Мона Лиза• вчера в 10:39
Юск постіль. Ось ця на знижці ,як вона хтось купував?
Почекуха• вчера в 10:43
цю не купувала,купувала їх фланель. 100%бавовна. закошлатилась., гудзик відлетів зразу ж.
Прикуси Язика• вчера в 10:46
Серії голд вважаються хорошими. Аое в мене так мнуться при пранні і сушці, що не вигладить. Навіть без сушки дуже мнуться, коли влітку на вулиці сушила
Зоя Жорівна• вчера в 10:52
Ответ дляБоневтікла
Ціна за підковдру. Простині немає, наволочки жахливі.
Наволочки з рюшами після прання та сушки виглядають трушно. А простирадло не завжди потрібно в комплекті, бо багато хто використовує трикотажні на резинці, підібрані в тон.
ПироженкА• вчера в 10:52
Ответ дляПочекуха
То же самое. И простыни на резинке брала, порвались, когда на матрас надевала
к.Буланова• вчера в 10:53
Мені дуже не подобається якість білизни юска.Один купувала сама і 2 дарували. Перший бавовна 100% в катишки після першого прання, так що потім тільки на тряпки. А два подаровані по якості кращі, але розлізлись за рік. Наче їм було років 10-15 і вони валялись на складі дуже довго. ’Тканина втомилась’, розлізлась на ниточки.
Привіт з ботойбіччя• вчера в 10:54
Брала такого же качества серую в мелкий белый цветочек, который отстирался при первой же стирки. Теперь чисто серое белье, но в целом живое
Ответ дляк.Буланова
Купувала сатинові комплекти - ідеальна постіль. Нічого їй за рік не зробилося.
ЖенаАйтишнеГа• вчера в 11:07
Ответ дляк.Буланова
В мене кілька комплектів і дорослих і дитячих, нічого не закашлатилося і не порвалося за 3 роки. Є з серії Голод і Кронборг, базік не купувала
Фима Собак• вчера в 11:14
Ответ дляЗоя Жорівна
що Ви вкладаєте в слово ’трушно’?
Руда ліса• вчера в 11:15
Ответ дляЛатвийские_Номера
Автор, не по темі, але вам треба зарядити телефон
Може людина з Одеси? На жаль, це розкіш там
к.Буланова• вчера в 11:17
Ответ дляparele
Це дуже ризикована лотерея. Зараз подивилась і помацала. У голд комплекти ще нічого. Але і серед голда лотерея. Ось на фото голд. Рюша. Пожмакала рюшу і через пару секунд трете фото. Все рівненько. Думаєте хлопок так швидко розправляється? Тканина жорстка. А написано бавовна 💯
Прикуси Язика• вчера в 11:23
Ответ дляк.Буланова
Дивовижно з чого зараз ті тканини роблять.
В мене є комплект, який бабуля купила в 80-х роках по знайомствам і лежав до 2013 року новим. Чистий льон.
Як я виходила заміж, вона його подарувала мені. Я 13 років користуюсь, а він як новий.. і набрид він вже мені, а рука не піднімається викинуть в пам´ять про бабулю. І колір такий на всі часи не наляпистий.
А тут ось рік і викинуть
Зоя Жорівна• вчера в 11:28
Ответ дляФима Собак
що Ви вкладаєте в слово ’трушно’?
Т9 виправив. Мала на увазі, що рюшикі трЕшні - жахливі, зіжмакані і вигляд мають відштовхуючий.
Ашотакоя• вчера в 11:37
Ответ дляПрикуси Язика
А тут ось рік і викинуть
Та з перероблених матеріалів. Та ж бавовна, льон тощо. А воно жорстке, бо з домішками поліестеру та хтозна чого ще, і якість не та через «вторинну сировину», тому виглядає як ганчірка після прання та швидко псується.
Байрактара• вчера в 11:36
Ответ дляБоневтікла
Сейчас много где нет простыни
к.Буланова• вчера в 11:53
Ответ дляЗоя Жорівна
В цьому комплекті рюшики наче пружинки. Я фото вище надала.
Мона Лиза
• вчера в 11:59
Ответ дляЛатвийские_Номера
Зарядила)))
Ответ дляк.Буланова
Я купую тільки сатин.
Ось ця серія - чудова.
к.Буланова• вчера в 12:33
Ответ дляparele
Я купую тільки сатин.
Ось ця серія - чудова.
Я тільки що була в юску. Мені там усього голду на дотик тільки один комплект сподобався, м`якенький.
Фима Собак• вчера в 15:22
дівчата, скільки зараз взагалі постіль нормальна коштує. Знайома шиє під замовлення, двуспальний зі страйп-сатину (100% бавовна) десь біля 2 тис. коштує, це прийнятна ціна? Бо купувала ще до війни, а вже б пора обновити
Мона Лиза
• вчера в 16:18
Ответ дляФима Собак
Моя знайома купила два роки тому, преміум якість, шліфована плотна бавовна гладка як шовкова, якийсь французький бренд в нас в центрі магазин відкрили, то по знижці 50% 7500 грн.Але вона шикарна я бачила