Мозговая пилочка• вчера в 07:58
Хороший рік! У вас як ?)
Підсумки.
Чудовий рік
1. Переїхали з прифронтового
2. Купили в Києві житло
3. Побували в 5 країнах ( три влітку і дві на осінніх канікулах)
4. Чудово відгуляли в родичів на справжньому українському весіллі в липні
5. Зробила септопластику
6. Взяли собаку.
7. Чоловік купив мені машину q5 2022 р.
Чудовий рік
1. Переїхали з прифронтового
2. Купили в Києві житло
5. Зробила септопластику
6. Взяли собаку.
7. Чоловік купив мені машину q5 2022 р.
Мозговая пилочка
• вчера в 10:20
Ответ дляМоре Щастя
Позитиву вам, успіхів, нехай новий рік буде ще кращий за попередній.
Дякую! Я вам від цсієї душі бажаю всього самого найкращого!!!
Будьте щаслива!
Мозговая пилочка
• вчера в 10:21
Ответ дляlilul990
Гроші крадені ?
Звісно!
Взяли три інкасаторські машини))
Ответ дляМозговая пилочка
Я ділюсь радістю))
Я не хизуюся і не намагаюся когось вразити — я просто підсумувала свій рік і назвала речі своїми іменами.
Це не порівняння себе з іншими і не демонстрація «успішності», а фіксація прожитого: переїзд з прифронтового міста, облаштування життя в нових умовах, турбота про здоров’я, сім’ю і відновлення нормального життя.
У тексті немає прикрас, оцінок чи заклику до захоплення — лише факти й вдячність за те, що цей рік, попри війну і складний фон, приніс не тільки втрати, а й опору.
Те, що хтось читає це як хизування, говорить не про мій намір, а про власні емоції читача, бо право радіти і говорити про своє життя не зникає навіть у складні час
Делятся радостью с близкими, а «фіксація прожитого з вдячністю» среди незнакомых людей и есть хвастовство.
Мозговая пилочка
• вчера в 10:22
Ответ дляlilul990
Автор, люди з вашими досягненнями не сидять на порадниці. А якшо сидять - то це дуже дуже дивно і проблеми у вас насправді
Чому?)
А які в мене «досягнення»?)
Фляшка на трьох• вчера в 10:22
Ответ дляМозговая пилочка
Тому що форум — це місце для різного досвіду, не лише для негативу. Я поділилася своїм роком без наміру когось дратувати.
Бозе какая наивность
А давайте угадаем, кем музя работает?
Санта Барбара• вчера в 10:23
Ответ дляФляшка на трьох
Бозе какая наивность
А давайте угадаем, кем музя работает?
Корицю чоловіку насипає в четвер в каву
Фляшка на трьох• вчера в 10:23
Ответ дляlilul990
Гроші крадені ?
Честно заработал
Яблоки продавал
Санта Барбара• вчера в 10:23
Ответ дляDоe
У автора нет досягнень, только ее мужа
І то , під питанням
Мозговая пилочка
• вчера в 10:23
Ответ дляLizavel
Увидели реакцию? Довольны?
И продолжаете дальше оправдываться...
Я не виправдовуюсь )
Ви запитали - я Пояснила)
Ви без аноніми пишете? Вас забанили певно?)
Ви запитали - я Пояснила)
Фляшка на трьох• вчера в 10:23
Ответ дляСанта Барбара
Корицю чоловіку насипає в четвер в каву
И трусы красные вешает на люстру
Фляшка на трьох• вчера в 10:24
Ответ дляМозговая пилочка
Я не виправдовуюсь )
Ви запитали - я Пояснила)
Так кем муж работает? Стыдно написать?
Санта Барбара• вчера в 10:24
Ответ дляМозговая пилочка
Чому?)
А які в мене «досягнення»?)
Ну знов очки клюковки
Мозговая пилочка
• вчера в 10:24
Ответ дляlilul990
У вас дуже дивне формулювання теми і багато пасивної агресії при всіх ваших успіхах.
Краще би сходили до психолога
Так! І відкритої агресії і мозку не має))
І я все придумала.
Ви думаєте ви перша?)
І я все придумала.
Ви думаєте ви перша?)
Даю справку• вчера в 10:25
Не читала все, может где писали, но очень интересно - путешествовали по пяти странам без мужа?
Мозговая пилочка
• вчера в 10:25
Ответ дляФляшка на трьох
Бозе какая наивность
А давайте угадаем, кем музя работает?
Я вище писала)
Ну якщо хочете вгадати, то пробуйте )
Мозговая пилочка
• вчера в 10:25
Ответ дляDоe
У автора нет досягнень, только ее мужа
Ага))
Мозговая пилочка
• вчера в 10:25
Ответ дляPrervana
Х.. евый год и я не знаю ни одного человека, у которого он был бы позитивным и денежным. Правда, у меня нет ни одного ТЦКшника, врача ВЛК или депутата среди знакомых.
У мене теж на має.
Мозговая пилочка
• вчера в 10:26
Ответ дляLizavel
А вы чего пишете с анонимом? Боитесь,что вас сглазят?
Так! Дуже боюсь))
Тут вже порчу навести одна обіцяла😂
Фляшка на трьох• вчера в 10:26
Ответ дляМозговая пилочка
Я вище писала)
Ну якщо хочете вгадати, то пробуйте )
Комерс- это не написать
И кому оно надо- угадывать. Всем понятно кто в войну поднялся. Но, после войны и к ним придут
Санта Барбара• вчера в 10:26
Ответ дляМозговая пилочка
У мене теж на має.
То як прості смертні купують та реалізовують за рік то все ?
Пацаааааааан• вчера в 10:26
Ответ дляPrervana
Кстати, если считать от начала полномасштабной - 25 самый хреновый год в плане финансов. Даже 22 был лучше