Морковна• 30 декабря 2025
Мужчина оказался женат, а я вроде беременна.
Тест показал. На узи пойду в пятницу. Куда смотрела? О чем думала? С родителями познакомил, и они молчали! Я вообще в шоке, что делать в такой ситуации. С виду приличная семья. Паспорт id карта, если что. Надо уже по реестрам ходить 😭
Мушля з Криму• 30 декабря 2025
Ответ дляГолубая фишка
Бо троль розважається. Ну таких магічних мало в житті, думають головою більше, а не іншим місцем) Вона розважається, а інші їй допомагають тему розкрутити, що їй і треба, але скоро вона заглохне, бо автор кинула кістку і сидить читає) Хоча тут якось і писала порадниця, що зустрічалась з подібним, що і з родиною знайомив, друзями і всі знали, що він одружений, але мовчали, але і автор там адекватна була. Звісно що покинула і забула, і ніяких ’’ запланованих’’ вагітностей від першого ліпшого.
Я знаю історіі ще крутіше ніж у автора, мінімум дві.
Голубая фишка• 30 декабря 2025
Ответ дляДоставучая
Есть ощущение, что подобные тетки с беременностями - уже обычная вещь и для родителей, и для крестной... Вон и подарочек сразу был вынесен.
От каждой по ребёнку и от мамаш забрать. И вуаля многодетный отец, которого Тцкуны не тронут)
Доставучая• 30 декабря 2025
Ответ дляMs. Анонимная
А между этими анальными страстями ’Татьяна’ ещё успела по легенде выйти замуж. Правда, мужа потом убили и в яме закопали. После чего ’Татьяна’ стала отшельницей и затворницей с фиксацией на котах и заказах с Тему.
И она ж в других темах наверное еще и советы дает, рассуждает о чем-то.
Я офигеваю, сколько же здесь психически больных людей.
Доставучая• 30 декабря 2025
Ответ дляМушля з Криму
Боже, як може бути в одному місці стільки скажених осіб жіночої статі? Для чого всі накинулися на автора, це заздрість, злість, що це?
Заздрість звісно. А шо ж іще?
Доставучая• 30 декабря 2025
Ответ дляМушля з Криму
Ану давайте.
Голубая фишка• 30 декабря 2025
Ответ дляМушля з Криму
Ну буває різне, але тут очевидно, що тріль. Затримка в неї 7 днів. В кого вона не була хоча би раз в житті, а тут вже всім розповіла, подарунок отримала і всі такі щасливі.
Чекаємо поки автор напише, що жінка їй ще подарунок подарувала) Хоча і таке може бути, як було весілля в Сирії чи де, де перша жінка прийшла на весілля вже другої і танцювала, вітала пару. Дикі звичаї і дивні люди завжди існували сперечатись не буду)
А що таке?• 30 декабря 2025
Ответ дляГолубая фишка
Почему если автор повела себя как-то не так как сделали бы вы, то она сразу тролль? В чем смысл ’популярности темы’? Что за бред? У вас тут соревнование какое-то кому больше ответов напишут, как у детсадовцев? Это же просто убогий форум, тут нет денежного приза за количество сообщений. Наоборот же толпа орущих ’тролль’ по сути дела ничего толкового не пишет, но в пустую увеличивает количество сообщений. Когда автор сидит и отвечает в теме, точно также орут ’тролль’, чтобы автор не делал ’тролль’. Вот прямо делать людям нефиг, только тратить свое время каждый день выдумывать истории для развлечения каких-то глупых тёток. Я ещё понимаю когда тема дебильно-политическая, про выборы или язык, там троллизм 1000%. Или когда одна и та же тема по 10 раз появляется (про тарелочников, например). Но в остальных 99% скорее всего совсем не тролли. Шо вы беснуетесь все без разбора.
Кіма кепка• 30 декабря 2025
Ответ дляМушля з Криму
Ви агресивні тролі?
Ага. А вы - из разряда белопальтовых? )
А що таке?• 30 декабря 2025
Ответ дляКіма кепка
Ага. А вы - из разряда белопальтовых? )
Белопуховиковых. ☃️
Стебель березы• 30 декабря 2025
Ответ дляМорковна
Мы два года в отношениях
Автор, я вам вірю.Он сусіди по тамбуру- дружина вже три роки в Німеччини з дітьми, чоловік тут.Десь вже 1.5 роки жіночка до нього ходить.Батьки його кожної суботи в гості до них приходять.
Можливо і розлучилися вже сусіди, не знаю.Та дружина на своїх сторінках- люблю, сумую, фотки їх старі додає.
Можливо батьки так свого синочку страхують, щоб хоть хтось поруч був, приготувати, прибрати тощо.
Ліньки гуглить• 30 декабря 2025
Ответ дляТетяна-abc1
Спать с мужчиной нужно только после свадьбы
Так он как раз и после свадьбы)
Та_все_ок_будет• 30 декабря 2025
Ответ дляМорковна
Пока точно знаю. Задержка до 7 дней.
Ну так вы готовы рожать от женатого ? Если нет , знаете что делать.
Сусановна• 30 декабря 2025
Ответ дляМорковна
Вы когда ребенка планировали тоже с презервативами этим занимались?
А сколько у него ещё детей? Может он просто третьего хочет, чтоб заграницу махнуть
Мушля з Криму• 30 декабря 2025
Ответ дляДоставучая
Ану давайте.
1. Було це ще за часів однокласників, була така соц мережа. Зʼявився в сусідки крутий кавалер, зранку до ночі разом, ночували разом, знайомство з батьками з обох сторін, пропозиція, підготовка до весілля і тут їі сестрі випадково в однокласниках підтягує жінку де на фото вона з дітьми ( один новонароджений) і чоловік, приглядається, а це наречений її сестри. Щасливо одружений, з жінкою живе, дітей робить.
2. Моя подруга працює лікарем в рай центрі, знайомиться з чуваком, знає що є в нього дружина і усиновлена дитина, не розводяться офіційно через дитину, але разом не живуть, чувак живе з подругою, знайомить її з батьками, знайомиться з її батьками, намагаються зробити дитину. Всього це тривало роки три. Виявляється жінка диве в сусідньому будинку і думає що у дні вільні від роботи він ще десь підробляє по ночам)))
3. Знайомиться дівчина з іноземцем в Україні, починає зустрічатися, жити, він одразу сказав що він одружений і в процесі розлучення ( розлучення триває до сьогодні, четвертий рік, дітей немає) живуть разом, він їздить в свою країну на суди по розлученню. Вони стараються зробити дитину ( в неї ще є дитина від першого шлюбу) чувак з країни де живу я. Чисто випадково я гуглю його імʼя і мені кидає на купу посилань з різних місцевих телеканалів з сюжетом про нього, про те що на нього відкрита кримінальна споава, повний опис з відео через що, свідчення потерпілих. Я їй хотіла це розповісти минулої зими коли вони приїздила в гості до його батьків, але вона вже виявилась вагітною. Опереджаючи питання про те як він виїхав з країни під слідством, в деяких країнах ти не вважаєшся винним до рішення суду. От так.
Скажений гудзик• 30 декабря 2025
Ответ дляПешеходик
Как будто автор может приказывать своему организму
Приказать себе думать и пользоваться презервативами очень сложно для вас? Печально
Мушля з Криму• 30 декабря 2025
Ответ дляА що таке?
Ну в мене допустимо затримки бували за все життя на пальцях перерахувати, але хіба коли ви були вагітною і ще до тесту, у вас не було відчуття що ви точно вагітна?
Мушля з Криму• 30 декабря 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Так вона пише що вони свідомо робили дитину
Парова машина• 30 декабря 2025
Так а вы жили с этим мужчиной, ночевали за эти 2 года или только днём встречались и как часто?
Мушля з Криму• 30 декабря 2025
Ответ дляПарова машина
Я вище вам написала три історії і повірте це дуже коротко, там були такі деталі що фіг поймеш що з кимось з них щось не так
Скажений гудзик• 30 декабря 2025
Ответ дляМушля з Криму
Так там просто бабы дуры и все.
Какое там критическое мышление, ум, любовь к себе, если каждая летит беременеть от того, кто ей не муж даже. Так и выходит, что наибольшая цель бабья - быть обрюхаченной, шоб жэж никуда не делся, а дальше хоть трава не расти
Скажений гудзик• 30 декабря 2025
Ответ дляМушля з Криму
Там тетки вне брака хотели ребенка, о каких мозгах вообще может идти речь?
Мушля з Криму• 30 декабря 2025
Ответ дляА що таке?
Мушля з Криму• 30 декабря 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Причини бувають різні і не всім той шлюб потрібен.
Автор по моєму теж хотіла дитину без одруження
Ліньки гуглить• 30 декабря 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Ну, так это первая ошибка, после года отношений нужно или в ЗАГС, или разбегаться
Кому нужно?
Не будь КакСвета• 30 декабря 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Кому нужно?
Вам точно не нужно, рожайте от женатых
Регионщица• 30 декабря 2025
Ответ дляПешеходик
Как будто 21-й век, контрацепция не дефицит