Поліцейський патруль• 10 декабря в 00:53
Сумно і скучно. Брак спілкування. Безнадія і депресія
Нема друзів, щоб могли слухати по телефону , говорити з тобою довго
Кому треба тратити лишній час
І так було все
А мені вже коло 50.
На роботі колектив малий і там я часто працюю окремо.
Добре що по вулиці можна пройтися, на людей подивитися . В кафе одна не ходжу, соромно трохи. СЗ то прийдеться фото своє виставляти, а якщо знайомі побачать? Ще думаю над цим питанням.
Діти, то в кожного своє, окремо від мене живуть, чоловік зараз далеко, стосунки погані, не спілкуємось.
В Вас яке життя, чим себе займаєте, коли одиноко і сумно?
І що б могли мені порадити ?
Кому треба тратити лишній час
І так було все
А мені вже коло 50.
І що б могли мені порадити ?
БершкомангоЗар• 10 декабря в 17:05
Ответ дляЗавЛабСнаб
Завжди було цікаво чому оці феї ’вдохновительницы’ шукають кого б їм надихнули,на високий дохід,подорожі.. ,але самі себе не можуть надихнули ні на що і завжди хочуть усе отримати чужими руками,ну окрім народити по максимуму. Що тільки не вигадають у своїй голові,щоб виправдати свою лінь,нездатність нічого вирішити у житті і себе забезпечити,окрім’надихання’ інших людей)
Ого! Гляньте як там трохи нижче ’вдохновительницу’ плющить.
ЗавЛабСнаб• 10 декабря в 17:06
Ответ длянеДоЖиру
У меня в 43 3 квартиры и 1 строится, все с новыми ремонтами, отличная сумма денег на счету в польском банке и новое авто, вам понятное дело очень захочется написать что я фантазерка опять, но это же все от бессилия у вас и понимания, что у вас не так и что то видимо не так вы делали
Я не писала вам що ви фантазерка по-перше,та й комент писала не вам,а іншій людині,але так,фантазувати ви любите,ну хоч на щось себе надихаєте)
ЗавЛабСнаб• 10 декабря в 17:08
Ответ дляБершкомангоЗар
Не будем їй заважати заробляти на 4 квартиру’на порадниці’ бізнес,акції,рахунки в банках,ну все як завжди,по максимуму)
неДоЖиру• 10 декабря в 17:08
Ответ дляЗавЛабСнаб
Вам осталось только завидовать, понятное дело))
ЗавЛабСнаб• 10 декабря в 17:10
Ответ длянеДоЖиру
Звичайно,давайте обміняємось фото,вы мені свою машину показуєте з ключами звичайно у руках,а я вам свою,фото з відпусток також можемо показати один одному,квартиру,гардероб,я не проти,а ви?
БершкомангоЗар• 10 декабря в 17:13
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ви недооцінюєте її. Четверта вже будується і вже з новим ремонтом. Бачили таке диво? Мабуть, надихнула будівельну компанію на такий подвиг - будівництво з ремонтом одночасно!
неДоЖиру• 10 декабря в 17:14
Ответ дляЗавЛабСнаб
Мои завистливые курочки))
ЗавЛабСнаб• 10 декабря в 17:15
Ответ дляБершкомангоЗар
В мене така знайома,все сама сама і тільки сама,в реалі розродилися і доїть того бідного чоловіка вже 20 років,але вважає себе також музою)
БершкомангоЗар• 10 декабря в 17:18
Ответ дляЗавЛабСнаб
Та такі жіночки чомусь думають, що після згадки про три квартири всі мають заціпеніти від масштабу) Дивина та й годі.
БершкомангоЗар• 10 декабря в 17:21
Ответ длянеДоЖиру
Мои завистливые курочки))
Вот хочется понять чему именно мы завидуем.
Покажете хоть одно фото того, чем гордитесь? Ну чтоб все увидели и умерли от зависти.
ЗавЛабСнаб• 10 декабря в 17:21
Ответ дляБершкомангоЗар
Особливо про надихання на подорожі і 2 дітей)) так то увесь світ подорожує,народжує,займається сексом,пробіжка,спортом і у всіх це називається просто сім´я,а жіночка собі уявила що вона надихає когось тм на щось)
ЗавЛабСнаб• 10 декабря в 17:23
Ответ длянеДоЖиру
Мои завистливые курочки))
З вами все ясно,якщо буде бажання,з радістю можемо обмінятися з вами нашими досягненнями,а тоді вже вирішимо хто з нас фантазер,а хто ні,а так то просто слова які нічого не варті.Гарного дня’курочка’)
БершкомангоЗар• 10 декабря в 17:29
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ага. Надихнула кота срати в лоток. Надихнула чоловіка розкласти свої шкарпетки попарно. Надихнула начальника не виписувати їй зароблених звіздюлєй. Надихнула заправщика налити палива без обману. Надихнула вітер дмухати, а сонце світити. Так, стоп. Нічого не забула?
ЗавЛабСнаб• 10 декабря в 17:40
Ответ дляБершкомангоЗар
)))) мабудь людині так легше жити,вірючи у свою магічну силу надихання,ну і діти ж,аж двоє,це досягнення тільки для ’избранных’ фей,інші їх не мають)
БершкомангоЗар• 10 декабря в 18:10
Ответ дляЗавЛабСнаб
Як взагалі можна надихнути на дітей? Тобто це не продумана та запланована дія двох людей, які хочуть стати батьками?
А як це на практиці? Любий, я сьогодні надихаю тебе на зачаття. Чи як? Або новоспечений татусь раптом стає перед фактом, що виявляється то його надихнули на дитину! А він (наївний) думав, що то був просто секс без контрацепції.
ЗавЛабСнаб• 10 декабря в 18:19
Ответ дляБершкомангоЗар
Нам ці секрети не відомі,але мені здається що мабудь так як і робиться в багатьох випадках,коли за справу беруться професіональні феї,’ой я вагітна’ і швиденько якийсь промив мозку від інста психологів)
ЗавЛабСнаб• 10 декабря в 18:45
Ответ дляБершкомангоЗар
Як написала сама ж дописувачка,вище у одному з своїх повідомленнь (сначала дай,а потом возьми,прекрасно работающий принцип))
Поліцейський патруль
• 10 декабря в 22:22
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Хожу сама в кафе, в кино если надо.
Автор заведите собаку, будете гулять с собакой и найдёте себе единомышленников- собачников
Поліцейський патруль
• 10 декабря в 22:24
Ответ дляРуда ліса
У вас одне життя і ви маєте його жити як вам зручно, всім не вгодиш
Дякую за розуміння
Поліцейський патруль
• 10 декабря в 22:26
Ответ длянеДоЖиру
Автор, не отчаиваться, знакомьтесь на сайтах знакомств и вперёд, найдёте своего человека, вангую)
Поліцейський патруль
• 10 декабря в 22:28
Ответ для18 мнеУЖЕ
Посоветовала бы сходить к психологу, разобраться в ваших комплексах, страхах , неуверенности в себе.
О
Точно .
Хоть буде з ким поговорити .
Правда за 2000 грн.
Але нічого .
Точно .
Хоть буде з ким поговорити .
Правда за 2000 грн.
Але нічого .
Поліцейський патруль
• 10 декабря в 22:30
Ответ дляБабця в мештах
Нуу, в мене От нема ні дітей ні собак, то теж дуже непогано). Люблю свого кота і потриндіти з подружками
. Так шо автор знайдіть своє. Мене он сусідка все на якісь вечори запрошує, щось вони так екзестенціальне обговорюють
але ну нє. Спортзал як варіант, та навіть в атб є знайома касирша то ми каву ходимо пити. Шукайте по інтересах та і просто спілкуйтеся не соромтеся.
От мені б просто по простому без церемонії було б з ким небудь піти на каву . Зідзвонилися і пішли
Нема таких
Поліцейський патруль
• 10 декабря в 22:32
Ответ дляОтчебучкина
В один момент мне очень хотелось друзей и общения. С лучшей подругой поругались и не общаемся, и я невероятно рада этому! С ней я не была собой. Работаю из дома. Дома дочка и муж. Иногда хочется пойти в парк, людей посмотреть, но беру с собой электронную книгу и маленький термос с кофе и интуитивно иду в ту часть парка, где никого нет. И это кайф! Невероятно трудно с кем-то общаться, если приходится, в основном переписки. Книги - более умные собеседники, а хорошие фильмы или сериалы отвлекают от проблем. Говорят, экстравертов подпитывает общение, а интровертов опустошает.
Мені ніби всього потрохи треба. В міру. А серіали які. Книги які?
Поліцейський патруль
• 10 декабря в 23:09
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
К психологу идите и там за деньги лялякайте. Никто ваш бред часами слушать не будет
Класна ідея
Поліцейський патруль
• 10 декабря в 23:10
Ответ дляШкідлива молекула
Мне собака по огла с такой проблемой. Куча эмоций, не нужно самой лазить по улице. Ещё и постоянно находятся собеседники благодаря собаке, сразу куча знакомых.
Но самое главное - это что благодаря собаки ты уже не одинока. С ней очень глубокая эмоциональная связь. С подругами такого у меня нет.
Поліцейський патруль
• 10 декабря в 23:11
Ответ дляЗаела_пластинка
Откройте для себя мир азиатского БЛ, скучать больше не придётся
Бл аз..го що це таке
Поліцейський патруль
• 10 декабря в 23:13
Ответ дляДело было давно
Ух, аж чувствую как у вас адреналин на форуме повышается, или я не права? )))
Автор, заведите котика, с собаками больше мороки и денег
Поліцейський патруль
• 10 декабря в 23:15
Ответ длянеДоЖиру
Ви молодець
Напевно. Або бізнес
Або робота за кордоном
Напевно. Або бізнес
Або робота за кордоном
неДоЖиру• 10 декабря в 23:18
Ответ дляПоліцейський патруль
Ви молодець
Напевно. Або бізнес
Або робота за кордоном
Напевно. Або бізнес
Або робота за кордоном
Бизнес