ЛісАпетная• 16 декабря в 21:50

Мʼясо кролика.Чи їдять ваші діти?

Так стараюсь,так стараюсь виростити чистеньке молоденьке м*ясце для внучки,а вона все менше і менше їсть.
Дорослі теж носом крутять.
У вас теж не люблять цей дієтичний продукт?
Бо і на сайті з трьох букв не можу продати.
І ціна помірна .
Не беруть((
автор ЛісАпетная • 16 декабря в 22:33
Ответ дляМию чакри щоденно
Удалено администрацией...
Що я пропустила?
Бабів якесь чмо понатикало скрізь
Мию чакри щоденно• 16 декабря в 22:35
Ответ дляЛісАпетная
Що я пропустила?
Бабів якесь чмо понатикало скрізь
троли есть здесь на сайте - слышали о таких? вот одно такое в вашу тему случайно затесалось и наставило недолугое
автор ЛісАпетная • 16 декабря в 22:38
Ответ дляТрохи злякана
Мої діти не їдять. Ми їмо, але не те, щоб дуже любимо. Теж вирощували кілька років підряд, але в кінці цього літа геть усі кролі похворіли і не лишилося жодного. Чоловік хоче в лютому знову купувати на розведення, бо у нас овса свого багато, сіна, морква, яблука. А я вже і не знаю чи потрібно, бо ж коло них теж походити треба, а їсти особливо ніхто не хоче. Хоча ні - родичі всі дуже люблять, коли ми пригощаємо і тушку кроля даємо, але ж вирощувати їх ніхто не хоче.
От ви вже це знаєте,як відповідально треба ходити біля них.
Чоловіку нагадайте пропоїти профілактично від ккокцидіозу і провакцинувати через два тижні від геморагічки
автор ЛісАпетная • 16 декабря в 22:40
Ответ дляМию чакри щоденно
Там ще коменти видалені.
Дивні якісь особи
Мию чакри щоденно• 16 декабря в 22:44
Ответ дляЛісАпетная
Там ще коменти видалені.
Дивні якісь особи
Удалено администрацией...
Свій варік• 16 декабря в 22:47
Ответ дляМию чакри щоденно
Удалено администрацией...
Кидстаффовна• 16 декабря в 22:52
Ответ дляСвій варік
Удалено администрацией...