Поліцейський патруль• 10 декабря 2025
Сумно і скучно. Брак спілкування. Безнадія і депресія
Нема друзів, щоб могли слухати по телефону , говорити з тобою довго
Кому треба тратити лишній час
І так було все
А мені вже коло 50.
На роботі колектив малий і там я часто працюю окремо.
Добре що по вулиці можна пройтися, на людей подивитися . В кафе одна не ходжу, соромно трохи. СЗ то прийдеться фото своє виставляти, а якщо знайомі побачать? Ще думаю над цим питанням.
Діти, то в кожного своє, окремо від мене живуть, чоловік зараз далеко, стосунки погані, не спілкуємось.
В Вас яке життя, чим себе займаєте, коли одиноко і сумно?
І що б могли мені порадити ?
Кому треба тратити лишній час
І так було все
А мені вже коло 50.
І що б могли мені порадити ?
БершкомангоЗар• 10 декабря 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Завжди було цікаво чому оці феї ’вдохновительницы’ шукають кого б їм надихнули,на високий дохід,подорожі.. ,але самі себе не можуть надихнули ні на що і завжди хочуть усе отримати чужими руками,ну окрім народити по максимуму. Що тільки не вигадають у своїй голові,щоб виправдати свою лінь,нездатність нічого вирішити у житті і себе забезпечити,окрім’надихання’ інших людей)
Ого! Гляньте як там трохи нижче ’вдохновительницу’ плющить.
ЗавЛабСнаб• 10 декабря 2025
Ответ длянеДоЖиру
У меня в 43 3 квартиры и 1 строится, все с новыми ремонтами, отличная сумма денег на счету в польском банке и новое авто, вам понятное дело очень захочется написать что я фантазерка опять, но это же все от бессилия у вас и понимания, что у вас не так и что то видимо не так вы делали
Я не писала вам що ви фантазерка по-перше,та й комент писала не вам,а іншій людині,але так,фантазувати ви любите,ну хоч на щось себе надихаєте)
ЗавЛабСнаб• 10 декабря 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Не будем їй заважати заробляти на 4 квартиру’на порадниці’ бізнес,акції,рахунки в банках,ну все як завжди,по максимуму)
неДоЖиру• 10 декабря 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Вам осталось только завидовать, понятное дело))
ЗавЛабСнаб• 10 декабря 2025
Ответ длянеДоЖиру
Звичайно,давайте обміняємось фото,вы мені свою машину показуєте з ключами звичайно у руках,а я вам свою,фото з відпусток також можемо показати один одному,квартиру,гардероб,я не проти,а ви?
БершкомангоЗар• 10 декабря 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ви недооцінюєте її. Четверта вже будується і вже з новим ремонтом. Бачили таке диво? Мабуть, надихнула будівельну компанію на такий подвиг - будівництво з ремонтом одночасно!
неДоЖиру• 10 декабря 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Мои завистливые курочки))
ЗавЛабСнаб• 10 декабря 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
В мене така знайома,все сама сама і тільки сама,в реалі розродилися і доїть того бідного чоловіка вже 20 років,але вважає себе також музою)
БершкомангоЗар• 10 декабря 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Та такі жіночки чомусь думають, що після згадки про три квартири всі мають заціпеніти від масштабу) Дивина та й годі.
БершкомангоЗар• 10 декабря 2025
Ответ длянеДоЖиру
Мои завистливые курочки))
Вот хочется понять чему именно мы завидуем.
Покажете хоть одно фото того, чем гордитесь? Ну чтоб все увидели и умерли от зависти.
ЗавЛабСнаб• 10 декабря 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Особливо про надихання на подорожі і 2 дітей)) так то увесь світ подорожує,народжує,займається сексом,пробіжка,спортом і у всіх це називається просто сім´я,а жіночка собі уявила що вона надихає когось тм на щось)
ЗавЛабСнаб• 10 декабря 2025
Ответ длянеДоЖиру
Мои завистливые курочки))
З вами все ясно,якщо буде бажання,з радістю можемо обмінятися з вами нашими досягненнями,а тоді вже вирішимо хто з нас фантазер,а хто ні,а так то просто слова які нічого не варті.Гарного дня’курочка’)
БершкомангоЗар• 10 декабря 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ага. Надихнула кота срати в лоток. Надихнула чоловіка розкласти свої шкарпетки попарно. Надихнула начальника не виписувати їй зароблених звіздюлєй. Надихнула заправщика налити палива без обману. Надихнула вітер дмухати, а сонце світити. Так, стоп. Нічого не забула?
ЗавЛабСнаб• 10 декабря 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
)))) мабудь людині так легше жити,вірючи у свою магічну силу надихання,ну і діти ж,аж двоє,це досягнення тільки для ’избранных’ фей,інші їх не мають)
БершкомангоЗар• 10 декабря 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Як взагалі можна надихнути на дітей? Тобто це не продумана та запланована дія двох людей, які хочуть стати батьками?
А як це на практиці? Любий, я сьогодні надихаю тебе на зачаття. Чи як? Або новоспечений татусь раптом стає перед фактом, що виявляється то його надихнули на дитину! А він (наївний) думав, що то був просто секс без контрацепції.
ЗавЛабСнаб• 10 декабря 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Нам ці секрети не відомі,але мені здається що мабудь так як і робиться в багатьох випадках,коли за справу беруться професіональні феї,’ой я вагітна’ і швиденько якийсь промив мозку від інста психологів)
ЗавЛабСнаб• 10 декабря 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Як написала сама ж дописувачка,вище у одному з своїх повідомленнь (сначала дай,а потом возьми,прекрасно работающий принцип))
Поліцейський патруль
• 10 декабря 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Хожу сама в кафе, в кино если надо.
Автор заведите собаку, будете гулять с собакой и найдёте себе единомышленников- собачников
Поліцейський патруль
• 10 декабря 2025
Ответ дляРуда ліса
У вас одне життя і ви маєте його жити як вам зручно, всім не вгодиш
Дякую за розуміння
Поліцейський патруль
• 10 декабря 2025
Ответ длянеДоЖиру
Автор, не отчаиваться, знакомьтесь на сайтах знакомств и вперёд, найдёте своего человека, вангую)
Поліцейський патруль
• 10 декабря 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Посоветовала бы сходить к психологу, разобраться в ваших комплексах, страхах , неуверенности в себе.
О
Точно .
Хоть буде з ким поговорити .
Правда за 2000 грн.
Але нічого .
Точно .
Хоть буде з ким поговорити .
Правда за 2000 грн.
Але нічого .
Поліцейський патруль
• 10 декабря 2025
Ответ дляБабця в мештах
Нуу, в мене От нема ні дітей ні собак, то теж дуже непогано). Люблю свого кота і потриндіти з подружками
. Так шо автор знайдіть своє. Мене он сусідка все на якісь вечори запрошує, щось вони так екзестенціальне обговорюють
але ну нє. Спортзал як варіант, та навіть в атб є знайома касирша то ми каву ходимо пити. Шукайте по інтересах та і просто спілкуйтеся не соромтеся.
От мені б просто по простому без церемонії було б з ким небудь піти на каву . Зідзвонилися і пішли
Нема таких
Поліцейський патруль
• 10 декабря 2025
Ответ дляОтчебучкина
В один момент мне очень хотелось друзей и общения. С лучшей подругой поругались и не общаемся, и я невероятно рада этому! С ней я не была собой. Работаю из дома. Дома дочка и муж. Иногда хочется пойти в парк, людей посмотреть, но беру с собой электронную книгу и маленький термос с кофе и интуитивно иду в ту часть парка, где никого нет. И это кайф! Невероятно трудно с кем-то общаться, если приходится, в основном переписки. Книги - более умные собеседники, а хорошие фильмы или сериалы отвлекают от проблем. Говорят, экстравертов подпитывает общение, а интровертов опустошает.
Мені ніби всього потрохи треба. В міру. А серіали які. Книги які?
Поліцейський патруль
• 10 декабря 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
К психологу идите и там за деньги лялякайте. Никто ваш бред часами слушать не будет
Класна ідея
Поліцейський патруль
• 10 декабря 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Мне собака по огла с такой проблемой. Куча эмоций, не нужно самой лазить по улице. Ещё и постоянно находятся собеседники благодаря собаке, сразу куча знакомых.
Но самое главное - это что благодаря собаки ты уже не одинока. С ней очень глубокая эмоциональная связь. С подругами такого у меня нет.
Поліцейський патруль
• 10 декабря 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Откройте для себя мир азиатского БЛ, скучать больше не придётся
Бл аз..го що це таке
Поліцейський патруль
• 10 декабря 2025
Ответ дляДело было давно
Ух, аж чувствую как у вас адреналин на форуме повышается, или я не права? )))
Автор, заведите котика, с собаками больше мороки и денег
Поліцейський патруль
• 10 декабря 2025
Ответ длянеДоЖиру
Ви молодець
Напевно. Або бізнес
Або робота за кордоном
Напевно. Або бізнес
Або робота за кордоном
неДоЖиру• 10 декабря 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Ви молодець
Напевно. Або бізнес
Або робота за кордоном
Напевно. Або бізнес
Або робота за кордоном
Бизнес