Любительница• Изменено 27 декабря 2025
Людина прийняла рішення повернутися до Києва з Лондону у серпні цього року
А тепер я постійно читаю що у війні винні українці, влада, патріоти зомбовані, волонтери які на війні заробляють, виїхавші і т.д. І ні слова про те що винні росіяни і Путін. Тільки про свої неймовірні страждання і стадо баранів навколо.
Причому влітку я й інші спільні друзі відмовляла людину повертатися. Говорила що треба вирішити проблеми зі здоров´ям, своїм і батьків, і повернутися в Лондон. Але ж в Англії не влаштовувало все, медицина, перспектива тільки некваліфікованої роботи, квартира, школа дитини і т.д. І астролог сказала що війна скоро закінчиться. А тепер вона розповідає що у неї вибору не було.
І от я розумію, що людина в шоці, що крім страху, втоми, війни її видно мучає почуття вини перед дитиною за свіє рішення. Але вже нема сил оте все читати і хочеться написати ’винен в усьому Путін і кацапи. Ти просто етнічна росіянка вихована в зажопінстку Луганської області, яка всю молодість простягалася з кацапським папіками по росії. Тому тобі ті, хто запускає по тобі ракети, ближчі ніж ті, хто з тобою під тими ракетами сидить.
Але стримуюся, тому пишу це вам
Якщо що то я не за війну до останнього українця і розумію перспективи. Але ж бляха ти сама так вирішила, бо тобі було важко все самій, а мужики вже не ведуться на тебе. А тепер шукаєш істерично винних. І все чомусь не серед кацапів
Але стримуюся, тому пишу це вам