Сметчица• 1 час назад

СОС! кто полюзуется новым ЮЭ, они просят теперь указывать "имя 3AXID", но оно

Но оно не проходит на сайте, как мне написать? , мне пишет что не принимает в имени цифры, как вы вышли из положения?
Мошей ницца• 59 минут назад
А якщо замість літери З написати цифру три? Може так...
А всі інші літери латинським шрифтом
автор Сметчица • 55 минут назад
Ответ дляМошей ницца
А всі інші літери латинським шрифтом
они старнные, зачем придумали такое название сайта, еще и принудили всех указывать имя с названием... получается писать AXID , EAXID или ZAXID , фиг поймешь вообще что они вложили в название три аксид, я думала єто захид, замудренное, но по факту єто 3 аксид віходит
автор Сметчица • 41 минуту назад
3axid
18 ноябрь в 14:05
❗️Розшифровка❗️
Дорогі клієнти та партнери, невелике пояснення щодо нашої нової назви.
Бачимо, що виникла плутанина з тим, як правильно шукати нашу компанію на просторах інтернету та у соцмережах. Тому уточнюємо:
Наша назва — 3axid
🟡 3 — це ЦИФРА “три”
🟡 axid — це англійські літери
❗️Разом це НЕ “Захід”, і не українське слово, а унікальна назва бренду — 3axid.
Як правильно нас знайти:
➡️ Пишіть у пошуку саме 3axid (цифра 3 + англ. axid).
Після цього наша сторінка з’явиться без проблем.
Ми змінили назву, але не змінили підхід — працюємо для вас як і раніше 💛
Дякуємо всім, хто вже звик до нового бренду, і тим, хто тільки звикає 🙌
Планшетница• 39 минут назад
Осталась з ює.
автор Сметчица • 38 минут назад
Ответ дляПланшетница
Осталась з ює.
по Европе они не возят... так бі и осталась, но у мен почти все с европі, заландо
Планшетница• 36 минут назад
Ответ дляСметчица
Європу везу НП, 3$\кг дешевше, но в мене маленьких немає посилок від 5кг
автор Сметчица • 36 минут назад
AXID поставила, надеюсь проблем не вохникнет, обращение напишу
Планшетница• 36 минут назад
Ответ дляСметчица
Ює планує теж запускати Європу.