очки_ннадо• 30 декабря 2025
Закордон та дружба українських дітей з російськими
Дівчата, питання до тих у кого є діти та хто живе за кордоном. За майже 4 роки війни з моменту виїзду у моєї дитини в класі не було жодної дитини у України чи росії. Ми переїхали і змінили школу, дитина в початковій школі . Там є двоє дітей з росії, які виїхали також 4 роки назад і на перерві наші діти познайомилися. Бачу що завязується дружба , і мене цей факт тривожить. Навіть довелося зіткнутися із батьками після школи, розмова була короткою і поверхневою , тема війни не обговорювалася. Діти подовжують спілкуватися у школі, конфліктів не було поки що. Я не знаю як далі ця дружба буде розвиватися , але мене бентежить факт що ця сімʼя з парашки . У ваших дітей є друзі з росії, ви дозволяєте дітям спілкуватися поза школою ?
НеКонец-Света• 30 декабря 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А нужно погибать под бомбами всем вместе?
Не строить из себя суперпатриотку из-за океана
Ms. Искренность• 30 декабря 2025
21 век и есть еще люди, разделяющие людей по нац признаку, а не по их качествам и мыслям, поступкам🤦♀️ если на то пошло у доброй половины Украинцев 1/2 или 1/3 есть рус корни и это ж не делает их плохими🤦♀️
Партизанка• 30 декабря 2025
Абсолютно не смотрю на национальность, только на человека. У дочки лучшая подружка русская, хотя родилась заграницей уже, я дружу с ее родителями. Эти люди очень много помогали украинцам, несколько семей жили у них в доме, они искали работы, отвозили, переводили. Из России уехали в 14м году после аннексии Крыма.
Везде есть хорошие люди и это радует.
Слоник-тоник• 30 декабря 2025
Ответ дляочки_ннадо
Я в курсі , ми в США . Я не дискриміную цю дитину по національності. Просто запитала в своєї, чи обговорювали вони тему війни або переїзду, чи говорять про їхні країни що небуть… взагалі нічого поганого вони не казали , обговорюють лише дитячі теми. Може із за того , що їм 8-9 років зараз і повного поняття про війну між країнами не має, бо виїхали коли їм було по 4 роки
Додому я би не пускала ні до себе, ні до них свою дитину ,мало що в них в голові .Це ж терористи і дитині б пояснила чим загрожує дружба з кацапами ,але щоб без образ .Краще тримати відстань і знайти нормальних друзів
Слоник-тоник• 30 декабря 2025
Ответ дляочки_ннадо
Моя дитина говорить українською і англійською, не знає російську. Та дитина говорить російською і погано знає англійську. Як вони знаходять спільну мову я не знаю
головне щоб ваша не набралась язіка від неї ,якщо гарно спілкується англійською ,то легше знайти друзів .Це та вчепиться в вашу дитину
БершкомангоЗар• 30 декабря 2025
Ответ дляДобродійка
В моєму будинку є дві родини з росії і я з ними з добрих по сусідські відносинах. Тему війни підіймали. Вони наче проти путлера та його посіпак, але я пам´ятаю хто такі росіяни і тримаю з ними дистанцію. А при дітях дома краще не піднімати політичні питання в тоді вони не будуть конфліктувати між собою. Хай собі дружать.
Ви не хочете спілкуватись з батьками, а діти хай дружать. Дивна позиція, чим діти відрізняються від вас
Галя-краля• 30 декабря 2025
Автор, Вам вопрос: Что бы Вы делали, если бы родились в России?
Наверное покончили бы с собой и убили бы своих детей и мужа?
БершкомангоЗар• 30 декабря 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Дети умнее взрослых, они не повторят былых ошибок
Це ви кацапам пояснюйте, бо вони нападають на всіх
БершкомангоЗар• 30 декабря 2025
Ответ дляПургену мне
Нормальные люди не делят других людей по национальности. И уж тем более не тащат с собой весь этот бред за океан (!), заграницу. Адекватные русские и украинцы нормально общаются между собой заграницей. Адекватные!
P.S. Пишите что угодно, мне пох.
Нормальниє люді не підтримують ідею, що чужа країна це ісконниє рускіє землі і украинцев не існує. Треба ще питати Чий Крим, щоб зрозуміти суть
БершкомангоЗар• 30 декабря 2025
Ответ дляСмажена полуничка
где то лукавите. Как ребенок 4 лет не понимает русский, если в Украине полно русскоязычных? плюс то тот же ютуб сейчас восмилетки смотрят аж бегом. Ага, не знает русский)) Как вы отличаете россиянина от русскоязычного украинца?
С какого региона выезжали? Подозреваю, что из западного.
Пачєму ви діскрімініруєтє рускіх, не разгаварівая на рускам
БершкомангоЗар• 30 декабря 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Удалено администрацией...
Розпаковалась кацапка
, швидко ж себе викрила
короткопамятна• 30 декабря 2025
Ответ дляДівка в намисті
Ні не дозволяю спілкуватись з росіянами, вона робить вигляд що не розуміє російської, в принципі я роблю теж саме.
А туч что вы делаете ?
короткопамятна• 30 декабря 2025
Ответ дляочки_ннадо
Вот это у вас проблемы, прям завидно
короткопамятна• 30 декабря 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Ага даже читать противно
короткопамятна• 30 декабря 2025
Ответ дляMs. Искренность
+100, люди да глупые и таких много :(
Тётя Хрюша• 30 декабря 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Розпаковалась кацапка
, швидко ж себе викрила
У вас раздвоение личности? И зачем вы вообще себя распаковывали, перед этим вас кто-то «упаковывал»?🫠
БершкомангоЗар• 30 декабря 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Не ваше дело. Просто смешно, как жительницы «самого пострадавшего региона» слоняются по Европе и выискивают москалей, чтоб их усердно ненавидеть. Заняться нечем больше?
Нащо ж вишукувати кацапів, вони самі за*буть собою
Тётя Хрюша• 30 декабря 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Удалено администрацией...
очки_ннадо
• 30 декабря 2025
Ответ дляГаля-краля
В мене чоловік і діти не мають українського чи російського громадянства . Якби я народилася в рашці то мабуть би виїхала звідти , але не вбивала би себе точно, в мене все впорядку із головою.
БершкомангоЗар• 30 декабря 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Якщо хтось визначає ворогів за походженням, кольором шкіри і тому подібним речам, то він або нацист або просто малоосвічений ідіот. Хоча між ними великої різниці немає.
А громадяни країни-агресора до якої категорії відносяться?
БершкомангоЗар• 30 декабря 2025
Ответ дляФрекен бок
Разве в Европе еще не все поняли, что мы националисты?
Які маніпуляції німці чи французи в своїх країнах і за межами просто німці і французи, а українці- ’націоналісти’ , українцем не дозволено бути
БершкомангоЗар• 30 декабря 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
В Україні повно людей, в яких предки з раші. Треба, певно робити для таких аналіз ДНК і заганяти в концтабори. Алоізич вам аплодує.
Тут питання не в ДНК, а в самій шовіністичні імперській культурі, яка насаджує тези про вєлікую націю, вєлікую культуру
БершкомангоЗар• 30 декабря 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Какая лютая болезнь у родителей, в которую они окутывают детей.
Дружу со всеми , кто не высказывает агрессию, возгласы про победы и перемоги и продолжение войны.
И русские и белорусы. И, самое интересное, что украинцев в моем круге общения крайне мало. Крики про границы 91 и мову в чужой стране слышать дико. Орут только те, кто боится, что им аннулируют документы и отправят додому в их реальность нищую.
Ребенок дружит со всеми, кто не агрессивен. Тема войны у них табу.
Отстаньте уже от детей. Они мудрее нас!
Просто ви ватанка, тому й так близькі вам інші ватани. Нічого дивного
БершкомангоЗар• 30 декабря 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Военные убивают под руководством кремля.
Или вы считаете что некоторые поляки правы, что раз некоторые украинцы на Волыне убивали гражданских поляков то все украинцы в этом виноваты? Или начнете нести бред, что раз гражданские поляки жили на украинских земелях, то это дает право их убивать просто так? То есть украинцы не виноваты в убийствах на основании коллективной ответственности, а россияне виноваты? Верно?
Треба по трагедії на Волині питати з німців, які в той час окупували ті землі і повинні були зробити безпечні умови, а не створювати ворожнечу між 2 народами, це ж потім і совєти продовжили робити.
БершкомангоЗар• 30 декабря 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Нешановна, в мене свій бізнес в Польщі вже більше 5 років. Укрновини і «Совєтчіца» - спосіб раз на пів року тіпа понастальгувати і ще раз потішити себе «як добре, що наважились тоді під час ковіду поїхати по суті в нікуди всією родиною і виїхати з цієї дурки».
Удалено администрацией...
Дівка в намисті• 30 декабря 2025
Ответ длякороткопамятна
А туч что вы делаете ?
Спілкуюсь з українцями, а Ви?
БершкомангоЗар• 30 декабря 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Гавкайте в своем селе на меня не надо. Вот и правду про таких как вы говорят с такими украинцами и врагов не надо, неужели мозга не хватает понять почему так. Слава Богу только тут читаю таких убогих, в жизни нормальные люди вокруг меня
Удалено администрацией...
БершкомангоЗар• 30 декабря 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Ага а ще дострєвського доведеться читати закордоном
Зампокойтесь, нормально міняють на інших авторів всіх толстоєвскіх, тільки ви їх будете читати
БершкомангоЗар• 30 декабря 2025
Ответ для220В
Ви хворіє реально… німці в 40-х так само говорили про євреїв…
Удалено администрацией...
БершкомангоЗар• 30 декабря 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Злив зараховано. На все добре. ПС. Ніяк не можете заперечити свою логіку «нацзми - визнання ворога за походженням» тому і починаєте писати маячню. Когнітивний дисонанс він такий.
Якщо ви хочете трохи вивчали історію саме розуміння хто є вороги рятувало покоління від уявних друзів. Захід України довго воював з савєтами і на покоління збереглась ненависть до кацапів, і вони ніколи їх не причисляли до хахлов, малоросов і рускіх, яких треба звільнити. А ваші тези роблять всіх аднімнародом