Стефанія• 29 ноября 2025
Як взагалі використовувати чіа?
Дитина 1.6 взагалі не хоче риби їсти. Прочитала, що омега є в чіа. як даєте це чіа малюкам? Чи потрібно його промивати?
Федорино Горе• 29 ноября 2025
Мішайте чія з кефіром або йогуртом, воно буде як десерт
Але чи треба таке дитині у 1.5 роки і чи буде вона те їсти - не факт
Мама Карло• 29 ноября 2025
Промываю, и немного замачиваю в воде минут 10 и в кашу могу добавить, раньше ел чиа пудинг на йогурте или творожке мишура или яготинский, сейчас разлюбил
Меня не звали• 29 ноября 2025
Блин, чтобы омега из чиа усвоилась, чиа нужно перемолоть или как минимум разгрызать. Ребенок станет это делать? Чиа не перевариваются, а слизь омега не содержит. Купите витамины и не мучайте себя и ребенка.
Ленне-Рейма• 29 ноября 2025
Чіа дуже важливо замочува у рідині, щоб воно розбухло попередньо, бо можна наробити біди.
І я не впевнена що дитячий ШКТ зможе перетравити зернятка.