Трахтибидох• 15 декабря 2025
Подскажите по авансу
Девочки, подскажите, плз. Ситуация - с 16.12 отпуск на 18 дней. С минимальной ЗП 8000. В четверг пришло 3500. И всё. Я так понимаю, что это были отпускные. Странная сумма. Но и за 16 отработанных дней должны были прислать ещё аванс. Объясните, плз. Какая всё же сумма должна быть? Бухгалтеру не дозвонились. Спасибо всем.
Идеальная оптимистка• 15 декабря 2025
Чому ’странная сумма’? Це були Ваші відпускні, а аванс прийде пізніше.
Идеальная оптимистка• 15 декабря 2025
Ответ дляДон Пэдро
Вам елементарно могли забути нарахувати відпускні.
3500 це аванс був
Це забагато як для авансу із зарплати 8000 грн.
Ошеламиссимо• 15 декабря 2025
Ответ дляПожмаковна
Більше всього, що ви отримали відпускні. А аванс буде в 20 числах
Або не буде авансу, а буде зарплата.
Идеальная оптимистка• 15 декабря 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Або не буде авансу, а буде зарплата.
Я теж подумала про такий варіант.
Але ж за законом виплата має бути 2 рази на місяць.
Проте якщо це приватна фірма, то там може бути що завгодно. Я так розумію, мова йде про ’білу’ частину в розмірі мінімалки.
Ошеламиссимо• 15 декабря 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Я теж подумала про такий варіант.
Так вона і буде двічі. Відпускні і зарплата.
Идеальная оптимистка• 15 декабря 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Ну якщо так рахувати - то двічі
Але в нас, наприклад, виплата відпускних не скасовує виплату авансу.
В шоколаде• 15 декабря 2025
Должна быть сумма такая, чтобы хватило на путевку 2+2 и сувениры.
А у вас столько насчитали, потому что вы не устали.
Идеальная оптимистка• 15 декабря 2025
Ответ дляВ шоколаде
Так може на путівку вже видали в конверті. А тут мали додати на сувеніри)))
Ошеламиссимо• 15 декабря 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ну якщо так рахувати - то двічі
В неї 6140 зарплата. 3500 - відпускні. 2600 ще розбивати на частини?
В шоколаде• 15 декабря 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Тогда автору нет смысла ожидать эту дополнителтную сумму. Нужно уже поспешить паковать чемодан со шлепками и купальниками.
Файна пані• 15 декабря 2025
Ви скільки часу працюєте?
Зарплата чистими за місяць
6160 (місяць)×12(місяців) = 73920
73920/356 (днів)= 207,64 (за день)
207,64×18= 3737,52 ваші відпускні. Виплачуються за 3 дні до відпустки! З якого періода у Вас відпустка?
Зарплата чистими за місяць
6160 (місяць)×12(місяців) = 73920
73920/356 (днів)= 207,64 (за день)
И_В_офигительных_штанах• 15 декабря 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ну якщо так рахувати - то двічі
У нас не платят аванс, если в отпуск идем. Только отпускные и з/п
Трахтибидох
• 16 декабря 2025
Ответ дляФайна пані
Ви скільки часу працюєте?
Зарплата чистими за місяць
6160 (місяць)×12(місяців) = 73920
73920/356 (днів)= 207,64 (за день)
Зарплата чистими за місяць
6160 (місяць)×12(місяців) = 73920
73920/356 (днів)= 207,64 (за день)
Дякую. З сьогодняшнього. Але аванс за 15 відпрацьованих днів не прийшов. Установа комунальна. Завжди все приходить день в день.
Трахтибидох
• 16 декабря 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
8000 - це вся зп.
Трахтибидох
• 16 декабря 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Я теж подумала про такий варіант.
Це вся зп. Мінімальна.
Файна пані• 16 декабря 2025
Ответ дляТрахтибидох
Значить то були відпускні, а аванс прийде за 15 дніве в 20 числах (якщо вам його в такі дати виплачують)
Трахтибидох
• 16 декабря 2025
Ответ дляФайна пані
Так. Виплачують 22. Але раніше присилали разом з відпускними(.
Файна пані• 16 декабря 2025
Ответ дляТрахтибидох
Ну може бухгалтер помінявся чи ще щось! Як на мене це неправильно! Як Вам могли оплатити аванс за невідпрацьований час, а якщо виплати поділені то це логічно...