Наверняка• Изменено 22 ноября в 15:38

Дитина що погано їсть і мої обманки, може комусь допоможе

Майже всі діти люблять оладки, я роблю звичайні на кефірі, додаю терту грушу, або яблуко, або пюре гарбуза, бо дитина їх не їсть
В суп додаю трохи взбите до пюре гарбуз, червону сочевицю, відварюю окремо буквально столову ложку сочевицю і трохи гарбуза, моя не любить цибулю і моркву, тож легку засмажку перебиваю разом. Суп як крем суп, не їсть в такому вигляді, але додавання трохи пюре не викликає підозр.
Тертий кабачок чи гарбуз не відчувається в стравах ( я їх сама не люблю). Додаю тертий кабачок в котлетки дуже сочні( дочка іноді згодна їх їсти).
В молочний мілкшейк влітку ховала деякі ягоди, банан, п´є тільки полуничний.
Яйця в чистому вигляді не їсть, взагалі практично не їсть білок. Тож спробувала рецепт какао+молоко+ варені яйця, норм, зайшло!
Якщо у вас теж є якісь лайфхаки чи рецепти як нагодувати таких дітей, пишіть.
А Я Самая Самая• 22 ноября в 15:42
Мой не ест ни оладьи, ни суп пюре

Кстати я так делала со старшим, цветную капусту забивала и он все равно от нее рыгал. Сейчас ему 20 так и не ест ее
автор Наверняка • 22 ноября в 15:43
Ответ дляА Я Самая Самая
Мой не ест ни оладьи, ни суп пюре

Цвітна так відчувається. Тож я її не додаю. Я теж її не люблю. Але тут проблеми зі здоров´ям, вагою, і дефіцити. Тож маю якось викручуватися
из_под_тишка• 22 ноября в 15:46
Мій не їв сирники, поки ми не почали їх називати біла котлета.
Покорительная• 22 ноября в 15:46
Млинці готую з великою кількістю яєць
Смузі роблю щодня
Котлети індичі з кабачком запікаю
Покорительная• 22 ноября в 15:47
Ответ дляНаверняка
Вітаміни
Налитое яблочко• 22 ноября в 15:49
Вобще не ела творог, перетирала с клубничным смузи и заворачивала в тонкие блины, только не целой порцией, а именно рулетом, мазала на блин и заворачивала, шло на ура
автор Наверняка • 22 ноября в 15:49
Ответ дляПокорительная
Вітаміни
Не п´є таблетки, сироп якщо не смакує. Тож тут теж проблеми. І в яких вітамінах є білок?!
Луковая• 22 ноября в 15:51
Які все ж таки різні дітки). Моя молодшенька навпаки взагалі ні в якому вигляді не їла і досі не їсть молока, какао, молочний коктейль, творог. А ось білок, кабачки, броколі, яблука, груші і майже всі інші фрукти й овочі навпаки обожнювала.
Цибулю теж не їсть. Є такий лайфхак: під час варки супу кладу цілу невеличку цибулину і потім коли звариться виймаю.
Топтунша• 22 ноября в 15:52
Мого вже не обманеш то шантаж діє. Їж або це або це. Обидва блюда не хоче але мусить обирати. Інакше їв би тільки солодощі або бутери
Реанимация• 22 ноября в 15:54
Ответ дляиз_под_тишка
А я навпаки колись тупонула. Даю тунець смажений: каже смачно. От бачиш, а ти ж казала рибу не любиш. А все, не смачно.
Треба було не признаватися
Луковая• 22 ноября в 15:56
Ответ дляНаверняка
Якщо проблеми зі здоров´ям, бажано щоб дієту підібрав лікар-гастроентеролог після здачі аналізів. Наприклад, копрограма - дуже інформативна штука. Показує наскільки добре організм засвоює білок, жири і крохмаль.
Все і одразу• 22 ноября в 15:57
Ответ дляНаверняка
Дефициты закрывайте витаминами и добавками, от переваренных овощей в супе они не закроются.
Но это если вы сдавали анализы и знаете какие дефициты.
ГонУрова дівка• 22 ноября в 15:59
Розбалувані діти, дуже носитесь з ними. Походить голодний, буде їсти що дадуть.
Навіть не можу уявити, щоб я так вередувала в дитинстві. Що поставили на стіл,те й будеш їсти, інакше ходи голодний, бо інших варіантів немає, ніхто не буде сто страв готувати на вибір бусінці.
Липка-прилипка• 22 ноября в 16:06
Вам так принципоао засунути в дитину гарбуз? Ну якщо це робить вас щасливою - ок.
Teonaa• 22 ноября в 16:10
Обманки роблять розлади харчової поведінки.
Не роблю ніякі і не робила. Їсть на 80-85% мене влаштовує. Є виключення що не їсть. Наприклад рис бувпє не поїсть. Рибу то да то ні. Тобто їсть все але проскакує що я дам щось а вона не захоче на рівному місці. Епізодично і зненацька.
Але я знаю що є масова проблема у дітей та , відповідно, підлітків. Що не їдять. Тому якщо маленька дитина, обманка не вихід, а підлітку ти обманку вже не підсунеш. Тому цей шлях як на мене слизький і сумнівний. Хоча я розумію звісто мам і цю позицію євй поїсть хоч якось. Але ще раз, це може мати потім недобрі результати.
Teonaa• 22 ноября в 16:12
Ответ дляЛуковая
А що це дає в плані «неїжі»
Ну виявили припустимо щось з цього. І що потім
Мerida• 22 ноября в 17:07
Обратитесь к педиатру, который работает с такими детьми. Вам помогут. Лучше, чем быстрее, тем лучше. Пока ребёнок маленький. Потом будете имеит еще бОльшие проблемы.
автор Наверняка • 22 ноября в 17:19
Ответ дляЛуковая
Ага. Вже був гастро. Все ок.
автор Наверняка • 22 ноября в 17:19
Ответ дляГонУрова дівка
В дитини діагноз рхп
Луковая• 22 ноября в 17:25
Ответ дляTeonaa
А що це дає в плані «неїжі»
В моєї дитини був суттєвий дефіцит ваги і схильність до ацетону. Після аналізів лікар призначив дієту № 5 і курс лікування. В тому числі ферментні препарати щоб той же білок краще засвоювався з їжі.
Луковая• 22 ноября в 17:28
Ответ дляTeonaa
А що це дає в плані «неїжі»
Стосовно молока (вище вже писала що моя дитина не вживала його ні в якому вигляді) виявили непереносимість лактози. Мабуть, організм дитини інтуїтивно відчував що це не її продукт і вона не просто так відмовлялась його пити.
Teonaa• 22 ноября в 17:49
Ответ дляЛуковая
А є зв‘язок ацетону із харчуванням? Не питпли?
Луковая• 22 ноября в 18:16
Ответ дляTeonaa
Лікар казала що є певні продукти, які можуть перевантажувати підшлункову залозу і провокувати ацетон (саме тому рекомендують постійно дотримуватись дієти, виключити все смажене і т.д.).
Також шкодять великі проміжки між прийомами їжі.
Teonaa• 22 ноября в 18:28
Ответ дляЛуковая
А провокувати ацетон будь коли чи при грві? Ну я в ацетоні не сильна. У подружки то при температурі ацетон, то ригає і ацетон (без темп.)
В меню все. Від цукерок і булок до хотдогів і кетчупа. Просто цікаво.
автор Наверняка • 22 ноября в 18:45
Ответ дляМerida
Не маленький
автор Наверняка • 22 ноября в 18:46
Ответ дляTeonaa
В мене якраз вже підліток проблеми з дитинства
Луковая• 22 ноября в 18:53
Ответ дляTeonaa
Є дітки, схильні до ацетону. Як правило, астенічної тілобудови. Це особливість обміну речовин. Приступ може спровокувати і певна їжа, і на фоні ГРВІ, і на фоні перевтомлення чи якогось стресу.
Мerida• 22 ноября в 19:10
Ответ дляНаверняка
Не маленький
Очно чи онлайн біжить до лідії бабич
Мerida• 22 ноября в 19:13
Ответ дляЛуковая
Углеводы всегда нужны таким детям. Глюкозу быстро теряют
автор Наверняка • 22 ноября в 19:37
Ответ дляМerida
Очно чи онлайн біжить до лідії бабич
Були в психолога, в психіатра. За день це не виправити, а поки ж треба якось годувати.