Фиона Шрековна• 31 декабря 2025
Це в мене такий прикол?
Це таке зі зв´язком чи проблема у телефоні? Хочу подзвонити, а мені каже: " щоб здійснити дзвінок зареєструйтесь у мережі".
І мені не можуть додзвонитись- каже, що абонент не зареєстрований у мережі.
Вмикаю режим польоту, вимика і стає все добре на кілька годин. Така історія вже кілька тижнів.
Фиона Шрековна
• 31 декабря 2025
Ответ дляАпофиозная
До оператора дзвонили?
Ні. Думаєте варто?
ЭкстрасенсиХаЯ• 31 декабря 2025
Я зараз дзвонила людині безуспішно. Виявилось - людина в магазині в нашому селі, а її телефон думає, що десь в океані. Тому і роумінг.
Апофиозная• 31 декабря 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Ні. Думаєте варто?
Звичайно, може злетіти там якесь налаштування у них
Цукрові вишні• 31 декабря 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
На моей нокии 3310 такого нет. Работает четко.
Буржуй. У меня 1100
Фиона Шрековна
• 31 декабря 2025
Ответ дляОябунчик
Перезагрузить телефон, вынуть и обратно вставить симку.
Вже так робила, не допомагає.