Заставляличка• 28 декабря 2025

2-3 рази в місяць я знімаю готель і добу живу одна

Не відповідаю на дзвінки ( лише читаю повідомлення ) це нереально змінило мою цінність, моє сприйняття світу і тд. Мене не задовбують діти, всі прекрасно справляються без мене. А я просто гуляю сплю, їм, видихаю і повертаюсь в звичну рутину новою людиною
автор Заставляличка • 28 декабря 2025
Ответ дляМорковку дай
Автор, вам щось відпочинок не на користь. Аи якась нервова
Ну звісно, я нервова
Треба ось так• 28 декабря 2025
Ответ дляЗначит надо
Живу в Трускавце, какой спа посоветуете? Смотрю на Молдову
Молдова и спа
Морковку дай• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Молдова і Женева то зброд де всі кому не лінь. Шале Граааль як там зараз? В Рік ос без проживання не впустять, може Міротель, або три сини чи святий шарбель в східниці
святий шарбель в Моршині взагалі
Морковку дай• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Ну звісно, я нервова
І брехлива
Не виправдовуюсь• 28 декабря 2025
Ответ дляЦукрові вишні
А що для Вас брехня? Я наприкну відпустку літала без дитини та чоловіка, бо мені так треба
Те шо в автора в заголовку написано, а не те шо ви написали, і що робить безліч людей, а не тільки ви.
автор Заставляличка • 28 декабря 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Я и сейчас на курорте, в горах. А вы обсуждайте дальше как провели пол дня и пол ночи.
І вам немає чим в горах зайнятись як обговорювати мій відпочинок на пів дня і пів ночі?
Заздрість то погано• 28 декабря 2025
Ответ дляМорковку дай
Где вы там нервы увидели?
ЭтаваНиМожетБыть• 28 декабря 2025
Ответ дляМорковку дай
Виходить ви все життя живучи в сім´ї належите не собі і живете не в задоволення
Я інтроверт, напружує велика кількість людей. Сім´ю люблю, але в малій квартирі всі - втомлює шум, прибирання, готування. Можливо, на великій площі приватного будинку все не так? Важливо мати час і місце для себе, регулярно. Я тільки так відновлююсь
Заздрість то погано• 28 декабря 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Классный у вас курорт: на советчице
автор Заставляличка • 28 декабря 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Где вы там нервы увидели?
Та лишіть, нехай собі пишуть)))
Цукрові вишні• 28 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
Можна вас запитати,а коли ви створювали сім´ю,народжували дітей,ви як собі це все уявляли?Чоловік як ви кажете усе абсолютно робить вдома,мабудь також забезпечує родину,а вам важко навіть поговорити,щось подати і бути поруч
Кожна людина потребує свого простору. Шлюб це не рабство
Треба ось так• 28 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
Удалено администрацией...
Mrs.Sexuality• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Классный у вас курорт: на советчице
Одно другому не мешает.
Чемна панночка• 28 декабря 2025
Ответ дляДуша компанії
Ну не 24/7 же. Немає такого, що абсолютно всі теми і розмови цікаві
Ну так йому мабудь також не цікаво робити усе самому,але ж він це робить,міг би піти також серіали дивитися,бо чоловік усе робить,а автор прям уся втомлена до готелю біжить. Звичайно сидіти на голові один у одного напрягає,але судячи з розповіді автора,вона хоче бути непомітною у цій родині,мені завжди було цікаво запитати таких жінок,навіщо вони своїми руками самі собі створили ці страждання
Баба_Воля• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Ну і правильно зробила, живу щасливо, маю все що хочу
Из темы понятно
Нічого вдягти• 28 декабря 2025
мечтаю о таком
автор Заставляличка • 28 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
То нехай йде і дивиться серіал, в нас вільні люди всі вдома, кожен робить те що хоче.
Ви не розумієте що кожній людині потрібно особистий простір. Це нормально провести час наодинці і полетіти на море самій на тиждень це теж нормально
Заздрість то погано• 28 декабря 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Одно другому не мешает.
А смысл?
Душа компанії• 28 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
Думаю, автор мала на увазі, що чоловік не побутовий інвалід. Вміє і може зробити сам, але от треба і дружину напрягти.
Заздрість то погано• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Та лишіть, нехай собі пишуть)))
Я тоже не могла понять свою подругу, которая пыталась убежать на сутки от семьи
А потом как поняла
Повітруля• 28 декабря 2025
автор, дякую за тему. теж про щось таке замислювалась..може не раз в місяць, але запланую собі...хочеться сосновий ліс і басейн....
автор Заставляличка • 28 декабря 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
А потом как поняла
Ахахаха
Чемна панночка• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
А ну якщо кожен робить що хоче,тоді вам і вдома має бути комфортно,бо ви так драматично описали як вас всі задовбують,рутина і ви видихаєте
автор Заставляличка • 28 декабря 2025
Ответ дляПовітруля
Головне щоб вас ввечері після цього ніхтотне чіпав
Повітруля• 28 декабря 2025
Ответ дляМорковку дай
Два рази в місяць їздимо в спа. В Трускавці чи Східниці.
Ми з чоловіком в сауну, масаж. Діти в басейні.
Живемо годину їзди від цих місць.
поділіться куди саме їздите. щоб більш менш бюджетно?
автор Заставляличка • 28 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
А з яких саме слів ви зробили висновок про драматичний опус?
Мені комфортно вдома, але 2-3 рази в місяць мені ТАКОЖ комфортно проводити час наодинці. Так буває, коли і так і так комфортно.
Ви у відпустку їздите? А для чого? Вам вдома не комфортно?
Леплю из пластилина• 28 декабря 2025
Автор, порекомендуйте ваш улюблений готель. Чи кожні 10 днів ви в новому? Як там у вас все налаштоване?
автор Заставляличка • 28 декабря 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я можу бути в готелі в себе в місті в 15 хвилинах їзди від дому.
Люблю дуже в центрі зупинитися самому, щоб прокинутися в центрі
Повітруля• 28 декабря 2025
Ответ дляТреба ось так
Удалено администрацией...
Bombastic• 28 декабря 2025
Дякую. Теж думаю робити пере загрузку таку. Спа, вино і я.