Irina Gutich• 23 ноября в 15:27

Як прибрати плями з сантехніки?

Всім привіт! Переїхали в приватний будинок. Стоять фільтри. Вода дуже мʼяка. На сантехніці залишаються такі розводи. Підкажіть як їх можна прибрати? Вже використовувала всі можливі миючі засоби… також лимонну кислоту і соду. Якусь стирачку з аліка. Пробувала полірувати одразу сухою серветкою і олією. Нічого не допомагає… є різні бренди сантехніки, на всіх однаково залишається. Може щось з налаштувань фільтра треба змінити?
Masiklisik• 23 ноября в 15:31
Недуже добре видно від чого саме ці плями. Можливо, це наслідки недбало використання хімії попередніми власниками. Бо звичайний накип від води легко видалити люблю кислотою - оцтом, лимонкою і т.п.
ok1904• 23 ноября в 15:32
Ці плями не приберете.
автор Irina Gutich • 23 ноября в 15:32
Ответ дляok1904
Ці плями не приберете.
А чому?
автор Irina Gutich • 23 ноября в 15:33
Ответ дляMasiklisik
Ну це типу як від мила такі хмарки. Сантехніка нова.
ok1904• 23 ноября в 15:34
Така сантехніка це порошкова металургія, і лиш тонкий шар хрормування, пішло окислення
ok1904• 23 ноября в 15:34
Ответ дляIrina Gutich
Ви вже чимось ’дієвим’ намагалися мити?
автор Irina Gutich • 23 ноября в 15:35
Ответ дляok1904
Так а що можна зробити? Вони кожен раз нові, це не так що одна пляма і не відмивається
автор Irina Gutich • 23 ноября в 15:37
Ответ дляok1904
Ви вже чимось ’дієвим’ намагалися мити?
Ну я не знає, що Ви маєте на увазі під дієвим… пробували різні засоби, clin, cilit bang, bienda, петуха
vinika• 23 ноября в 15:37
Ответ дляIrina Gutich
Это спалены краны вашими чудо эко подручными средствами
ok1904• 23 ноября в 15:37
Ответ дляIrina Gutich
’Попали’ це покриття. Воно наче в самому покриті , вірно?
ok1904• 23 ноября в 15:38
Ответ дляvinika
І магазині теж палять, якщо низької якості гальваніка
vinika• 23 ноября в 15:40
Ответ дляok1904
Згодна, але тетри содою ти лимонкой, абразивами і на щось сподіватись потім?
автор Irina Gutich • 23 ноября в 15:43
Ответ дляok1904
Ні, якщо пошкрябати нігтем, воно відходить, але потім трохи води і знову так покривається
автор Irina Gutich • 23 ноября в 16:00
Ответ дляvinika
Один із змішувачів був встановлений пізніше, і я його мила тільки засобами для сантехніки, але на ньому такі самі плями, тому Ваша теорія не працює…
vinika• 23 ноября в 16:03
Ответ дляIrina Gutich
Скільки ви тримали засіб та що в складі того засобу?
Кран на фото спален
Natalia505• 23 ноября в 16:08
Автор до і після. Мені тут наплювали і сказали, що такі крани можна мити будь чим, не проблема. Я мию лимонною кислотою розведеною, можна меламінову губку використати. У вашому випадку мені здається що пошкоджене саме покриття, чимось дуже агресивним.
автор Irina Gutich • 23 ноября в 16:11
Ответ дляNatalia505
Я правильно розумію Ви мили оці до та після лимонною кислотою і меламіновою губкою? Я теж пробувала мити розчином лимонної, але ефекту(як на попередніх кранах) не побачила…
Natalia505• 23 ноября в 16:14
Ответ дляIrina Gutich
Можна по черзі, просто губкою. Можна кислотою. Можна навіть зубною пастою пробувати. Але я не знаю чи вам це допоможе. Моїм кранам три роки, вони в такому стані як на фото.
автор Irina Gutich • 23 ноября в 16:14
Ответ дляvinika
Кран на фото спален
Ну я за кожен раз не памʼятаю, але не довго, зазвичай наношу всі крани і одразу змиваю. Я не починала одразу їх лимонною кислотою шкребти, це вже після того, як не спрацював засіб, + розумію, що самим кристалами не можна, треба розчин. Я думаю проблема саме в воді і для неї треба щось інакше
vinika• 23 ноября в 16:20
Ответ дляIrina Gutich
Не довго то таке, тим більше не можно їх наносити поки крани гарячі.
З тим що вже є, ви нічого не зробите.
Алюхром теж не спрацює