Мексиканочка• Изменено 2 часа назад

Де можна попити кавусю в Києві, не за всі гроші мира.

Будь ласка скажіть. Приїжджаю в Київ в суботу. Хочу пробздіться в столиці, файно відпочити , якісь київські смаколики скуштувати. Столичні кралі , підскажіть
Докладальниця• 2 часа назад
Удалено администрацией...
ЖонДуан• 2 часа назад
Кавечку по ціні крила самальота
ЖонДуан• 2 часа назад
Ответ дляДокладальниця
Удалено администрацией...
Ахаха 100%
БезникаяЯ• 2 часа назад
Та будь-де по маршруту слідування. Звідки ми знаємо де ви будете в момент, коли вам захочеться кави
бЭйбА• 2 часа назад
Ответ дляБезникаяЯ
Пробздіться а не кави вона хоче
Ждун с Нибиру• 2 часа назад
Цена везде одинаковая, почти , в центре немного дороже
автор Мексиканочка • 1 час назад
Ответ дляДокладальниця
Удалено администрацией...
Хочу в Києві, місця більше и менше будуть осуджувати, все таки столиця
БезникаяЯ• 1 час назад
Ответ дляЖдун с Нибиру
Не знаю, в мене біля же на краю міста дорожче ніж на Володимирській
ЧукИГеки• 1 час назад
В намелаку йдіть, чи в мілк бар. Але не бздіть, просто пийте каву
автор Мексиканочка • 1 час назад
Ответ дляБезникаяЯ
Так мені і треба знати зарання, щоб їхати в кафе осознано
ЧукИГеки• 1 час назад
Ответ дляМексиканочка
Ви прям серйозно налаштовані
автор Мексиканочка • 1 час назад
Ответ дляЧукИГеки
То як вийде
Ждун с Нибиру• 1 час назад
Ответ дляБезникаяЯ
Возможно,
У нас есть любимая кофейня, там цену подняли но все равно берём, вкусно
Короче сколько той жизни/))
автор Мексиканочка • 1 час назад
Ответ дляЧукИГеки
Ви прям серйозно налаштовані
Так
БезникаяЯ• 1 час назад
Ответ дляМексиканочка
Нащо? Купа місць по місту, де можна випити каву, нащо їхати прямо в конкретне місце, тим паче ви хочете не за всі гроші світу
автор Мексиканочка • 1 час назад
Ответ дляБезникаяЯ
Я хочу знати гарне місце і недороге
Обнимашкина• 1 час назад
Моя ж ти квіточка, велкам, так би мовити.
На Театральній є львівські пляцки, там можна попоїсти і чарочку наливки, і кавуся є, і штруделі файні, і ще й зостануться грошенята
ЖонДуан• 1 час назад
Ответ дляМексиканочка
Удалено администрацией...
автор Мексиканочка • 1 час назад
Ответ дляОбнимашкина
Дякую, лялечка столична
автор Мексиканочка • 1 час назад
Ответ дляЖонДуан
Удалено администрацией...
Ні
Латвийские_Номера• 1 час назад
Ответ дляОбнимашкина
Ой не советуйте,она приехала засырать Киев,нам такие не нужны
Угадайс• 1 час назад
Львівська майстерня шоколаду (на подоле есть, на арсенальной..)
Мне ещё нравится кофе в кафе «паштет» на подоле. И десерты там есть, но еда вкуснее десертов
автор Мексиканочка • 1 час назад
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ви що , це ж столиця, і я люблю Київ , але була там останній раз в 2020 році
автор Мексиканочка • 1 час назад
Ответ дляУгадайс
Дякую
ЖонДуан• 1 час назад
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ще капелюшка не має, інше діло як я з села переїхала все в мене було і капелюх і сідло
Меломанка Маланка• 1 час назад
Спеціально зібрали всі тригерні слівця щоб потролити. Але тема не злетить. Вже набридло.
Меломанка Маланка• 1 час назад
Ответ дляМексиканочка
Шо?
Істеріомама• 1 час назад
В Києві немає кавусі. То Вам до Львова.
Нічний дожор• 1 час назад
Ответ дляОбнимашкина
Вдачна за підказку і я. Бо як приїзжаю до Києва по робочим справам і не знаю куди піти перепочити і почекати поїзда назад додому.
БезникаяЯ• 1 час назад
Ответ дляМексиканочка
Я хочу знати гарне місце і недороге
Ми з дівчатами біля роботи сюди заходимо. Але місце останнім часом підпортилося, але впізнаване. Інтер´єр чим правда вже пошарпавсяі заклад не напружужться, щоб його відновлювати.
With love coffee space