ЧорноброваЯ• вчера в 15:14
Порадьте де купити браслет
Бюджет 4 тис гривень. В мене є золота підвіска яку хочу носити на браслеті, вона мені дуже важлива. Підвіска з червоного золота, розумію що за таку ціну не куплю золотий браслет. Що можно придумати ? Бо срібний мабуть по темніє …
Морская свинка• вчера в 15:16
На браслеті підвіска буде за все чіплятися.
По ціні не підкажу.
В мене дуже дорогий браслет з діамантами.
І те мені його скорочували на 1см, щоб я ним за все не чіплялася і не порвала
По ціні не підкажу.
ЧорноброваЯ
• вчера в 15:18
Ответ дляЗавжди з рушником
Може Пандора?
Який наприклад? В них нема тоненьких, в мене підвіска в вигляді серця золота
13чудоСВЕТА• вчера в 15:18
Ответ дляЗавжди з рушником
Може Пандора?
Тільки не пандора. Те що покрито золотом як вони пишуть за місяць починає облазити і окислятись і гарантій ніяких.
ЧорноброваЯ
• вчера в 15:21
Ответ для13чудоСВЕТА
Срібні в них гарні, в от золоті мені також не подобаються
Путающаяся• вчера в 15:22
Ответ для13чудоСВЕТА
У меня два браслета позолоченных и серьги уже 2 года, никаких проблем. Может отдельные модели такого фигового качества
Так точно!• вчера в 15:24
Может, пока не насобираете, посмотрите ювелирный шнурок? Как временная замена. А к лету купите полноценный браслет.
Так точно!• вчера в 15:31
У Золотого века полно серебряных милых браслетов по цене до 1000 гривен.
Так точно!• вчера в 15:45
Ответ дляЧорноброваЯ
Вот посмотрите. Золотой браслет.
Если зарегистрируетесь, то будет минус 1000 гривен и ещё минус 5%. Может и впишетесь в вашу сумму.
13чудоСВЕТА• вчера в 20:29
Ответ дляПутающаяся
Браслети з нових моделей ті що з крупними звенями. В мене наполовину срібний і золотий, місяць ще не відносила а та позолота почала окислятись і чорніти. Це при тому що я в ньому не милась, спортом не займалась, в морі не плавала.
Путающаяся• вчера в 20:34
Ответ для13чудоСВЕТА
Обидно, и что они отказались от гарантии? Там же 2 года гарантии на позолоченные украшения
13чудоСВЕТА• вчера в 20:45
Ответ дляПутающаяся
Обідно, краще б купила в ювелірному магазині тонкий золотий браслет. 30 днів гарантія на прикраси з покриттям 14 к золотом(
Путающаяся• вчера в 20:49
Ответ для13чудоСВЕТА
Да я увидела на укр сайте и офигела. В Англии 2 года на 14к покрытие. Вообще смысл покупки тогда теряется , они по условиям прировняли себя к бижутерии при не слабом ценнике