Бачу_майбутнє• вчера в 15:46
Чи приїдуть ваші сини (18- 22роки) на зимові канікули з-за кордону?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так
Ні
Подивитися результати
Бачу_майбутнє
• вчера в 16:01
Ответ дляЛипка-прилипка
Яка зовсім не трольна тема
Не трольна. В мене син в збирається приїхати. Я трохи нервую
Бачу_майбутнє
• вчера в 16:02
Ответ дляИз Кукуева я
Ні. Бо працює і вчиться. На роботі канікул немає.
Але ж є різдвяні свята
Вишнёвая Леди• вчера в 16:02
Ответ дляБачу_майбутнє
Собираются посилити мобилизацию, подумайте- надо оно?!?
Из Кукуева я• вчера в 16:04
Ответ дляБачу_майбутнє
Але ж є різдвяні свята
І? Чотири дні вихідних. Це тільки на дорогу туди-сюди.
Попихтю та й годі• вчера в 16:08
Ответ дляБачу_майбутнє
Їсти треба буде більше готувати?
Скокмоно - стокнуно• вчера в 16:10
Думаю никто из тех, кто смог выехать, не станет рисковать. Побег из Шоушенка может быть только в одну сторону
Бачу_майбутнє
• вчера в 16:18
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Всі хто наразі за кордоном - змогли виїхати. Ви думаєте жодний не приїде додому?
На пів ставки• вчера в 16:26
Ответ дляБачу_майбутнє
Конечно, кто-то рискнет.
Но таких будет не большинство точно.
Каждый сам решает, рисковать или нет. Я бы на месте этих парней не рисковала...
Но таких будет не большинство точно.
КучМала• вчера в 16:33
Всі, хто навчається з моїм сином, не їдуть додому. Або батьки приїздять у якусь європейську країну, або самі хлопці живуть місяць десь по хостелах, бо студентські кампуси закривають на канікули.
Бачу_майбутнє
• вчера в 16:35
Ответ дляКучМала
А в мого навпаки, компанія з 10 хлопців -їдуть разом. В однокласники приїздять
Липка-прилипка• вчера в 16:39
Ответ дляБачу_майбутнє
Йому по закону виїзд дозволений, для чого тема?
КучМала• вчера в 16:42
Ответ дляБачу_майбутнє
Я б переживала. Тим більше, що дім - це Харків. Ну зустрінуться вони один два рази. Це можна зробити і десь закордоном. Але з меншими перешкодами при перетині кордонів і хвилюванням за можливість повернення.
ДелиВерка• вчера в 16:44
Наш вже приїздив, і на різдвяні теж приїде.
Багато хлопців їздять в Україну, це тільки тут всі перелякані.
Ананомчикус• вчера в 16:47
Якби у мене був син за кордоном , то я б поїхала до нього на свята і сказала б в Україну не приїздити
Море Щастя• вчера в 17:21
Нет, я к нему летом съездить хочу. А в январе его девушка к нему поедет на несколько дней.
Бабка_в_кедах• вчера в 17:49
Ответ дляДелиВерка
То доїздиться,хоробра.
Из Кукуева я• вчера в 18:03
Ответ дляКучМала
Це у ВНЗ? Син навчається в Стокгольмі, живе в гуртожитку весь рік, за два місяці літа ще й платити не треба.
КучМала• вчера в 18:05
Ответ дляИз Кукуева я
Так, в університеті. Англія.
П´яна вишня• вчера в 21:18
Ответ дляБачу_майбутнє
Мій приїде. Перший курс. Хоче додому