Бабулька• 30 декабря 2025
Стара пляма на старій скатертині. Як позбутися?
Чи реально це? Скатертина для мене дорога, ще бабусина, льняна і все в ній мені подобається. Але чим не прала, ця пляма не уходить.
В хімчистах такі виводять плями?
Бабулька
• 30 декабря 2025
Ответ дляВорожу на каві
Замес с зубной пасты, порошка и соды
Будь яка паста? В однаковій пропорції?
Творог для розжига• 30 декабря 2025
Хімчтстка до сраки. Спробуйте самі всякими кисневими порошками.
Ворожу на каві• 30 декабря 2025
Ответ дляБабулька
Будь яка паста? В однаковій пропорції?
Любая чисто белая, +-да
Бабулька
• 30 декабря 2025
Ответ дляВорожу на каві
Любая чисто белая, +-да
Нанести і трохи почекати?
Ворожу на каві• 30 декабря 2025
Только по чуть наносите, смывайте и смотрите, бо можно передержать и будет белее остальной ткани
Ворожу на каві• 30 декабря 2025
Ответ дляБабулька
Нанести і трохи почекати?
Да, смыть, посмотреть, и еще лучше раз нанести, чем 1 раз долго держать
Mrs.Sexuality• 30 декабря 2025
Я бризкаю Фадою або іншим для духовок, через 10 хв кип´ятком зверху полила і готово
Вумна, аж страшно• 30 декабря 2025
При кожному пранні наносити засіб від плям і воно відійде поступово. За один раз не вийде, можна пошкодити тканину.
Печальки.нет• 30 декабря 2025
В кислородный порошок, только развести хорошо горячей водой что бы гранулы разошлись и потом немного холодной добавить и положить скатерть. Единственное порошок берите не магазинное фуфло, смотрите состав там должно быть 100 % перкарбонат
Попельшка• 30 декабря 2025
Ответ дляТворог для розжига
Там уйдёт пляма вместе с рисунком
Підмітайло• 30 декабря 2025
А якщо плями на синтетичній скатертині? Теж дорога як пам´ять. А користуватися неприємно. Чим вивести жовті плями? ХЗ від чого вони.