потрібно не Україні, а комусь особисто? Наприклад, скоротити витрати на Офіс президента, які знову зросли. Скоротити витрати на Єдиний марафон, а олігархи самостійно профінансують свої канали. Скоротити ’стратегічні комунікації’, бо без ’чорнухи’ на анонимних каналах Україна виживе, абез фінансування ЗСУ - ні! Скоротити витрати у 9 млрд гривен на будування нової дороги в горах до приватного курорту ’Буковель’ та на капітальний ремонт старої дороги, щоб розрахуватися за голоси за бюджет з депутатською групою ’За майбутнє’. Бо їх особисте майбутнє дорого обходиться України. Без нової дороги Україна виживе, а 9 млрд - це вартість повного забезпечення НА РІК трьох бригад всіма видами дронів. То може час розставляти пріоритети? Чи для Зеленського в пріоритеті все ще ’двушечка на Москву’ та витрати на своїх? А Україна йому чужа?

У будь-якому випадку ми вимушені будемо скорочувати бюджет, щоб Україна вижила.

--
От і побачите приорітети.
Зрадорозганячка• 09 декабря 2025
Тут бачите- ми лупимо по нпз, а нам розбивають енергетику. всеб нічого, але ми тягатися зі слоном не можемо.
Привіт з ботойбіччя• 09 декабря 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну шо ви розказуєте, полетять знов і знов сотні дронів на наші незахищені нічим електромережі, і це є 100000 фактом.
всі бачили отанні фотки розтовченої ТЕЦ, захищеною мішкими з піском.. А які гроші списувалися на захист...
Та й взагалі,куди вони тільки не списувались..,бо дурні гроші з-за зарубіжних допомог,на оті самі допомоги -’Дурно викинуті гроші. Жалко.’
Куплю орехи• 09 декабря 2025
Роблю що в моїх силах,а такі істеричні нариси в топку. Кому легше, що кожен понаписує ото, вже населення бажають до ручки довести
Ми в так чекали що цієї зими буде тяжко, бо Трамп розвʼяже руки пуйлу і той буде більше обстрілювати цивільних
Куплю орехи• 09 декабря 2025
Ответ дляЧупа-чупс
«Трамп не хочет просто перекрыть поставки оружия в Украину и ускорить завершение этого конфликта, потому что он знает, что Украина проиграет, и не хочет, чтобы его в этом обвинили. Он хочет иметь возможность сказать, что Запад, включая США, поддерживал Украину до самого конца, и что Украина виновата в проигрыше», – объяснил экс-советник Трампа Стив Бэннон
Трамп превратил Путина из крысы в павлина.

(с)
Куплю орехи• 09 декабря 2025
Ответ дляОтжигающая
А що тут треба обговорювати? Що ви хочете від форуму?
Невідомо хто, невідомо де написав якусь маячню, ви її принесли сюди. Навіщо? Щоб що?
Тут, до речі, купа ботів вже третій день таке саме пише))) Все лякає і лякає, бууууу, ви всі помрете....)))
Да дістали вже
Синди Кроуфорд• 09 декабря 2025
Ответ дляМеряю от 0
Фіг вам, а не жопа
Фіг вам, а не жопУ))
Синди Кроуфорд• 09 декабря 2025
Ответ дляПсихологічка
Та як таке можна писати? Ну, звідки хто знає, що буде?
Скажу так. Ми ж не знаємо на якій ми шкалі подій. На початку, в середині чи кінці. Може ця зима буде самою важкою за час війни, а може одна з самих легких?
Живу в моменті. Особливо нічого не планую.
Удалено администрацией...
Повелитель бітка• 09 декабря 2025
Идите нах.....задолбали уже .
Чупа-чупс• 09 декабря 2025
Ответ дляКвітка папороті
Интересно, кто фиолетовых морд тут налепил, реально такие волшебные? да даже если Европа потянет, у нас уже воевать некем. Фиолетовые ж морды туда не пойдут!
Ну вот сегодня официально. Axios: ’В Белом доме считают, что европейцы являются главным препятствием для сделки. Их советы Зеленскому ’проявлять осторожность и терпение’ вызывают возмущение американской стороны’.
Кудряшка Сью• 09 декабря 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Вы так и не поняли почему? ЦУ, идёт перераспределения рынка ,США хотят эвропе продавать и цены поднять, геополитика, украина и украинцы пешаки во главе с клоуном. Дожылыся
МЕСТО_Встречи• 09 декабря 2025
Ответ дляПсихологічка
А путін з кацапами нідочого?
С теми все понятно, они враги, а эти ж типа свои!
Чупа-чупс• 09 декабря 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
О, тоже сохранила себе эту табличку. Украинская привладная шобла в биткойнах впереди планеты всей. Накрали так накрали. И еще требуют. Теперь 300 млрд резервов распилить надо
Карапулька• 09 декабря 2025
Ответ дляВітаміни косметика
одну на двір вирити скважину- оренда буру стоїть копійки+ генератор і буде вода. А без опалення Кривий Ріг із за самопровозглашенца мера вілкуляки у тому році іта прожив.. живі - звикли спати у шапках...але це працював кондер та обігрівачі. а без них - поїду до батьків у будинок дров вистачить....
Кривий Ріг і зараз при вимкненні електрики сидить без води, газу, світла і опалення. Якось виживаємо. Ще й з собакою гуляти ходимо з 14 поверху.
Карапулька• 09 декабря 2025
Ответ дляШвендяю містами
Саме він не йде на поступки, а пропонує просто терпіти і тягнути час.
А де ваше житло знаходиться? на заході? Моє в Кривому Розі, давайте обміняємося і я теж буду готова до будь-яких поступок.
Молчунья• 09 декабря 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Удалено администрацией...
Дуже дуже вумна• 09 декабря 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя

--
От і побачите приорітети.
Головне, щоб пенсії і зарплати бюджетникам вчасно виплачували, бо вони й так мізерні, якщо на місяць затримають, буде голодовка.І щоб опалення було. Без світла не так страшно, як без тепла.
Привіт з ботойбіччя• 09 декабря 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
зато Єдинмарафон показують ’безкоштовно’,правда,зі світлом кілька годин на добу (і прогнозують,що всю зиму так будемо сидіти,якщо не гірше) - то гроші в повітря.

краще б карточки нужденним ввели,тим хто копійки отримує..,хоч хлібину якусь змогли купити.
Зрадорозганячка• 09 декабря 2025
Ответ дляКарапулька
Ого, а чого хоч газу немає?
Розподільчі ж мережі з низьким тиском, його достатньо для підняття до 10 поверху.

І вода? В нас Водоканал працює, підіймає воду до 5 поверху при ГПВ
KrupinkaSs• 09 декабря 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя

Почем опиум для народа?©
Злюсь до кипіння• 09 декабря 2025
А чому пропонують готуватися до ВИЖИВАННЯ ті, що шикують?
Шикують не за власні напрацьовані гроші, а на КРАДЕНІ КОШТИ - в тих масштабах, з яких офігіває весь світ... і в тому форматі цинізму, який не бачив той світ?

Так, мій комфорт - це моє надбання, мій головний біль. Але якщо ТУТ я умовно винна лише сама собі, то чому ТАМ мене зобов*язують бути винною тим, хто краде?

Чому така біполярка існує: що я винна державі, але держава не винна мені?
Вітаміни косметика• 09 декабря 2025
Ответ дляКарапулька
я на 8й до 40 разів на день ходила туди сюди. З перешкодами - пліти валяються - люди усе тягнуть спасають що ціле.. . ще й плитку кухонну з чьоловіком несла вдвох.не важко було(спортом займаюся) -але геморой виліз- якого ніколи в житті не було...А все тому що вілкуляка на 2й рік повномаштабки гідранти в місті не робочи...ось ціна життя - коли людина горить заживо! а пожарці заправитися нема де- гідранти не працюють і це не древній район міста.....У сестри прильот був- і сказали ось вам пару годин винести усе . Потім консервуємо під´їзд... Так що витримаємо усе- абине русня...Ненавиджу сходинки досі...у спортзали на тренажер зі сходинками дивитися не можу...
Злюсь до кипіння• 09 декабря 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Ситуація така.
Мужик насілує жінку, і коли мужика хочуть відтягти від неї, жінка кричить ’нє не можна, де гарантії що він знов не нападе на мене’
Ізнасілування продолжається 5 рік.
Сука як всі могли зійти з ума одночасно, полюбому розпилювали шось у повітрі, бо інакше те, що його брєдні підтримують і повторюють як мантру, пояснити не можна
як ви лаконічно і (що найголовніше) ВЛУЧНО описали цей крінж!!!
Злюсь до кипіння• 09 декабря 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Зараз мова про те глухий кут про який заявляє зе, з якої статі він референдум провів ? Може мені наплювати на Донбас і території. Я не хочу з дитьми 3 та 5 років сидіти по підвалам , бо він не торгує територіями, але продав надра
доречі, а реально...
Конституція у зеленки двобока.
Надра в ЗЕМЛІ - то за Конституцією належать українцям, але їх віддаємо-продаємо
а ЗЕМЛЯ, яка за Конституцією українська - то зась

це як?
Єдина Країна• 09 декабря 2025
Ответ дляАль де Барановна
Что вы предлагаете конкретно мне сделать, чтобы исключить появление худших проявлений?
Эти худшие проявления означают увечья или смерть. Гу что делать, что делать, думать и действовать. Обычно это помогает