Коник-стрибунець• 2 часа назад
Порівняння кордонів з Польщею та Словаччиною
Допоможіть визначитись.
Все життя їду в Німеччину через Польщу, чи говорити що поляки на кордонах виснажують- це зайве усі знають.
Подумала про Словаччину, ніколи не перетинала кордон у них, що скажете? Чи вартує +км200 маршруту, але хочу мати менші черги, менше нервів.
Коник-стрибунець
• 2 часа назад
Ответ дляБезпринципова
Постоянно езжу все быстро
Словаки так як поляки перевіряють? Досконало кожну сумку, кожний закуток машини?
Безпринципова• 2 часа назад
Ответ дляКоник-стрибунець
Нет