Из Кукуева я• вчера в 19:18
Про прання в умовах постійних відключень світла.
Розмовляли з колегами про те, що іноді до роботи або після роботи вдається застати лише годину-півтори світла і машинка не завжди встигає закінчити повноцінний цикл прання. І от одна сказала, що всі сучасні гелі та навіть порошки для прання в циклі в машинці працюють так само як і коли білизна просто замочена в тазику і потім достатньо на короткий цикл. Ви щось про це знаєте? Я попередньо замочую лише дитячі білі шкарпетки в перкарбонаті і дуже гарячій воді.
Из Кукуева я
• вчера в 19:19
Я попередньо замочую лише дитячі білі шкарпетки в перкарбонаті і дуже гарячій воді.
Не уявляю як на приклад замочити рушники махрові і потім їх віджимати, перекладати в машинку. Та й короткий цикл в мене на завантаження максимум 1,5 кг. По 2 банних рушника прати?
АфродитаПетровна• вчера в 19:20
Вмикаю згідно графіку. Вночі кожного дня є світло по 3-4 години. Цього достатньо.
Непонятно• вчера в 19:20
Ответ дляИз Кукуева я
А нащо віджимати
Из Кукуева я
• вчера в 19:22
Ответ дляНепонятно
А нащо віджимати
З нього ж буде текти поки з тазика до машинки перекладатиму. То хоч трошки треба викрутити руками
Непонятно• вчера в 19:22
Ответ дляИз Кукуева я
Ой Боже) ну тазік близько поставити
Из Кукуева я
• вчера в 19:22
Ответ дляАфродитаПетровна
Сусіди не жаліються, їм не заважає машинка вночі? Я якось не наважуюсь вмикати вночі
Непонятно• вчера в 19:23
Ответ дляИз Кукуева я
Сусіди думаєте не перуть🤭
Тётя Хрюша• вчера в 19:24
Ответ дляИз Кукуева я
Тариф день ночь для чего сделали по вашему?
Ванна Тазиковна• вчера в 19:25
Ответ дляИз Кукуева я
Несите тазик к машинке и перекладывайте.
Но я ставлю короткую стирку 1 час, все нормально стирается, успевает. Просто сейчас чаще меняю, чтобы не занашивались вещи.
АфродитаПетровна• вчера в 19:26
Ответ дляИз Кукуева я
В нас всі так роблять, бо двозонний лічильник-економія. Ще до блекаутів.
Мою машинку взагалі не чутно,бо відцентрована і стоїть на вібропрокладках.Сусідську іноді чую,коли віджимає.під час прання не чутно взагалі.Мені не заважає.в домовому чаті ніхто ніколи не жалівся.
Кринжова баба• вчера в 19:26
Ответ дляАфродитаПетровна
Ну так не скрізь є підряд 3-4 години.
В нас лише 2 години і через поганий напору води, пралка перед довше.
Ванна Тазиковна• вчера в 19:26
Если стиралка бош, там есть кнопка для ускорения любой стирки в два раза, ее использую.
Из Кукуева я
• вчера в 19:26
Ответ дляНепонятно
Сусіди думаєте не перуть🤭
Ясно ))) увесь будинок в одному ритмі життя. Під нами сусід кончений, йому постійно все заважає і він по батареях раніше стукав. Я один раз так перелякалась, написала (без імен) що наступного разу я по голові комусь за таке настукаю. Ну уявіть, десь за 20 хв на одинадцяту, тиша, в мене вже дитина спить у тут цей ідіот по батареї стукотить, типу хтось з сусідів йому заважає. Судячи по чату ОСББ в інших блоках теж такі нервові-чутливі є.
Из Кукуева я
• вчера в 19:27
Ответ дляТётя Хрюша
Я раніше посудомийку завжди в ніч вмикала. Але вона тиха. Зараз вмикаю коли є світло і вода
Будьте так ласкаві• вчера в 19:28
Ответ дляИз Кукуева я
А тазік поряд з машиною покласти?
Ванна Тазиковна• вчера в 19:28
Ответ дляИз Кукуева я
Никогда не слышала стиралку соседей, живу в панельном доме. У меня еще и джакузи стоит, никто никогда не жаловался на гудение.
Из Кукуева я
• вчера в 19:29
Ответ дляВанна Тазиковна
Я теж приблизно так. В мене є режим «бавовна швидко» це 1г 15 хв на 40 градусах. Рушники та постіль все ж таки намагаюсь десь на вихідних поставити на 2 години на 60 градусів
Ванна Тазиковна• вчера в 19:30
Ответ дляИз Кукуева я
Я примерно через раз стираю, то 40, то 60. А кухонные и на 90.
Из Кукуева я
• вчера в 19:30
Ответ дляАфродитаПетровна
Я теж майже ніколи нічого не чую. Іноді до сусідів зверху приїздять діти і жінка ходить зранку на підборах. Я чую, але меее це не дратує. Але є ж нєрвні
Ванна Тазиковна• вчера в 19:32
Единственное, что для быстрой стирки использую гель или капсулы, тк порошок дольше растворяется.
Королева краси• вчера в 19:35
Я ставлю на ежедневную стирку+ доп.полоскание все, кроме постельного и полотенец. Это час времени. Но мы ничего дольше одного дня и не носим
Из Кукуева я
• вчера в 19:35
Ответ дляКринжова баба
Ну так не скрізь є підряд 3-4 години.
В нас може бути так, що світло та воду дають о 7 а мені о 7:30 треба вийти на роботу. Розвісити не встигну і буде воно мокре лежати в машинці до вечора, аж поки повернемось з дитиною після тренувань або чоловік трохи раніше повернеться. Або навпаки, я після 17 вертаюсь і менше ніж через годину вимикають по графіку. От я сьогодні зранку білі шкарпетки замочила, прийшла віджала і в машинку закину, сиджу чекаю поки о 20 дадуть світло. Не життя а казка
Тётя Хрюша• вчера в 19:35
Ответ дляИз Кукуева я
Пмм ночью только включаю, стиралку чаще днем, потому что лень вставать перекладывать в сушилку. Но если б работаоа как вы то даже сомнений не было включать ночью
Тра Ля Ля• вчера в 19:36
Ответ дляИз Кукуева я
Я все перу на короткому циклі
ПолБатона• вчера в 19:37
Ответ дляТётя Хрюша
так он же уже не работает. У нас считают все по одной цене, Одесса
Из Кукуева я
• вчера в 19:37
Ответ дляВанна Тазиковна
Я взагалі вже років 7-8 або навіть більше як перейшла на гель
Тётя Хрюша• вчера в 19:38
Ответ дляПолБатона
Работает
Кринжова баба• вчера в 19:38
Ответ дляИз Кукуева я
Я в 2 ночі ставлю прання, бо більш менш є напор води і встигає випратися до 4, коли вимкнуть світло. Так і живемо
ПолБатона• вчера в 19:39
Ответ дляТётя Хрюша
Работает
и в платежке указано? у нас все вместе плюсуют, хоть я и подаю отдельно день/ночь
Из Кукуева я
• вчера в 19:39
Ответ дляТётя Хрюша
В нас є чоловік на роботі, то він встає вночі і перекладає в сушильну машину. В них перший поверх і взагалі немає де сушити, особливо в міжсезоння коли в квартирах прохолодно