Засомневаю• вчера в 17:54
Швидкий смартфон. Неважливий дизайн, товщина і камера. Треба порада
Цей телефон буде подарунком для людини з вадами зору. Найважливіше, щоб смартфон був швидким, гарно тримала батарея, тому що людина спілкується в месенджерах тільки,в ютубі сидить, там же дивиться серіали. Ніяких особливих програм, крім банківського додатку і Дії не встановлює.
Бюджет до 10000. Чи це реально?
Сливочная пенка• вчера в 18:03
Вот два варианта. Не пожалеете
И второй на 499грн дороже
Советую второй.
И второй на 499грн дороже
Советую второй.
Засомневаю
• вчера в 18:04
Ответ дляСливочная пенка
Вот два варианта. Не пожалеете
И второй на 499грн дороже
Советую второй.
И второй на 499грн дороже
Советую второй.
Щиро дякую вам
Королева краси• вчера в 18:06
Якщо з вадами зору, то екран би побільше. Краще б планшет з сімкартою або є смарт з 6,9 екраном
Сливочная пенка• вчера в 18:11
Ответ дляЗасомневаю
Щиро дякую вам
Якщо потрібен чехол(не книжечка), то користуюсь таким. Це якісна фірма, вже років 10 з ними. Перевага в якісному матеріалі, і те що закривається камера. Буде завжди чистою.
Засомневаю
• вчера в 18:11
Ответ дляКоролева краси
Людина не бачить взагалі, тож важливо щоб був прудкий і все
Засомневаю
• вчера в 18:12
Ответ дляСливочная пенка
Так, це важливо. Бо камера не потрібна взагалі