Латвийские_Номера• вчера в 21:59

Як думаєте Цимбалюк з Надією після проєкту разом?)

Мені щось здається що ні.
Я не дивилася жодної серії, але останні дні все завалено холостяком
Пригощаю кашею• вчера в 22:00
Хто це?
Небалувана Галя• вчера в 22:01
Так сказали же он со Светой и не расставался
Мавка• вчера в 22:02
звісно ні ,хз хто така надя але це дурне шоу де нема ніякої інтриги вже давно
автор Латвийские_Номера • вчера в 22:02
Ответ дляНебалувана Галя
А Света то кто ?
Мавка• вчера в 22:02
Ответ дляЛатвийские_Номера
А Света то кто ?
його дівчина
Небалувана Галя• вчера в 22:02
Ответ дляЛатвийские_Номера
А Света то кто ?
Его девушка
Соня-сонятко• вчера в 22:02
Я ещё смотрю на этапе встречи с родителями и увидела уже в инете кого он выбрал и в шоке, эта выдра противная, фу просто( Она не приятная личность.
Мавка• вчера в 22:03
Ответ дляСоня-сонятко
мабуть з їх компанії тому зробили їй піар
Просто красавица• вчера в 22:03
не смотрела Холостяка, случайно попался короткий отрывок из финала, так они даже рядом стояли как совершенно посторонние друг другу люди, нет там ничего
Миссис Буркул• вчера в 22:05
Ответ дляЛатвийские_Номера
А Света то кто ?
Страшко страшне, він з нею був до шоу
Роздратована шкіра• вчера в 22:07
Первый раз за все годы пропустила.

Неприятен этот актёр
Соня-сонятко• вчера в 22:08
Ответ дляРоздратована шкіра
Первый раз за все годы пропустила.

Неприятен этот актёр
Я от скуки смотрела, ни одного фильма с ним не видела)))
Мавка• вчера в 22:10
Ответ дляРоздратована шкіра
Первый раз за все годы пропустила.

Неприятен этот актёр
я не дивлюсь роки 4-5 коли ще теми були тут активні ,але тік ток підсовує ці страсті-нудні
Телефон Рубика• вчера в 22:14
Ответ дляСоня-сонятко
Надін просто наркоманка, вони рідко бувають приємними
Соня-сонятко• вчера в 22:15
Ответ дляТелефон Рубика
Чего вы думаете что наркоша?)
автор Латвийские_Номера • вчера в 22:15
Ответ дляТелефон Рубика
Чому ви так кажете?
Та ніби не виглядає нарко
Госпожа Белладонна• вчера в 22:20
Ответ дляМиссис Буркул
Страшко страшне, він з нею був до шоу
Зато багата. А він по ходу таких любить
ДваДваВісім• вчера в 22:23
Ви наївна шо капець. Там все вирішено було ще на початку сезону. Все по домовленостям
ЭмчЭндЭм• вчера в 22:23
Ответ дляРоздратована шкіра
Первый раз за все годы пропустила.

Неприятен этот актёр
И я
Мне раньше нравилось с советчицей смотреть, сначала просто обсуждали параллельно, потом с бухлишком, хорошие времена были...
Телефон Рубика• вчера в 22:24
Ответ дляЛатвийские_Номера
Чому ви так кажете?
Та ніби не виглядає нарко
Ну, подивіться всі серії чи хоча б епізоди з Надін, зрозумієте
Роздратована шкіра• вчера в 22:25
Ответ дляЭмчЭндЭм
И я
Были времена и на самом форуме СТБ активничали . Весело было )
Телефон Рубика• вчера в 22:31
Ответ дляСоня-сонятко
Чего вы думаете что наркоша?)
Типова поведінка: нещирість, роздратованість, нестриманість, перепади настрою зненацька; бурхливе минуле з шаленим коханням з наркоманом.
Погляд, вимова, постава - ну це вже роль за сценарієм.
Я думаю, що про це натякнуть в постшоу або проясниться пізніше, аби більше не приховувати подальший зв´язок Цимбалюка з Готочкіною
Тріль!• вчера в 22:34
Ответ дляПросто красавица
Ну в перших випусках вона об нього терлась постійно.
Большой секретик• вчера в 22:36
Точно нет. В пост шоу покажут. Но в анонсе там говорят, что он писал Насте после проекта
Тріль!• вчера в 22:37
Ответ дляТелефон Рубика
Я дивилась, може я не в курсі,які ознаки? Крім того,що худа дуже, так вони всі такі.
Большой секретик• вчера в 22:37
У Надин характер конченный, они не походят друг-другу вообще
Большой секретик• вчера в 22:39
Ответ дляТелефон Рубика
Ну её бывший писал где-то, что у нее проблемы с психикой серьезные. Она не наркоманка. У нее расстройство личности какое-то просто, скорее всего пограничное, больной человек
Тріль!• вчера в 22:41
Хтось мені пояснить,який посил цього сценарію? Що чоловіки примітивні істоти і обирають не цікаву, самодостатню жінку,яка вкладається в стосунки, в обирають одним місцем, бо воно в чоловікові головне? Звісно, маю на увазі не сердце. :)
Це перше шоу, що я дивилась, раніше ні. Чи сенс не варто шукати ?
Большой секретик• вчера в 22:42
Вообще не понимаю как вместо Насти можно было её выбрать. Жалко Настю было, она хотя бы реально хотела построить какие-то отношения
Большой секретик• вчера в 22:42