очки_ннадо• сегодня в 00:47

Закордон та дружба українських дітей з російськими

Дівчата, питання до тих у кого є діти та хто живе за кордоном. За майже 4 роки війни з моменту виїзду у моєї дитини в класі не було жодної дитини у України чи росії. Ми переїхали і змінили школу, дитина в початковій школі . Там є двоє дітей з росії, які виїхали також 4 роки назад і на перерві наші діти познайомилися. Бачу що завязується дружба , і мене цей факт тривожить. Навіть довелося зіткнутися із батьками після школи, розмова була короткою і поверхневою , тема війни не обговорювалася. Діти подовжують спілкуватися у школі, конфліктів не було поки що. Я не знаю як далі ця дружба буде розвиватися , але мене бентежить факт що ця сімʼя з парашки . У ваших дітей є друзі з росії, ви дозволяєте дітям спілкуватися поза школою ?
Ганцю в кєдах• сегодня в 00:50
У дочки в школе был мигрант оттуда, но давний еще до войны приехали. Я с родителями не общалась. Она изредка общалась но дружбы не было.
Та прям багіня• сегодня в 00:51
Любая дискриминация по национальному признаку запрещена законами стран и Евросоюза. Вплоть до аннулирования визы. Будьте осторожнее в своих проявлениях и разговорах с ребенком.
Добродійка• сегодня в 00:52
В моєму будинку є дві родини з росії і я з ними з добрих по сусідські відносинах. Тему війни підіймали. Вони наче проти путлера та його посіпак, але я пам´ятаю хто такі росіяни і тримаю з ними дистанцію. А при дітях дома краще не піднімати політичні питання в тоді вони не будуть конфліктувати між собою. Хай собі дружать.
Директриссимо• сегодня в 00:53
Всё ок. Если у него и его родителей адекватная позиция и цивилизованный взгляд на мир, то чем этот ребёнок отличается от любого другого?
Леся Українка• сегодня в 00:54
Ответ дляДобродійка
Діти повинні рости і знати хто такі кацапи, а не нехай собі дружать, ще не надружилась?
Сало не люблю• сегодня в 00:54
Ответ дляТа прям багіня
Почему тогда никакой ответственности не несут те, кто булит украинских детей по национальному признаку? Десятки случаев, вплоть до судов и ничего.
Для драки• сегодня в 00:54
Ответ дляТа прям багіня
А дискриминация здесь причем?
Добродійка• сегодня в 00:55
Ответ дляЛеся Українка
Ну то батьки можуть розповісти тоді хто такі кацапи, а дитина це в школі повторить і буде проти батьків адміністративне або навіть кримінальне провадження. Так треба робити?
автор очки_ннадо • сегодня в 00:55
Ответ дляТа прям багіня
Я в курсі , ми в США . Я не дискриміную цю дитину по національності. Просто запитала в своєї, чи обговорювали вони тему війни або переїзду, чи говорять про їхні країни що небуть… взагалі нічого поганого вони не казали , обговорюють лише дитячі теми. Може із за того , що їм 8-9 років зараз і повного поняття про війну між країнами не має, бо виїхали коли їм було по 4 роки
Директриссимо• сегодня в 00:56
Ответ дляЛеся Українка
Ні. Я б охоче дружила з людьми, які виходили на пікети, ризикували життям, свободою, долею близьких. Під час війни з нелюдями важливо самому залишатися людиною.
Для драки• сегодня в 00:57
Моя дочка не сталкивается практически с русскими. Тем более не дружит. Но если бы так случилось, что в ее окружении появился бы русский ребенок, она бы как то выяснила его отношение к войне. Дальше уже или сложилось бы, или нет.
У меня была Team Manager россиянка из Питера. Абсолютно адекватный человек, не поддерживающий войну, давно уехавший из рф. Мы не дружили, но общались по работе.
Леся Українка• сегодня в 00:57
Ответ дляДобродійка
Так, а як ви плануєте далі жити, будете заглядати в рота кацапам в америці і жопу лизати, а українців нехай бомблять в Україні. Як ваша дитина росте не знаючи що робиться на батьківщині
А ось і я• сегодня в 00:58
Ми виїхали, коли донці було 10 років. Дружба з дівчатами, батьки яких з росії, в неї не склалася. Я також не можу з батьками спілкуватись, хоч нічого поганого сказати не можу , але щось не те, вони інші.
Зам. зав. Анонима• сегодня в 00:59
У меня дети дружат, политику не обсуждают, все другая жизнь
Дівка в намисті• сегодня в 01:00
Ні не дозволяю спілкуватись з росіянами, вона робить вигляд що не розуміє російської, в принципі я роблю теж саме.
Вся така шо куди там• сегодня в 01:00
Дети умнее взрослых, они не повторят былых ошибок
сладкий_ноябрь• сегодня в 01:00
Ответ дляСало не люблю
Чому нічого?
Виплачують компенсацію за моральну шкоду. Батьки таких дітей платять штрафи, дорослі можуть отримати ще й строк.
Водійка хімарса• сегодня в 01:01
Скоро химию учить в школе начнут, как же объяснить ребенку, что вся периодическая система кацапом Менделеевым составлена и ее никто не собирается отменять
-Ань-• сегодня в 01:03
Ответ дляСало не люблю
Як завжди: всі рівні, але хтось рівніший.
автор очки_ннадо • сегодня в 01:03
Ответ дляДівка в намисті
Моя дитина говорить українською і англійською, не знає російську. Та дитина говорить російською і погано знає англійську. Як вони знаходять спільну мову я не знаю
Спішу - перекидаюсь• сегодня в 01:03
Ответ дляГанцю в кєдах
Ще війна не закінчилася , а українці вже забувають через кого вони по світу пішли .
Дівка в намисті• сегодня в 01:04
Ответ дляВодійка хімарса
А єто так важно кем она составлена? Это ж не урок истории + всегда есть Passiv
Спішу - перекидаюсь• сегодня в 01:05
Ответ дляВся така шо куди там
Прийшли розумніші за своїх батьків .
Орда
Бабуся Бетман• сегодня в 01:05
Автор, а ці батьки з раші виїхали через війну в нас? Типу тікали з раші. Чи вони там давно? Які їхні погляди? Довіряти не слід. Бо можуть образити вашу дитину.
Водійка хімарса• сегодня в 01:05
Ответ дляДівка в намисті
Так если это не важно, то и другое тоже не важно)
Ганцю в кєдах• сегодня в 01:05
Ответ дляВодійка хімарса
Шо серьезно? Найдите здесь хоть слово о нем
Стетоскопуло• сегодня в 01:06
Я не против. Надо оценивать исключительно по поступкам и поведению детей. Вся жизнь впереди, различных коммуникаций будет много.
Спішу - перекидаюсь• сегодня в 01:06
Ответ дляГанцю в кєдах
ВЯлікаЯ прийшла вкотре доказувати важливість рос
Люблю порядок• сегодня в 01:06
Ответ дляЛеся Українка
В мене є знайома з Києва, живуть тут не виїжджали. Так от її свекор - московського патріархату піп.
Вона взагалі війну не коментує. В розмові з нею ще на початку вона сказала: я своїм дітям про війну не казала і не буду. В ФБ в неї на сторінці 0 по війну.
Отаке явище. Я це розумію як те що вони ждуни.
Ганцю в кєдах• сегодня в 01:06
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Я поэтому и не общаюсь, мне все равно на их взгляды. Просто неприятно.