Черпак_для_фантазий• 2 часа назад
Правда, що дорослість - це коли смакують брют і сухі вина?
А солодкі і напівсолодкі здаються, за винятками, шмурдяком і навантажують голову?
В 20 років я спробувала Моет, і він мені здався кисляком, а зараз за 30 сухаріки за милу душу.
В якому віці Ви полюбили сухі вина?
Чумачечая_• 2 часа назад
Сладкие не стоит пить хотя бы потому, что с вином это не имеет ничего общего. С кислотностью желудка проблемы, но это не имеет никакого отношения к моим предпочтениям в винах. Но я вообще не люблю сладкое -ни конфеты ,ни торты, возможно поэтому
Молчалка• 2 часа назад
Я взагалі як раз в рік сто мл вина вип´ю, то добре. Якось не люблю, не тягне, і пиво мені гірке бе. Але незалежно від віку і кисленькі і солоденькі прикольні.
Місячне Сяйво• 2 часа назад
Я теж полюбила Просекко, але з приводу віку ви не праві. Є багато тих, хто і в 50 шмурдяки смакує
Соня-сонятко• 2 часа назад
42, не розумію ні просеко,ні брют, для мене це щось, що неможливо пити, типу як оцет виноградний водою розвести і сказпти пий, це смачно