Капризуля• 24 декабря 2025

Поліпи в жовчному. Порадьте, будь ласка, лікаря для консультації у Києві.

Омлетик• 24 декабря 2025
Как обнаружили? Везде эти полипы( я в шоке
Аноним НаВсеГда• 24 декабря 2025
а это от стресса вылетела горм.система,у женщин особенно.я в матке 3 шт удалила .в 2023 г не было,а в этом нашли на узи
Рожева юбка• 24 декабря 2025
У жовчному міхурі може бути як справжні поліпи так і холестеринові, на відміну від поліпів у матці.
автор Капризуля • 24 декабря 2025
Ответ дляОмлетик
Узд
автор Капризуля • 24 декабря 2025
Ответ дляРожева юбка
От,я і хочу ще одну думку. Бо на КТ місяць тому їх не було видно
Рожева юбка• 24 декабря 2025
По УЗД побачили?
автор Капризуля • 24 декабря 2025
Ответ дляРожева юбка
По УЗД побачили?
Так, КТ місяць тому їх не показало
Рожева юбка• 24 декабря 2025
переробіть УЗД , що написали вам на цьому УЗД? Один поліп? Яка ехогенність? Кровотоку нема в ньому? Раніше робили УЗД до кт, не було сладжу , осаду, густої жовчі?
автор Капризуля • 24 декабря 2025
Ответ дляРожева юбка
Робила УЗД 2 місяці тому, теж лікар жодного слова про поліпи не казав.
Не один, кілька.
Візьму консультацію ще в одного лікаря і перероблю УЗД,
Рожева юбка• 24 декабря 2025
Ответ дляКапризуля
Не один, кілька.
Якщо кілька дрібних , то це скоріш за все може бути холестеринові поліпи. Тобто густа жовч яка прилипла до стінок. Зазвичай лікують препаратами розріджуючими жовч.
Перед цим на УЗД можливо мали джвп, або густу жовч, осад.
автор Капризуля • 24 декабря 2025
Ответ дляРожева юбка
Дякую за розгорнуту відповідь
Біле пальто• 25 декабря 2025
Ответ дляКапризуля
Так, КТ місяць тому їх не показало
У мене теж на КТ не показало а на УЗД -є, була у лікаря сказав, що на КТ малі розміри можна не побачити.... ХЗ , тепер думаю може з цим питанням до рентгенолога звернутися.
автор Капризуля • 02 января в 00:08
Ответ дляБіле пальто
А вони у вас якось проявляють і щось лікар каже з ними робити?
Біле пальто• 03 января в 10:35
Ответ дляКапризуля
У мене був збій у ШКТ , призначили лікування аб, після якісь гойдалки зі стльцем. тож не знаю від чого це. А так на УЗД дізналась про поліпи сказали спостерігати , інший лікар сказав попити урсофальк і переробити узд.