Пирожкиня• 11 декабря 2025
Мені натирає внутрішня частина бедра. Між ногами
Яка причина
І шо робити
Таке вперше зі мною
І шо робити
Таке вперше зі мною
Альдебаран• 11 декабря 2025
Ответ для12 галюцинаций
Удалено администрацией...
Так автор и так в тырнете пишет
Крапипопка• 11 декабря 2025
Багатьом там натирає, це нормально. Можна носити спеціальні шортики або бандалетки щоб не натирало.
А_я_ЛОЖУ!• 11 декабря 2025
Ответ дляАльдебаран
Так автор и так в тырнете пишет
еще и на советчице. так и хочется посоветовать обернуть пленкой ноги и только потом вставить в штанины
Крапипопка• 11 декабря 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ага, фольгою.:) (жарт)
Пацака-задирака• 11 декабря 2025
Я бы такое сюда не писала, сейчас начнут вас подозревать в ожирении и ставить диагнозы, оно вам надо?
12 галюцинаций• 11 декабря 2025
Ответ дляАльдебаран
Так автор и так в тырнете пишет
Удалено администрацией...
12 галюцинаций• 11 декабря 2025
Натирання внутрішньої частини стегна (попрілості) – це поширена проблема, яка виникає внаслідок тертя шкіри об шкіру, особливо в поєднанні з вологою (піт), спекою та рухом. Те, що це сталося вперше, може бути пов´язано з конкретними умовами: іншим типом одягу .....
Триндичіха Байрактар• 11 декабря 2025
Ноги сильно жирные стали вот и трутся, к тому еще и кривые
ДолькиКабана• 11 декабря 2025
А раніше не було такої проблеми? Ви не поправилися, не стали більше пітніти? Якщо гормони в нормі, а проблема лише зовнішня, гарно допомагає сухий дезік на місце тертя.
Триндичіха Байрактар• 11 декабря 2025
Ответ дляДолькиКабана
Надо выпрямлять ноги, и похудеть их
Крапипопка• 11 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Надо выпрямлять ноги, и похудеть их
Ти шо така зла сьогодні? Натирання ніяким боком кривих ніг не стосуються.
Тоска в носках• 11 декабря 2025
ну влітку там дезодорантом натирають, а взимку - я навіть не знаю.
купуйте побільше пар джинсів, бо протруться.
Триндичіха Байрактар• 11 декабря 2025
Ответ дляКрапипопка
Читайте про Хобразное расположение ног и влияние лишнего веса
Готова до другої• 11 декабря 2025
Ответ дляКрапипопка
Нет, это ненормально и это не у большинства. Самая частая причина - лишний вес и/или повышенная потливость.
Видна міленіалка• 11 декабря 2025
Ответ дляМайструю крила
Ви набрали вагу?
Я 5 кг набрала, ничего не натирает
Ms. При теле• 11 декабря 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Я 5 кг набрала, ничего не натирает
А я 10 набрала и тоже стало натирать, особенно летом. Как похудела слава богу, то ничего не натирает
Я таке знаю• 11 декабря 2025
Ответ дляКрапипопка
Так чула шортики купляють
Крапипопка• 11 декабря 2025
Ответ дляГотова до другої
А підвищена пітливість не може бути в будь-кого якщо дуже сильна спека?
Я бачила в коментарях до відео про шортики як у когось була родичка, яка сміялася з тих, хто їх носить, а як вона сама походила по туристичних місцях в Китаї їй самій теж виявилося таке потрібне. Тож немає сенсу сміятися про жир і криві ноги. Ви ж не знаєте де автор ходить і що робить.
Відео:
Крапипопка• 11 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Нащо мені читати про криві ноги? Я бачила що натирає і у тих, у кого вони прямі. Залежить від того яка спека і що людина носить. Якщо джинси цілий рік, то дійсно яке там натирання.
КартаБезКомиссий• 11 декабря 2025
Ответ дляКрапипопка
У меня не натирает
Крапипопка• 11 декабря 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
У меня не натирает
Я за вас рада. Мені ця інформація для чого?
Триндичіха Байрактар• 11 декабря 2025
Ответ дляКрапипопка
КартаБезКомиссий• 11 декабря 2025
Ответ дляКрапипопка
Думала порадуетесь за меня . Не ?